خدمات تبلیغاتی شایگان

خدمات هدفمند, نتیجه گرا و راهبردی

خدمات تبلیغاتی شایگان با ارائه راهکارهای نوین و خلاقانه به منظور هدف گیری مخاطبان برند و انتقال پیام برند به مخاطبین در بهترین لحضه و بهترین مکان, رشد برند و افزایش سهم بازار را به ارمغان خواهد آورد. برای افزایش مخاطبینتان یکی از کمپین های پشنهادی ما را استارت بزنید.

سرویس های شایگان

خدمات شایگان در قالب کمپین های تبلیغاتی مختلف

ارائه سرویسهایی قابل اندازه گیری و کاملا نتیجه گرا در فضای دیجیتال رویکردی است که شایگان آن را دنبال می کند. حضور موفق و موثر در دنیای تبلیغات نیازمند استفاده از محتوای باکیفیت تبلیغاتی و همچنین بازاریابی مناسب در زمان درست است. تمامی این خدمات در آژانس تبلیغاتی شایگان انجام می شود.

— طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی
— ساخت تیزرهای تبلیغاتی, انیمیشن و صنعتی
— طراحی و تدوین مارکتینگ پلن (نقشه بازاریابی)
— مدیریت تبلیغاتی به همراه پکیج های مشاوره
— انجام کلیه خدمات برندینگ و برند سازی , برندبوک
— انجام کلیه خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ

— طراحی و توسعه سایت و اپلیکشن های موبایل
— بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
— بازاریابی و تولید محتوا برای انواع رسانه ها
— طراحی و تدوین استراتژی های حضور در بازار
— عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
— مدیریت کامل شبکه های اجتماعی

مشتریان ما

شـــــــایـگانــی شــــو

مشتریان شایگان

کمپین خود را استارت بزنید

خدمات کمپین تبلیغاتی

کمپین ۳۶۰

کمپین های ۳۶۰ درجه به شما این امکان را می دهد در تمامی رسانه های تاثیرگذار برای انتقال پیام به مخاطبین حضور داشته باشید. از برنامه ریزی گرفته ت طراحی و اجرای انواع کمپین های ۳۶۰ درجه در خدمت شما هستیم.

کمپین دیجیتال

در کمپین های دیجیتال با توجه به صنعت و جایگاه برند از روشهای مختلفی اعم از تبلیغات کلیکی, بنری, همسان, ایمیل مارکتینگ, تولید محتوا, سئو, رپورتاژ خبری و آگهی, تبلیغات گوگل, اینفلوئنسرمارکتینگ, اینباند مارکتینگ و… استفاده می شود.

کمپین ویدویی

در این کمپین ها ابتدا ویدیوهایی با محتوای شاخص و محرک ساخته می شود و در رسانه های ویدیویی از جمله تلویزیون، آپارات، بخش ویدیو سایتهای مهم و شبکه های اجتماعی اکران می شود. این کمپین یکی از تاثیرگذارترین کمپینهای تبلیغاتی است.

کمپین اینستاگرام

کمپین های اینستاگرام برای افزایش مخاطب (فالوور) در اینستاگرام، افزایش مشتری، افزایش نرخ تبدیل بیننده به مشتری انجام می شود و از بازاریابی محتوایی و همچنین برنامه های تبلیغاتی از جمله اینفلوئنسر مارکتینگ بهره خواهیم برد.

کمپین گوگل

در این کمپین ها از خدماتی همچون تبلیغات گوگل، محتوا نویسی، بهینه سازی نرخ تبدیل، HEO، رپورتاژ آگهی و … استفاده می شود. توسط کمپین های تبلیغاتی در گوگل می توانید در کمترین زمان به صدر نتایج گوگل برسید و مخاطبین برندتان را جذب کنید.

سوالات متداول

اجرای خدمات تبلیغاتی

خدمات تبلیغاتی شایگان شامل تحلیل بازار و شناسایی مشتریان و رقیبان, طراحی و تدوین مارکتینگ پلن, طراحی و تدوین هویت بصری و برند بوک, طراحی و تدوین استراتژی برند و مشاوره تبلیغاتی, انجام کلیه خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ, تولید محتوای تبلیغاتی, طراحی و اجرای انواع کمپین های تبلیغاتی و مدیریت حضور در رسانه ها می باشد.

اگر استراتژی تبلیغاتی و برند بوک تدوین شده بود با توجه به آنها و فعالیت های گذشته و ابزارهای تبلیغاتی در دسترس برنامه جدیدی برای حضور برند و افزایش سهم بازار طراحی و تدوین می شود. اما اگر این موارد وجود نداشت در مرحله اول ابتدا به تدوین برنامه های بازاریابی و استراتژی برند می پردازیم و سپس با توجه به تعریف برند و مشخص شدن اهداف و برنامه ها پا به عرصه تبلیغات می گذاریم.

تعریف درست خدمات تبلیغاتی مورد نیاز برند همیشه با توجه به برنامه بازاریابی و استراتژی برند مشخص می گردد و بدون اینها چیدمان سرویس های تبلیغاتی برای یک برند کار اشتباهی است و باعث هدر رفتن بودجه های تبلیغاتی برند می شود. از این رو می بایست با توجه به برنامه بازاریابی و برند بوک و البته با توجه به اهداف برند برای افزایش سهم بازار سرویسهای مورد نظر انتخاب گردند.