خدمات اینستاگرام

با خدمات اینستاگرام مارکتینگ برند خود را مطرح کنید

خدمات اینستاگرام شامل برنامه ریزی برای معرفی هر چه بهتر برند در فضای اینستاگرام است. ایجاد رویکردی متفاوت در تولید محتوا، شکل حضور، ایجاد حس اعتماد، افزایش تعامل و هر آنچیزی که یک برند در فضای اینستاگرام به آن نیاز دارد. با اینستاگرام مارکتینگ هویت، شخصیت، پیام و محتوای تبلیغاتی برند خود را به بهترین شکل به گوش مخاطبان خود برسانید.

تولید محتوای اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ

بازاریابی اینستاگرام را آغاز کنید و سهم بازار خود را افزایش دهید

خدمات اینستاگرام مارکتینگ در قالب برنامه ریزی هدفمند، به برندها کمک می کند تا بر اساس هویت سازمان، شخصیتی که از خود ساخته اند، پیامهای برند را به بهترین شکل (طوری که باعث ارتقای سطح برند از نگاه مخاطب شود) به گوش مخاطبان برساند. آژانس تبلیغاتی شایگان با ایجاد برنامه ی مارکتینگ در اینستاگرام آماده ایجاد یک رسانه قدرتمند برای برند شماست.

مراحل اینستاگرام مارکتینگ

 • تکنیک های فعالیت

  رشد پیج اینستاگرام اغلب به روابط آن با دیگران بستگی دارد. دنبال کردن، دوست داشتن، اظهار نظر، پاسخ دهی و مشاهده است که تعامل برقرار می کند. تکنیک های افزایش تعامل از تولید محتوای اثربخش گرفته تا نحوه استفاده از هر یک از عوامل تعامل در بستر اینستاگرام مارکتینگ شایگان صورت می پذیرد.

 • تقویم محتوایی

  ایجاد تقویم محتوایی به منظور مشخص سازی دسته بندی های محتوا، تعداد محتوا در هر دسته بندی و برنامه ریزی برای انتشار آن است که پیشرفت و نتیجه گیری را به ارمغان می آورد.

 • برنامه تبلیغاتی

  تحلیل رسانه های مفید برای تبلیغ برند، ایجاد محتوای خلاقانه برای معرفی برند در رسانه تعریف شده و برنامه ریزی برای اجرا و نتیجه گیری هر چه بهتر برند است.

 • بهینه سازی پروفایل

  یک پروفایل حرفه ای به شما کمک می کند تا مخاطبانتان را جذب کنید و اطمینان آنها را بدست آورید. این شامل یک تصویر پروفایل مرتبط و جذاب ، یک شرح حال توصیفی ، نکات برجسته داستان و پیوند به وب سایت شما است. همچنین شکل و چینش هایلایت ها و محتواها در امتیاز دهی به یک پروفایل اینستاگرامی تاثیرگذار است.

 • کلمات کلیدی

  جستجوی هشتگ های مرتبط با برند، تعامل برانگیز با مخاطبان برند، هشتگ های اختصاصی و هر عبارتی که بتواند به رشد و ارتقای برند کمک کند. این امر از مهمترین بخشهای خدمات اینستاگرام ماست.

 • داستان برند

  برنامه ریزی برای تولید محتوا با توجه به لحن و صدای برند، داستان و شخصیت برند و پیامهایی که برند قصد دارد به گوش مخاطبانش برساند. تفاوت خدمات اینستاگرام ما این است که داستان برند شما را به بهترین شکل برای مخاطبان بازگو می کنیم.

تعریف داستان برند شما

خدمات شایگان برای برندها در اینستاگرام

برای معرفی برند داستان برند را در قالب تصاویر و ویدیوها عنوان می کنیم. در فاز اول ما به سراغ ویدیوهای معرفی برند می رویم و سعی می کنیم نمایش قابل قبولی از برند به مخاطب ارائه دهیم. برند خود را تصور کنید که با این کیفیت و این سبک از ویدیوها به مخاطبان در شبکه های اجتماعی معرفی شده است. یک نمایش بی نقص با عنوان پتانسیل ها و ظرفیت ها، همراه با لحن و صدای برند. این شخصیت برند شماست که با مخاطبان سخن می گوید.

در قالب تولید متحوای صفحات اجتماعی از جمله تولید محتوا اینستاگرام، هدف اصلی تعریف داستان برند و معرفی اهداف، چشم اندازها با توجه به لحن، شخصیت و صدای برند است. در همین راستا محتواهای ساخته شده در شبکه های اجتماعی با همین رویکرد در قالب خدمات اینستاگرام در آژانس تبلیغاتی شایگان ایجاد می شود و به منظور انتشار در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، آپارت و یوتیوب انجام می گیرد. این امر منجر به افزایش آگاهی از برند مخاطبان خواهد شد.

معرفی سرویسها، فیچرها و محصولات

شایگان شما را اینگونه معرفی می نماید

هر برندی ارائه دهنده سرویس ها و محصولاتی است که می بایست به بهترین شکل آن را به مخاطبان خود نمایش دهد. در اینجا تولید محتوا به تنهایی کارآمد نیست، سرویس و محصولی که از برند شما معرفی می شود باید بتواند مخاطب را پرزنت کند. بنابراین برای معرفی محصول و سرویس برند، نیاز به محتوای خلاقانه با دارا بودن پیام برند در طرح محتوا هستیم. طرحی که از جنس و لحن برند (مختص خود برند) باشد و بتواند در کوتاه ترین زمان پیام برند را به مخاطب برساند. فرض کنید برند شما با این رویکرد در شبکه های اجتماعی معرفی شود. چه اتفاقات جذابی منتظر برند شماست؟ از خدمات اینستاگرام شایگان بهره ببرید.

محتوای خلاقانه وایرال

شایگان شما را بهترین می کند

در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تولید محتواهای خلاقانه باعث افزایش تعامل و ارسال محتوا به دیگر افراد (وایرال شدن) می شود. در همین راستا تولید محتوای شایگان می کوشد با ایجاد محتواهای خلاقانه با رویکرد وایرال، نام برند شما را بیش از پیش به گوش مخاطبان اصلیش برساند. با خدمات تولید محتوا اینستاگرام شایگان برای بهترین شدن همراه شوید.

مستند سازی فعالیت ها

شایگان شما را به تصویر می کشد

به نمایش کشیدن اتفاقات و روزمرگی های برند نشان از پویایی و قدرت یک برند در شبکه های اجتماعی است. اگر این نمایش با اولویت هایی که در بخش برندینگ آنها را تعریف کرده ایم همراه باشد نتیجه ای بسیار عالی در انتظارمان خواهد بود. شایگان با انجام خدمات عکاسی(در قالب سرویس های تولید محتوا شبکه های اجتماعی) از برند شما روزمرگی ها، چالش ها و پتانسیل های برند شما را به تصویر می کشد.

فاکتورهای خدمات بازاریابی در اینستاگرام

معماری پیج

ایجاد ساختاری متناسب با برند و نیاز کاربران برای جذب حداکثری مخاطب در هنگام نمایش کامل صفحه اینستاگرام شما

هشتگ گذاری

شناسایی و ایجاد پر مخاطب ترین هشتگ ها در حوزه کاری کسب و کار شما و استفاده از آن در پیج به منظور افزایش بازخورد

ویدئو مارکتینگ

ساخت و تولید انواع محتوای ویدیویی تبلیغاتی در اینستاگرام و همچنین ایجاد ویدئوها و گیف های وایرال متناسب با برند شما

افزایش فالوور هدفمند

افزایش فالوورهای واقعی به صورت کاملا هدفمند با توجه به موضوع کسب و کار شما و محل حضور کسب و کار

کمپین تبلیغاتی

طراحی و اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی هدفمند برای جذب حداکثری مخاطب و افزایش نرخ تبدیل آنها از مخاطب به فالوور

تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوای اینستاگرامی کاملا حرفه ای و گرافیکی با توجه به نیاز مخاطبین شما و موضوعات داغ و جذاب کسب و کار شما

سئوی اینستاگرام

رسیدن به صفحه ی explore بعد از 3 الی 6 ماه کاری و بالا آمدن در جستجوی پروفایل های اینستاگرام بر اساس نام خدمات یا محصولات

افزایش بازدید

افزایش بازدید صفحه کسب و کار، افزایش تعداد نفراتی که با هر پست شما تعامل برقرار کرده اند و هر پست شما را می بینند

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات توسط افراد شاخص و دارای فالوور بالا در اینستاگرام با توجه به نوع کسب و کار شما و فالوورهایی که مد نظر شماست

تبلیغات هدفمند

شناسایی صفحات هدف به منظور تبلیغ در آن و جذب حداکثری فالوورهای هدفمند با توجه به نوع و محل کسب و کار شما

برند سازی در اینستاگرام

ایجاد یک برند نام آشنا در اینستاگرام با ایجاد پست های وایرال و ساخت صفحات فن پیج به منظور افزایش حس اعتماد مخاطبان به برند

آنالیز اینستاگرام

بررسی و آنالیز پیج اینستاگرام شما و رقیبان، بررسی نقاط ضعف و قوت شما نسبت به سایر رقبا به منظور ایجاد دلایل انتخاب مخاطبین و مدل بازاریابی

سوالات متداول مشتریان خدمات اینستاگرام

اینستاگرام مارکتینگ برنامه ای برای ایجاد ارتباط تاثیرگذار بین برند و مخاطبان است. برنامه ای که برای بازاریابی محصولات و خدمات و همچنین ایجاد آگاهی و وفاداری به نام تجاری استفاده می شود.

اینستاگرام در حال حاضر پر مخاطب ترین شبکه ی اجتماعی در ایران است. به دلیل حضور حداکثری مخاطبین در این شبکه ی اجتماعی شما می توانید براحتی با انجام خدمات بازاریابی اینستاگرام مشتریان بالقوه خود را جذب کنید، با آنها تعامل بر قرار کنید و آنها را کم کم تبدیل به مشتری کنید. تیم حرفه ای شایگان در این مسیر در کنار شماست تا بتوانید در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه لازم را بگیرید.

فاکتورهای زیادی مطرح هستند اما به طور کلی خدمات اینستاگرام شامل سه بخش: الف) بازاریابی ب) تولید محتوا د) تبلیغات اینستاگرام می شود. در تمامی این خدمات یک فاکتور مهم وجود دارد و آن میزان نمایش یا View است. این فاکتور را می توانید در insights پروفایل و همچنین impression هر پست می توانید ملاحظه کنید. پس بر خلاف چیزی که فکر می کنید فالوور و لایک و کامنت در اولویت های بعدی قرار دارند و مهمترین بخش میزان بازدید از پروفایل و پست شماست.

برای انجام خدمات تولید محتوا در اینستاگرام، ابتدا موقعیت فعلی برند، مزیت های رقابتی و همچنین الگوهای رفتاری برند با مخاطبان بررسی می شود. در مرحله بعد به سراغ جنس مخاطبان و تحلیل آنها خواهیم رفت و در مرحله آخر رقبای برند در فضای اینستاگرام بررسی می شوند. با توجه به سهم بازار، شکل حضور برند از قبل، نمایش رقبا در فضای اینستاگرام برنامه های متعددی به منظور افزایش مخاطب برند انجام می گیرد. این برنامه ها در قالب خدمات تولید محتوا اینستاگرام که شامل عکاسی، تولید ویدیو، پست و استوری های گرافیکی و تعاملی است خواهد بود. همچنین تلاش می شود کلیه محتواهای تولید شده در قالب هویت، لحن و شخصیت برند بمنظور انتقال صحیح پیام برند به مخاطب انجام گیرد. اگر شما هم قصد دارید در برنامه های تولید محتوای اینستاگرام برای برند شایگان شرکت کنید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بهترین روش این است که با شناخت روشهای رشد پیج های اینستاگرام راهی مطمئن برای ارتقای پیجمان پیدا کرده و برای رسیدن به موفقیت برنامه ریزی درستی را انجام دهیم. نباید دنبال خرید لایک، فالوور و کامنت باشید. باید سعی کنید به میزان معقول بازدید ایجاد کنید. بازدیدی که منجر بازنشر پست هایتان شود و با ایجاد تعامل مخاطبین را به فالوور تبدیل کند. برای این منظور بهترین روش این است که هم تولید محتوای خوبی به نسبت رقبا داشته باشیم، هم بازاریابی مناسبی انجام دهیم و هم تبلیغات مناسبی در زمان درست در جای درست انجام دهیم.

پکیج های خدمات اینستاگرام در آژانس تبلیغاتی شایگان به صورت حرفه ای به مجموعه هایی داده می شود که می خواهند از همه لحاظ چه ظاهری و چه تبلیغاتی به نسبت دیگر رقبا برتر باشند. ما یک آژانس خلاق با ارائه خدمات تولید محتوا و تبلیغات در اینستاگرام هستیم و سعی می کنیم کسانی که مشتریمان می شوند را در اینستاگرام در خصوص کارشان اول و نامبروان کنیم. همچنین تیم اینستاگرام مارکتینگ شایگان با آنالیز دقیق در تلاش است راهکارهای مناسبی را برای بهتر شدن وضعیت پیج شما انجام دهد.

قیمت های بازاریابی در اینستاگرام در مجموعه شایگان از ماهانه ۲۰ میلیون تومان شروع شده و بسته به توان و خدمات مورد نظر کارفرما ارتقا می یابد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه ها و شرایط استفاده از خدمات اینستاگرام ما با مشاورین شایگان تماس بگیرید.

سرویس های شایگان

سایر خدمات شایگان در قالب کمپین های تبلیغاتی

اگر به دنبال انجام خدمات متنوع تبلیغاتی و بازاریابی برای برند خود هستید، آژانس تبلیغاتی شایگان در سرویسهای زیر آماده خدمات رسانی به شماست.

— طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی
— ساخت تیزرهای تبلیغاتی, انیمیشن و صنعتی
— طراحی و تدوین مارکتینگ پلن (نقشه بازاریابی)
— مدیریت تبلیغاتی به همراه پکیج های مشاوره
— انجام کلیه خدمات برندینگ و برند سازی , برندبوک
— انجام کلیه خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ

— طراحی و توسعه سایت و اپلیکشن های موبایل
— بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
— بازاریابی و تولید محتوا برای انواع رسانه ها
— طراحی و تدوین استراتژی های حضور در بازار
— عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
— مدیریت کامل شبکه های اجتماعی