تبلیغات خلاقانه تصویری

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

تبلیغات جزء جدا نشدنی کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. امروزه تبلیغات یکی از موثرترین کارها، برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش است. از کسب و کارهای کوچک بگیرید تا برندهای بزرگ تجاری، سالانه بودجه ای را برای تبلیغات خود کنار می گذراند. اما تبلیغات درست و هدفمند، مخصوصا در جاهایی که رقابت زیاد است می تواند کفه ترازو را به سمت یک برند خاص برگرداند.

تبلیغات درست و هدفمند فقط این نیست که کجا و در چه زمانی تبلیغ کنیم. اینکه بتوانید مخاطبان و مشتریان خود را بشناسید و با توجه به سلیقه ها و ذهن آنها تبلیغات خود را به تصویر بکشید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروز می خواهیم چندین تبلیغ موثر و خلاقانه را با هم مرور کنیم که برندهای برتر انجام می دهند.

تبلیغات تصویری از شماست

تبلیغات چند حالت مختلف دارد، اما از متداول ترین روش های تبلیغاتی ایجاد پوستر و بنر برای تبلیغ است تا در نواحی مختلف نصب شوند. تبلیغات تصویری در عین حال که پر رونق است، پر دغدغه هم هست. چرا؟

شما باید بتوانید تمامی جمله های خود را برای تبلیغ ، با یک تصویر به بیننده بگویید. کار سختی است. تبلیغات تصویری باید در زندگی مصرف کنندگان رسوخ کند، باید آنها را تحت تاثیر قرار دهد و در ذهن آنها بماند و پیام مناسب را نیز به بیننده بدهد. برای اینکه بهتر متوجه شوید و بحث بیشتر از این تخصصی نشود بر روی تصاویر توضیحات مختصری ارائه می دهیم.

تبلیغات خلاقانه تصویری شرکت کامفورتا

تولید کننده خوشخواب

تبلیغات خلاقانه تصویری

تبلیغات خلاقانه تصویری شرکت کامفورتا – تولید کننده خوشخواب

یک ایده خلاقانه برای نمایش راحتی شما در هنگام خوابیدن، این ایده با شعار مثل بچه ها به خواب بروید انجام شد و به تصویر کشیدن نوزادی در لباس بزرگترها این پیام را به خوبی به بیننده القا می کند.

 

تبلیغ خلاقه فابرکستل

تولید کننده لوازم التحریر

 

تبلیغ خلاقه فابرکستل

تبلیغ خلاقه فابرکستل – تولید کننده لوازم التحریر

فابر کستل با به تصویر کشیدن بنر فوق ، با هدف القای شعار رنگ های واقعی توانست یکی از بهترین تبلیغات تصویری را در زمینه لوازم التحریر به بینندگان ارائه دهد.

 

تبلیغات خلاقانه شامپو

 

تبلیغات خلاقانه شامپو

تبلیغات خلاقانه شامپو

 

برای داشتن تبلیغات موثر و خلاقانه می توانید با شایگان تماس بگیرید. کارشناسان ما منتظر تماس های شما کاربران گرامی هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + شانزده =