طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی

از ایده تا اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی

ساخت انواع کمپین های تبلیغاتی از ایده تا تولید محتوا و اجرای کمپین ها با آژانس تبلیغاتی خلاق شایگان. راه اندازی کمپین های 360 درجه, دیجیتال, سوشیال مدیا (اینستاگرام), کمپین گوگل و کمپین های ویدیویی به صورت هدفمند و با بالاترین قدرت برای انتقال پیام و جذب مشتری.

✅ هدف گذاری   ✅ برنامه ریزی   ✅ تعامل و نتیجه گیری

قصد راه اندازی چه کمپینی را دارید؟

با خدمات طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی شایگان همراه شوید

کمپین 360 درجه

وقتی به دنبال طیف گسترده ای از مخاطبان هستید باید اکثریت رسانه ها را مورد هدف قرار بدید. کمپین های 360 درجه به شما این امکان را می دهد در تمامی رسانه های تاثیرگذار برای انتقال پیام به مخاطبین حضور داشته باشید. از برنامه ریزی گرفته ت طراحی و اجرای انواع کمپین های 360 درجه در خدمت شما هستیم.

کمپین دیجیتال

در کمپین های دیجیتال هدف اصلی مخاطبان اینترنتی هستند. در کمپین های تبلیغاتی دیجیتال با توجه به صنعت و جایگاه برند از روشهای مختلفی اعم از تبلیغات کلیکی, بنری, همسان, ایمیل مارکتینگ, تولید محتوا, سئو, رپورتاژ خبری و آگهی, تبلیغات گوگل, اینفلوئنسرمارکتینگ, اینباند مارکتینگ و… استفاده می شود. برای تدوین و اجرای کمپین های دیجیتال با شایگان همراه شوید.

کمپین اینستاگرام

کمپین های اینستاگرام برای افزایش مخاطب (فالوور) در اینستاگرام، افزایش مشتری، افزایش نرخ تبدیل بیننده به مشتری انجام می شود. در این کمپین ها از برنامه های تولید محتوا (Content Marketing) مختص به اینستاگرام و همچنین برنامه های تبلیغاتی اعم از تبلیغات در پیج های هدف و اینفلوئنسرمارکتینگ بهره خواهیم برد. اگر قصد راه اندازی کمپین اینستاگرام دارید با ما تماس بگیرید.

کمپین گوگل

اگر هدف شما این است که از طریق موتور جستجوی گوگل مخاطبین برند خود را جذب کنید می توانید از کمپین های گوگل شایگان استفاده کنید. در این کمپین ها از خدماتی همچون تبلیغات گوگل، محتوا نویسی، بهینه سازی نرخ تبدیل، HEO، رپورتاژ آگهی و … استفاده می شود. توسط کمپین های تبلیغاتی در گوگل می توانید در کمترین زمان به صدر نتایج گوگل برسید و مخاطبین برندتان را جذب کنید.

کمپین ویدیویی

وقتی قصد داشته باشید در کمترین زمان بیشترین و بالاترین بازخورد ممکن را داشته باشید بهترین روش استفاده از کمپین های ویدیویی شایگان است. در این کمپین ها ابتدا ویدیوهایی با محتوای شاخص و محرک ساخته می شود و در رسانه های ویدیویی از جمله تلویزیون، آپارات، بخش ویدیو سایتهای مهم و شبکه های اجتماعی اکران می شود. این کمپین یکی از تاثیرگذارترین کمپینهای تبلیغاتی به شمار می رود.

راه اندازی کمپین تبلیغاتی در کمترین زمان

مشاوره و راهنمایی در زمینه انواع کمپین تبلیغاتی

با مشاورین ما تماس بگیرید

026-34492342