• پیشگام اندیشه شایگان

    ارائه دهنده خدمات نوین وب

    خدمات ما
    شایگان ارائه دهنده خدمات نوین وب

چرا پیشگام اندیشه شایگان ؟

شایگان ، یک شرکت معتبر و با سابقه

پیشگام اندیشه شایگان با سابقه چندین ساله در تولید و اجرای پروژه های تحت وب و دارا بودن پرسنلی مجرب کسب و کار شما در در اینترنت متحول خواهد کرد.

شایگان ، شایسته ی بهترین ها

در شایگان، مراحل طراحی و پیاده سازی پروژه ها از همان اول با طرز تفکر ایجاد یک امپراطوری در حوزه اینترنت ایجاد می شود. پس اگر به دنبال بهترین شدن هستید با ما همراه شوید.

شایگان ، پیشرو در خدمات نوین وب

پیشگام اندیشه شایگان ، همانطور که از نامش برآورد می شود، هدفی اصلی دارد و آن ارائه خدماتی متمایز و مدرن در حوزه ی وب با توجه به نیاز مشتریان و شناخت بازار کار است.

شایگان ، حامی استارتاپ های نوپا

شرکت پیشگام اندیشه شایگان حامی بی چون و چرای کسب و کارهای نوین اینترنتی با رویکردی جدید است. شایگان با در نظر گرفتن شرایط و ایده ها ، از هر گونه حمایتی برای ایجاد درآمدهای اینترنتی دریغ نمی کند.

شایگان ، بروز و قوی

پیشگام اندیشه شایگان ، همواره داری پرسنلی حرفه ای در زمینه طراحی و اجرای سیستم ها و نرم افزارهای تحت وب است و مفتخر است اعلام دارد این شرکت از آخرین متدها و روش های موجود جهت پیاده سازی پروژه های شما مشتریان گرامی استفاده می نماید.

خدمات نوین وب با شایگان

پیشگام اندیشه شایگان ، مجری و کارگزار خدمات نوین وب با ارائه سرویس های طراحی سایت ، گرافیک ، سئو و تبلیغات اینترنتی ، پیشگام در ایجاد پرتال های کسب درآمد اینترنتی و حامی کسب و کارهای مرتبط در وب می باشد.

شرکت شایگان با پشتوانه ی چندین ساله ی خود با نام گروه نرم افزاری W3 با بیش از ۱۰ سایت خدمات رسانی مرجع ، و همچنین تجربه ی بالای مدیران ارشد شرکت تاسیس شده است.

ما در کنار شما هستیم تا برایتان کاری کنیم که در خواب هم مشتری جذب کنید و خدمات خود را در هنگامی که کار نمی کنید نیز به فروش برسانید!

پیشگام اندیشه شایگان با دارا بودن پرسنل مجرب در ارائه هر گونه خدمات تحت وب ، همواره به فکر رشد و اقتصاد مشتریان خود در حوزه ی اینترنت و دنیای مجازی است.

البته شایان ذکر است خدمات تخصصی و فنی شرکت شایگان فقط محدود به اینترنت نیست. شرکت شایگان با همکاری شرکت های تبلیغاتی و فروش کلیه خدمات مربوط به برندینگ و بازاریابی و تبلیغات محیطی و واقعی را نیز ارائه می دهد.

مدیران ارشد شایگان

شما می توانید در زیر با مدیران مجموعه شایگان بیشتر آشنا شوید

مهندس حسین شوشتری با سابقه مدیریت فنی سازمان های بزرگ همانند تشریفات تجاری ایران، رییس سابق بخش تحقیق و توسعه موسسه نجم آسیا، و مدیریت سابق گروه نرم افزاری W3 در طی ۵ سال

حسین شوشتری
حسین شوشتریمدیرعامل

مهندس آرش برازنده ، مدرس دروس پایه طراحی سایت ، مدرس زبان انگلیسی ، با سابقه مدیریت در بخش دپارتمان فنی شرکت تشریفات تجاری ایران و مشاور بازاریابی و فروش موسسه نجم آسیا، به همراه مدیریت اجرایی گروه نرم افزاری W3

آرش برازنده
آرش برازندهرئیس هیئت مدیره

مهندس سجاد مروتی، مدرس دروس گرافیک ، مدرس نرم افزارهای گرافیکی اعم از فتوشاپ، کرل ، ایندیزاین و … و صاحب سبک در طراحی برندهای لوکس و لباس، عضو سابق بخش تحقیق توسعه موسسه نجم آسیا و مدیر اسبق روابط عمومی شرکت تشریفات تجاری ایران

سجاد مروتی
سجاد مروتینایب رئیس هیئت مدیره

سایت های دیگر مجموعه شایگان ، مشتریان و افتخارات

فروشگاه دوربین مداربسته بینا
ساران بورد سامانه رزرو آنلاین بیلبورد های تبلیغاتی
نویسندگان وب نویسنده وب سایت
ویکی استرالیا
هوشمند سازه رایان
ایکس لوکس
اتو استایل
آرکا
بنزینو
طراحان و توسعه دهندگان وب سایت w3developers