طراحی اپ موبایل

طراحی و اجرا انواع اپ های موبایل به صورت حرفه ای و اختصاصی و یا با استفاده از اپ سازهای حرفه ای

طراحی وب سایت

طراحی حرفه ای وب با توجه به آخرین معیارهای طراحی سایت و بهره وری از جدیدترین متدها و استانداردهای روز

طراحی پرتال

طراحی انواع پرتال های کسب درآمد اینترنتی اعم از فروشگاه ها ، سایت های دایرکتوری و انواع پرتال های جامع کاربری

طراحی پرتال های کسب درآمد اداری و تجاری

طراحی پرتال

دپارتمان طراحی شرکت پیشگام اندیشه شایگان با بهره گیری از آخرین متدهای روز طراحی و با رعایت آخرین استانداردهای طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر وب ، افتخار دارد خدمات ویژه ی خود را در خصوص طراحی سایت های پرتالی و سامانه های جامع کسب درآمد در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

در طراحی پرتال های کسب درآمد ، تمامی سعی گروه برنامه نویسی و اجرای شایگان، ایجاد بستری واقعی و کاربردی به منظور استفاده آسان کاربران اینترنتی و بدست آوردن درآمد مناسب از خدماتی است که در بستر پرتال ارائه می شود.

هدف گذاری ما در بخش پرتال های کسب درآمد به موارد زیر خلاصه می شود:

  • ایجاد بسترهای مناسب برای حمایت از کارآفرینان و ایده گذاران
  • ایجاد پرتال های جامع کاربردی با هدف های مشخص و ریسک پایین
  • سرمایه گذاری بنیادی در ایده های پرتالی اینترنتی از جانب شایگان

دپارتمان فنی شایگان با کمک مدیران فروش خود و با بهره گیری از گروه تحقیق و توسعه شرکت ، تمامی مراحل ایجاد یک پرتال موفق را (قبل از اجرای هر کاری) برای شما به تصویر خواهند کشید (business plan) .

داشتن یک نقشه تجاری مناسب با رویکردی کاربردی با استفاده از تجربیات چندین ساله افراد متخصص در این حوزه شما را به سمت موفقیت میل خواهد داد و راهتان را در رسیدن به موفقیت هموار خواهد ساخت.

طراحی حرفه ای وب سایت

دپارتمان برنامه نویسی شایگان با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان توسعه نرم افزار در تلاش هستند خدماتی حرفه ای با آخرین تکنولوژی های جهانی در اختیار مشتریان خود قرار دهند. در همین راستا تیم برنامه نویسی شایگان با به کارگیری متدهای جدید طراحی و برنامه نویسی سعی در رضایت شما کاربران گرامی دارد.

یک طراحی سایت حرفه ای می تواند معرف شما به بهترین شکل ممکن باشد. زیرا که داشتن یک سایت خوب همانند یک دفتر کاری خوب و شیک عمل می کند. همچنین داشتن یک اپلیکیشن موبایل مناسب و کاربردی برای کسب و کار شما، می تواند تا حد زیادی در ارتباط موثر شما با مشتریان قدیمی و همچنین جذب مشتریان جدید کاربرد داشته باشد.

دپارتمان طراحی سایت شایگان با دارا بودن کارشناسان و طراحان مجرب در زمینه های راه اندازی وب سایت و ایجاد بسترهای مناسب جهت شکوفایی کسب وکارهای اینترنتی، آماده خدمات رسانی به کلیه کاربران گرامی می باشد.
تخصص ، تعهد و تلاش مستمر مجموعه شایگان، خصوصیاتی است که کلیه افراد  در  همکاری با شایگان لمس خواهند نمود. در راستای پیشرفت روز افزون دنیای وب، داشتن یک وب سایت حرفه ای می تواند شما را همانند داشتن یک تریبون قوی به دیگران نمایش دهد. امروزه نیاز مستمر مدیران کسب و کار به تریبون های تبلیغاتی جهت نمایش خدمات به مخاطبان بیشتر احساس می شود.برای داشتن این تریبون با ما همراه باشید.

طراحی سایت
طراحی اپ موبایل شایگان

طراحی اپ موبایل

یکی دیگر از خدمات ارزنده گروه برنامه نویسی شرکت شایگان ، ارائه خدمات برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های موبایل در سیستم عامل های اندروید ، IOS و ویندوز است. بخش برنامه نویسی اپ شرکت با پشتوانه قوی متخصصان خود در زمینه ی طراحی و اجرای سیستم های نرم افزاری قابل اجرا در موبایل در تلاش است کلیه نیازهای شما کاربران گرامی را در این خصوص مرتفع سازد.

با توجه به پیشرفت روز افزون استفاده از موبایل و تبلت جهت کار با اینترنت ، داشتن یک اپ موبایل برای هر کسب و کاری ضروری به نظر می رسد. شایگان با هدف جلب رضایت شما کاربران گرامی ، و با بهره گیری از جدیدترین متدها  و استانداردهای جهانی در حوزه ی تولید نرم افزار می کوشد بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

در فرآیند طراحی اپلیکیشن موبایل مهمترین نکات بررسی نیاز مشتری و کاربران استفاده کنندگان از اپ موبایل است. کارشناسان ما پس از بررسی کسب و کار شما ، شما را در ایجاد یک اپ هدفمند یاری خواهند کرد تا نتیجه ی کار آن چیزی باشد که شما برای آن هدفگذاری کرده اید.

شایگان مفتخر است کارگزار شما در تمامی عرصه های مربوط به وب از جمله طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل باشد و همواره با هدف رضایت مشتریان و ارتقای سطح خدمات پیش خواهد رفت.

برای ارتباط با شرکت پیشگام اندیشه شایگان فقط کافی است از طریق لینک روبرو کلیک کرده و با استفاده از شماره تلفن های مندرج و فرم تماس درخواست های خود را برای ما ارسال کنید

جهت ارسال هر گونه سفارش می توانید از طریق لینک روبرو به صفحه سفارشات رفته و درخواست خود را از طریق فرم ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل نمایید.