تاثیرات موثر goo.gl بر نمایش سایت در گوگل

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

داشتن یک رتبه مناسب در موتورهای جستجو از جمله گوگل ، رویکرد تمام کسب  و کارهای حرفه ای است که در وب دارند کار می کنند. در این میان هر کسب و کار از یک سری الگوها برای کسب رتبه بهتر استفاده می کنند.

در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک عامل مهم وجود دارد و آن نوع آدرسی دهی است. در بین صاحبان نظر در علم سئو، اینکه آدرس دهی کوتاه باشد (بر اساس آی دی) و یا بر اساس نام مطلب باشد اختلاف وجود دارد. اما به نظر مجموعه شایگان، استفاده از هر دونوع آدرسی دهی می تواند بهینه سازی سایت را دو برابر بهبود ببخشد. چطور؟ با استفاده از سایت goo.gl

شما می توانید نوع آدرسی دهی سایت خود را به ساختار عنوان مطلب (نوشته) تبدیل کنید تا از نظر نوع آدرسدهی به بالاترین سطح از نظر برسید. اما از نوع کوتاهی آدرس (مخصوصا اگر عناوین مطالب فارسی باشد) دچار نقص خواهید شد.

در وب سایت های زیادی است که برای کوتاه سازی لینک استفاده می شوند، اما بهترین آنها برای تاثیر گذاری بر روی بهینه سازی سایت، وب سایت goo.gl است. این سایت که برای خود گوگل است به شما کمک می کند که لینک های کوتاه ایجاد شده مشکل امنیتی نداشته باشند. اما مهمترین نکته در استفاده از این سایت چیست؟و کجا باید از این لینک ها استفاده کرد؟

بهترین راه کار برای استفاده از این لینک ها، در صفحات شبکه های اجتماعی است. با این کار افرادی که بر روی این لینک ها کلیک می کنند اول به وب سایت goo.gl که زیر مجموعه گوگل است وارد می شوند و بعد به سایت شما رهسپار می شوند. اینکار در روند بهبود سایت شما در موتورهای جستجو کمک می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 2 =