تولید محتوا ارزشمند بهترین روش بازاریابی

با تولید محتوا وب سایت خود را همیشه در صدر موتورهای جستجو قرار دهید

نویسنده سایت و تولید محتوا

تولید محتوا برای سایت شما

محتوا گذاری استاندارد

اگر می خواهید همواره در صدر موتورهای جستجو باشید باید سایت خود را از نظر محتوایی بروز نگه دارید. ربات های موتورهای جستجوگر از جمله گوگل علاقه زیادی به بروزرسانی اطلاعات یک سایت دارند و با هر بار بروزرسانی صفحات شما، امتیاز مثبتی را برای سایت شما در نظر می گیرند.

اما بروز رسانی اطلاعات، ایجاد محتوای ارزشمند و گاهی تخصصی در کنار رعایت اصول سئو کار هر کسی نیست. معمولا شرکت ها، سازمانها، کاخانجات و … یا زمان لازم برای این منظور را ندارند، ویا فرد متخصصی را برای این کار نمی توانند به کار بگیرند. اما اصلا جای نگرانی نیست، ما فکر این مشکل را هم کردیم.

خدمات تولید محتوا ارزشمند گروه شایگان می تواند سایت شما را همواره بروز نگه دارد و شما را با توجه به استانداردهای الگوریتم های جستجو، در صدر قرار دهد. اگر می خواهید از رقیبان خود رد بازار وب پیشی بگیرید با ما تماس بگیرید.

تولید محتوای سایت برای چه بخش هایی مناسب است؟

باید و نباید های استفاده از خدمات تولید محتوای بهینه

تولید محتوا بهینه ، یکی از بهترین خدماتی است که شما می توانید از گروه شایگان دریافت کنید، این تولید محتوا به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را در سئوی سایت خود داشته باشید. معمولا افرادی با شرایط زیر از خدمات تولید محتوای شایگان استفاده می کنند:

کسانی که می خواهند سایتشان در صدر جستجو ها دیده شود.

کسانی که برای مخاطبان خود ارزش زیادی قائل هستند و سعی دارند با ایجاد محتوای قوی، مخاطبانشان را حفظ کنند.

کسانی که دوست دارند سایتشان در صدر باشد، و فروش و بازدیدشان بیشتر شود ولی وقت انجام کاری ندارند.

کسانی که می خواهند به یک باره ثروتمند بشوند!

و تقریبا همه کسانی که در دنیای اینترنت قرار دارند می توانند از بخش تولید محتوای بهینه سایت شایگان، استفاده کنند تا سایتی قوی و بروز داشته باشند.

تولید محتوا ارزشمند و تبلیغات هدفمند اینترنتی

چطور تولید محتوا کنیم؟

محتوای تولید شده شما باید جذاب و کاربرپسند باشد. بطوری که کنجکاوی بینندگان را بالا برده تا منجر به کلیک روی آن شود.

منظور از نرخ تبدیل قابلیت تبدیل بازدیدکننده به مشتری است. شما می توانید با بهره گیری از UI سایت و محتوای بهینه بینندگان را به سمت خرید از محصول یا خدمات رهسپار کنید.

مهمترین بخش تولید محتوا انتخاب تیتر آن است. شما باید تیتری محبوب و پر جستجو، و همچنین جذابی تولید کنید تا بتوانید ترافیک سایت خود را با تولید محتوا بالا ببرید.

در تولید محتوا از سوالات و پاسخ سوالاتی که در آن مطالب یا موضوعاتی را تعریف کرده اید استفاده کنید. همچنین همیشه روشهای انجام پروسه های مختلف را با چگونه و چطور مطرح کرده و بدان پاسخ دهید.

چرا تولید محتوا کنیم؟

منظور از تولید محتوای ارزشمند یا محتوای بهینه این است که مطلب تولید شده متناسب با موضوع کار شماست و به هیچ عنوان کپی شده از روی مطالب سایت ها یا منابع دیگر است.

تولید محتوا توسط تیم حرفه ای نویسندگی ما انجام می شود. در پروسه تولید محتوای ارزشمند، بسته به منبع داشتن یا نداشتن مطالب، و اینکه منابع فارسی باشند یا انگلیسی مطالب مورد نظر انتخاب می شود و رعایت بازنشر ادبی آن را در سایت هدف قرار می دهیم.

کار تولید محتوا می بایست با تخصص سئو انجام شود. تولید محتوای خالی جواب نمی دهد. شما باید چیدمان و ساختار محتوای خود را با توجه به الگوریتم های موتورهای جستجو بهینه کنید. بخاطر همین اسم این کار را تولید محتوای بهینه گذاشته ایم.

هزینه خدمات تولید محتوای بهینه و نویسندگی سایت بسته به منبع و فارسی و انگلیسی بودن و تعداد کلمه محتوا از 5000 تومان تا 25000 تومان متغیر است.