دپارتمان تبلیغات شایگان

آژانس تبلیغاتی شایگان متشکل از کارشناسان فروش و بازاریابی مجرب و بازارشناسان متخصص تشکیل شده است. این بخش با همکاری کامل با کلیه بخش های دیگر اعم از گرافیک و طراحی می کوشد، بهترین نتیجه کاری را برای اعتمادکنندگان به خود ایجاد کند. با ما همراه باشید.

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی شایگان

با وجود رونق دنیای مجازی، برای دیده شدن نباید از دنیای واقعی هم دور ماند. برای این منظور شما باید جایگاه هایی برای تبلیغات خود انتخاب کنید. همچنین یک ایده ی مناسب تبلیغاتی برای نمایش در این جایگاه ها ایجاد نمایید. برای این منظور داشتن تجربه ، می تواند شما را به بهترین شکل به نتیجه برساند. اگر برای فروش بیشتر آماده هستید با ما در تبلیغات محیطی همراه شوید.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی ، یکی از بهترین روش های موجود برای ورود بازدیدکنندگان به وب سایت و یا صفحه اجتماعی است. شما با یک تبلیغ درست می توانید راه های چندین ساله را چندین روزه طی نمایید. گروه شایگان در کنار شماست تا با کمک تجربه اساتید خود شما را در این راه یاری کند. اینکه چطور مطرح شوید، با چه نام و شعاری تبلیغات کنید، و چه سلسله مراتبی را در راستای رسیدن به اهداف خود پیش بگیرید…

برندینگ اینترنتی

برندینگ اینترنتی

برند کردن یک کسب و کار در دنیای مجازی کاری است که با توجه به نوع کسب و کار و رقابتهای موجود در بستر اینترنت، پیچیدگی های خاص خود را دارد. شما برای اینکه در یک کسب و کار تبدیل به برند شوید باید سلسله عملیاتهایی را انجام دهید. کارهایی که در جهت برند شدن شما در محیط های واقعی و مجازی انجام می شود، باید با توجه به معیارها و رویکردهای بازارهای واقعی و مجازی باشد…

تولید محتوا ارزشمند و تبلیغات هدفمند اینترنتی

تبلیغات هدمند

بهترین راه برای جذب مشتری

از یک لطیفه ساده شروع کنیم! حتما در آشنایان و فامیل افرادی را سراغ دارید که یک لطیفه ساده را جوری تعریف می کنند که بسیار جذاب تر و خنده دار تر شنیده می شود. تبلیغات شما نیز باید به این شکل انجام شود.

به طور کلی تبلیغاتی نتیجه بخش می شود که با توجه به تجربه عملی و گرافیکی یک مجموعه حرفه ای طراحی و پیاده سازی شود و در جهت رسیدن مخاطب به خدمات و یا محصولات، کوشا و موثر باشد.

تبلیغات شما ، بر اساس اینکه در کدام محیط انجام شود، اینکه شما چه محصول و خدماتی را ارائه می دهید، اینکه مخاطبان شما از چه قشر و  سنی هستند و … مورد بررسی قرار می گیرید و پس از مذاکره و مباحثه کارشناسان ، طراحی کمپین های تبلیغاتی شما آغاز می شود و نقشه تبلیغاتی برند شما با ریز جزئیات به سمع و نظرتان خواهد رسید.

در این راه از ابتدا در کنار شما هستیم تا با امکانات کامل در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر ، نتیجه ای مطلوب برای همگان ایجاد کنیم. اهداف ما از ارائه کلیه خدمات مبتنی بر وب، خدماتی با رویکرد برد برد است. ما برآنیم تا فضایی مطمئن و قابل اجرا برای شما و تبلیغات محصولات و خدمات شما ایجاد کنیم.

اینکه شما بزرگ و قوی باشید ، مارا بزرگ و قوی خواهد کرد و اینکه شما به یک امپراطوری عظیم در دنیای واقعی و مجازی دست پیدا کنید، ما را نیز به یک یار و مشاور همیشه سربلند تبدیل خواهد کرد و این است همکاری برد بردی که ما به دنبال آن هستیم.