سئو چست؟

اهمیت سئو در کجاست؟

شما یک مغازه اجاره می کنید! با کیفیت ترین محصولات را در آن میچینید و بهترین خدمات را ارائه می دهید. یک ویتریه زیبا و خلاقانه برای آن طراحی می کنید؛ اگر این مغازه جایی از شهر باشد که توسط مردم و مشتریان دیده نشود، این همه هزینه و تلاش چه نتیجه ای را برای شما خواهد داشت؟ سئو همان چیزی است که مغازه شما را به مرکز شهر انتقال می دهد.

دپارتمان بهینه سازی سایت شایگان با در دست داشتن کارشناسان مجرب و با تجربه در زمینه بهینه سازی سایت ، در تلاش است سایت شما را به یک امپراطوری بزرگ در دنیای وب تبدیل کند. اگر برای پادشاهی در این امپراطوری آماده اید با ما همراه باشید.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

سئوی حرفه ای وب سایت خود را به ما بسپارید/ افزایش فروش ، تضمین خدمات

قطعا داشتن یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین نقطه ی شهر، نیازمند هزینه زیادی است؛ کدام نقطه از شهر شما از گوگل پر رفت آمد تر است!؟ آیا حاضرید بخشی کوچک از این هزینه را در شهر شلوغ گوگل سرمایه گذاری کنید؟

“سئو” یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ،شامل مجموعه عملیاتی که منجر شود تا سایت از نظر محتوایی ، کدنویسی ، تبلیغاتی و… در وضعیت بهتری قرار بگیرد. این عملیات گاه بسیار ساده و گاهی شدیدا تخصصی و حرفه ای است.

برای سئو سایت احتیاج به چک کردن موارد زیادی از استانداردهای موتور های جست و جو است که بر اساس این استاندارد ها وبسایت ها را در کلمات کلیدی سرچ شده رتبه بندی می کند. کارشناسان سئو با آنالیز سایت و بهبود فاکتور های مورد نیاز سایت شما را به رتبه های ۱ تا ۱۰ با کلمات مورد نظرتان میاورد تا در صفحه اول گوگل دیده شوید. لازم به ذکر است که فاکتور های گوگل سالانه چندین بار تغییر میکند و همگام بودن با گوگل مهم ترین موضوع برای یک کارشناس سئو است.

برای بررسی سئو سایت خود توسط کارشناسان شرکت شایگان، فرم روبرو را پر کرده و منتظر تماس ما باشید.

چگونه فروشی عالی در اینترنت داشته باشیم؟

وقتی یک شرکت و یا یک کارخانه راه اندازی می کنید، باید خدمات و یا محصولات خود را پس از تولید به فروش برسانید. این فروش را چه کسانی انجام می دهند؟

در دنیای وب برای معرفی خدمات و یا محصولات خود به دیگران می توانید با یک هزینه معقول ، مشتریان خود را به سرعت افزایش دهید. چگونه؟ به شما می گوییم!

در سال ۱۳۹۴ طبق گفته معاون وزیر صنعت ۶۱ هزار میلیار تومان خرید اینترنتی در کشور انجام شده و صد البته که رقم بسیار زیادی هم از طریق تماس و سفارشات غیر از درگاه بانکی بوده است. طراحی سایت حرفه ای انجام دهید و سایت خود را برای موتورهای جستجو سئو کنید. اینکه چرا باید سایت خود را به صورت حرفه ای طراحی کنید یک دلیل محکم دارد، و آن تبدیل بازدیدکننده به مشتری است. اگر سایت شما این قابلیت را نداشته باشد هرچقدر هم برای سئو هزینه کنید به نتیجه دلخواه نمی رسید.

آیا سئو در فرایند برند سازی هم موثر است؟

این که وبسایت شما در صدر جستجو ها با محصولات و خدماتتان باشد، به شما کمک خواهد کرد بازدیدکنندگان و کاربران زیادی را جذب خود کنید این موضوع با گذر زمان نام برند شما را بر سر زبان ها میاندازد و باعث ایجاد اعتبار برای شما در این بیزینس می شود. همواره یک برندینگ قوی است که موجب جلب اطمینان مشتریان شده و شما را در در میان مردم محبوب می کند؛ برند سازی حرفه ای باعث فروش فوق العاده کمپانی اپل در روزگار حال شده است.

سئو راه کاری مطمئن و تضمینی برای ایجاد بستری در جهت فروش بیشتر ، معرفی خدمات و برند سازی در سطح وب است و اگر با یک کارشناسی دقیق و پیگیریه یک روند مداوم انجام شود برای شما نتیجه های حیرت آوری را به ارمغان خواهد آورد.