کانون تبلیغات دیجیتال شایگان

پس از سالها تلاش در زمینه خدمات رسانی مبتنی بر وب، بر آن شدیم تا خدمات خود را به صورت رسمی و کاملا حرفه ای به مخاطبانمان برسانیم. در همین راستا پس از ۵ سال اقدام به ثبت برند شایگان کردیم و در بهمن ماه سال ۹۴ شایگان را تاسیس کردیم.

هدف از تشکیل شرکت شایگان ارائه با کیفیت تر خدمات در قالب یک شرکت معتبر و جلب اعتماد و رضایت مشتریان فعلی و مخاطبان جدید بود.

ما قبل از تاسیس شرکت شایگان بر آن بودیم که همیشه بهترین و جدیدترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. پس از تشکیل شرکت شایگان ، با توجه به پتانسیل مجموعه موفق شدیم با سازماندهی خدمات خود، چهار دپارتمان برنامه نویسی وب، دپارتمان سئو، دپارتمان تبلیغات، دپارتمان گرافیک و بخش ساخت تیزر تبلیغاتی را راه اندازی کنیم.

شایگان با توجه به این خدمات، تبدیل به کانون تبلیغات دیجیتال شد و مفتخریم اعلام داریم که ما جزء اولین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در کرج هستیم که فعالیتمان به بیش از ۸ سال برمی گردد.

در حال حاضر، شرکت دیجیتال مارکتینگ شایگان ، مجری و کارگزار خدمات نوین وب با ارائه سرویس های طراحی سایت ، گرافیک ، سئو و تبلیغات اینترنتی ، پیشگام در ایجاد پرتال های کسب درآمد اینترنتی و حامی کسب و کارهای مرتبط در وب می باشد.

همچنین این شرکت مفتخر به ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی رئال و موشن گرافیک برای برندهای معروف و معتبر شده است.

در این سالها تجربه همکاری با برندهای بزرگ برای ما تجربه و چالشی جذاب بود و این چالش های شیرین به ما قدرتی داد تا بتوانیم در کنار هر شرکت بزرگ و کوچکی به راحتی و با بالاترین قدرت و کیفیت کار کنیم.

شعار ما ارائه خدمات نوین وب هست و در این امر می کوشیم جدیدترین خدمات را به مشتریان خود بدهیم تا کورس رقابت پیشتاز باشند.

مشتریان ما

شهرداری هشتگرد
شهرداری قزوین
بانک مسکن
ترکیب سازه
ITCC
رویال سازه ایرانیان
پیمانکاری نما
ناظران سازه
دانشگاه تهران
تشریفات تجاری ایران
کانون فرهنگی آموزش
میزبان وب
تفرینو
طراحان و توسعه دهندگان وب سایت w3developers
ایکس لوکس
هوشمند سازه رایان
ویکی استرالیا
اتو استایل
آرکا
نویسندگان وب نویسنده وب سایت
ساران بورد سامانه رزرو آنلاین بیلبورد های تبلیغاتی
بنزینو

آژانس تبلیغاتی شایگان

آژانس تبلیغاتی شایگان با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی شایگان با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! شایگان یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.

شرکت تبلیغاتی خود را انتخاب کن!

و کسب و کارت را متحول کن

آژانس تبلیغاتی دیجیتال شایگان، کانون تبلیغاتی برتر در حوزه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات ویدئویی، ارائه دهنده خدمات برندسازی اینترنتی و روشهای نوین تبلیغاتی برای معرفی محصول یا برند با هدف ارتقاء سطح سرویسهای آژانس تبلیغاتی در حوزه دیجیتال یک انتخاب مطمئن برای کسانی که قصد تبلیغات و برندینگ دارند.

shayegan

رویکرد صحیح تبلیغاتی می تواند یک کسب و کار را به یک برند محبوب تبدیل کند. ایجاد یک رویکرد صحیح تبلیغاتی نیازمند تجربه و خلاقیت است که برای بهتر جلوه دادن آن اغلب برندها به سراغ کانون های تبلیغاتی یا شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند می روند.

ما در آژانس تبلیغاتی شایگان می کوشیم با توجه به رویکرد مخاطبین یک برند، تبلیغاتی جهت افزایش اعتماد مخاطبین با الگوی پیشبرد نرخ مخاطب به مشتری داشته باشیم. در کانون تبلیغاتی شایگان همه چیز با آمار و تجربه سرکار دارد و این رمز موفقیت مجموعه ماست.