تبلیغات محیطی

تبلیغات حرفه ای و هدفمند

آژانس تبلیغاتی شایگان، با بهره گیری از کارشناسان مجرب بازار و همکاری با دپارتمان گرافیک، بستری مناسب را برای ایجاد کمپین تبلیغاتی شما بوجود آورده است. ما در اینجاییم تا شما را با بهترین عنوان، بهترین متن و بهترین تصویر در ذهن مخاطبان قرار دهیم. تخصص ما در این حوزه تبلیغات اینترنتی، برندینگ اینترنتی، ساخت تیزرهای ویدئویی و ایجاد بسترهای همکاری جهت تبلیغات محیطی است. با ما همراه باشید.

تبلیغات محیطی

با وجود رونق دنیای مجازی، برای دیده شدن نباید از دنیای واقعی هم دور ماند. برای این منظور شما باید جایگاه هایی برای تبلیغات خود انتخاب کنید. همچنین یک ایده ی مناسب تبلیغاتی برای نمایش در این جایگاه ها ایجاد نمایید. برای این منظور داشتن تجربه ، می تواند شما را به بهترین شکل به نتیجه برساند. اگر برای فروش بیشتر آماده هستید با ما در تبلیغات محیطی همراه شوید.

خدمات ما در حوزه تبلیغات محیطی به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • خدمات مدیریت تبلیغات ، ساخت ایده تبلیغاتی و مکان یابی تبلیغات
  • طراحی گرافیکی به همراه ایجاد بسترهای مناسب طراحی برای جذب بیشتر مخاطب
  • چاپ پوسترهای تبلیغاتی
  • اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی
  • تبلیغات محیطی با ابزارهای نوین و راه کارهای جدید
  • تبلیغات محیطی برای مشتریان

منظور از تبلیغات محیطی ایجاد بسترهای معرفی یک کسب و کار و یا یک محصول در مکان هایی است که بیشتر در دید عموم و یا مصرف کنندگان باشد. اینکه چطور تبلیغ شوید، اینکه کجا تبلیغ شوید و چگونه تبلیغ شوید همگی مهم  هستند. تیم شایگان در خدمات کلیه عزیزان و صاحبان کسب و کار است تا با در اختیار قراردادن تجربیات خود در این زمینه به شما یاری رساند تا از تبلیغات خود بهترین نتیجه را بگیرید.

تبلیغات محیطی شایگان