شرکت تبلیغاتی شایگان

شرکت تبلیغاتی شایگان، تیم خلاق و پر انرژی با استدیو تولیدی محتوای برند، تولید محتواهای تبلیغاتی خلاقانه با آژانس تبلیغاتی شایگان

آژانس تبلیغاتی شایگان

شرکت تبلیغاتی شایگان با ادغام استدیو طراحی و خلاق کروکودیل تبدیل به یک آژانس تبلیغاتی کامل شد تا بتواند نیازهای تبلیغاتی و بازاریابی مشتریانش را بهتر و حرفه ای تر تحت پوشش خود قرار بدهد. شایگان یک چهارضلعی متفاوت متشکل از خلاقیت, پویایی, نتیجه گرایی و شناخت است. ما با ایجاد سرویس های متعدد با کارشناسان حرفه ای سعی در تولید و اجرای صفر تا صد کمپین های تبلیغاتی و دیجیتال داریم. شایگان باور دارد که می تواند رویکردی متفاوت در لحن و صدای هر برندی ایجاد کند و پیام تبلیغاتی تاثیرگذارتری را برای انتقال به مخاطبینش ایجاد نماید.

سرویس های تبلیغاتی شایگان

ارائه سرویسهایی قابل اندازه گیری و کاملا نتیجه گرا در فضای دیجیتال رویکردی است که شایگان آن را دنبال می کند. حضور موفق و موثر در دنیای تبلیغات نیازمند استفاده از محتوای باکیفیت تبلیغاتی و همچنین بازاریابی مناسب در زمان درست است. تمامی این خدمات در شرکت تبلیغاتی شایگان انجام می شود.

— طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی
— ساخت تیزرهای تبلیغاتی, انیمیشن و صنعتی
— طراحی و تدوین مارکتینگ پلن (نقشه بازاریابی)
— مدیریت تبلیغاتی به همراه پکیج های مشاوره
— انجام کلیه خدمات برندینگ و برند سازی , برندبوک
— انجام کلیه خدمات مربوط به دیجیتال مارکتینگ

— طراحی و توسعه سایت و اپلیکشن های موبایل
— بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
— بازاریابی و تولید محتوا برای انواع رسانه ها
— طراحی و تدوین استراتژی های حضور در بازار
— عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
— مدیریت کامل شبکه های اجتماعی

تیزر تبلیغاتی
انیمیشن تبلیغاتی IAG
تولید انیمیشن تبلیغاتی سنگدانه ایرانیان توسط آژانس تبلیغاتی شایگان
فیلم صنعتی
آرد صنعت مبتکران
تولید فیلم صنعتی توسط آژانس تبلیغاتی شایگان

رویکرد ما ایجاد اثرهای ماندگار و خلاقانه است. ما در زمان مناسب تبلیغ درست را به مخاطبان هدف نشان می دهیم. خلاقیت باید در طرحهای ما موج بزند. این خلاقیت هم می تواند در طرح باشد هم در پیام تبلیغاتی. ما هیچ وقت به دنبال ایجاد یک اثر به صرف انجام دادن کار نیستیم و سعی می کنیم هر طرح و ایده ای از ما داستان ها و دلیل هایی شنیدنی داشته باشند. شایگان هر روز در حال بهتر شدن هستیم. به چیزی که الان هستیم راضی نیستیم و همیشه سعی می کنیم از روز قبلمان بهتر باشیم. ما یک تیم ایده آل گرا هستیم و می خواهیم بهترین نمونه کارهای ممکن را برای مشتریانمان تولید کنیم. هدیه ما به مشتریانمان یک تجربه بی نظیر و عالی از شایگانی شدن است. آژانس تبلیغاتی شایگان از بهترین نفرات در هر حوزه کاری تشکیل شده است. تجربه اصل مهم پیروزی در تمامی جنگ های تبلیغاتی است. فرهنگ شایگان از ایجاد یک اثر بسیار خاص شروع شده و تا القای صحیح و بموقع آن به مخاطب ادامه دارد. در این مسیر هر برندی که قصد متفاوت دیده شدن دارد می تواند با ما شروع به همکاری کند.

شایگان شرکت تبلیغاتی برتر استان البرز

اهداف شایگان

هدف اصلی برد دو جانبه است. همکاری به معنای واقعی اجرا خواهد شد. نتیجه گرایی مهمترین اصلی است که ما در کمپین های خود به دنبال آن هستیم. از هنگامی که شایگان را به عنوان مشاور و آژانس تبلیغاتی خود انتخاب می کنید ما تیمی از برند شما خواهیم شد و قصدمان این است که با رساندن برند مشتریان به قله پیروزی شایگان نیز سهم کوچکی در این افتخار داشته باشد. برای رسیدن به موفقیت ما رویکردهای تولیدی و تبلیغاتی متفاوتی را برای برند شما اجرا می کنیم تا با درگیری بیشتر بازار هدف, برند شما نزد مخاطبینش محبوب تر و شناخته تر گردد. استفاده از افراد متخصص در تمامی حوزه ها از جمله بازاریابی, استدیو تولید و تبلیغات ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می رساند.

چشم انداز شایگان

ما به دنبال آینده ای متفاوت برای برند هایی هستیم که با ما همکاری می کنند. تفاوت از نحوه نمایش تا لحن و صدای برند در پیام های تبلیغاتی. تفکر ما پیشرفت های کوچکی است که می توانیم نسبت به دیروزمان داشته باشیم. تمامی برنامه ریزی هایی که شایگان انجام می دهد در راستای موفقیت برند مشتریانش است. شایگان قصد دارد فرهنگ متفاوت خود را در زمینه ی تبلیغات و انتقال پیام های تبلیغاتی ایجاد نماید. فرهنگی که می تواند کلید موفقیت بسیاری از برندها باشد. ما برای تحقق رویاهای موفقیت یک برند خود را آماده کرده ایم.

روال کاری شایگان

فرآیند بررسی برند, صنعت, مشتریان و رقبا در مرحله اول انجام شده, سپس با توجه به اهداف برند برنامه ریزی و تدوین استراتژی انجام می شود. سپس با توجه به لحن و صدای برند کانسپت و شکل حضور برند در رسانه ها مشخص می شود. بعد از این مرحله ایده های خلاقانه به منظور ایجاد یک کمپین تبلیغاتی ماندگار و تاثیر گذار بررسی می شود. تولید پیام های تبلیغاتی توسط استدیو خلاق شایگان با توجه به اطلاعات بدست آمده انجام می شود. سپس با توجه به محتواهای تبلیغاتی ابزارها و رسانه های تبلیغاتی انتخاب می شود. بهترین زمان برای انتشار محتواها در هر رسانه مشخص و در زمان بندی درست به صمع و نظر مخاطبان هدف می رسد. تمامی این روند زیر ذربین آنالیز و بررسی می شود و پس از گرفتن هر بازخورد روند اجرای کار بهینه تر می شود تا نتیجه گیری سریعتر اتفاق بیافتد.