دپارتمان گرافیک

دپارتمان گرافیک گروه تخصصی شایگان ، متشکل از مجرب ترین افراد در زمینه های گرافیکی و طراحی ، چاپ و… است. شایگان در تلاش است با ایجاد بستری مناسب و خدمات بی نظیر  و نوین بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. در این راه ، بخش گرافیک با به تصویر کشیدن کلیه نیازها و خدمات شما کاربران گرامی ، پلی را بین شما و مشتریان شما ایجاد خواهد کرد. با ما در ایجاد این پل همراه باشید.

گرافیک سایت

گرافیک وب

هرچقدر هم که از نظر برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشدباز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب…

گرافیک محیطی

گرافیک شهری گرافیک محیطی

طراحی سيستم‌های راهیابی، گرافیک‌های معمارانه، سایناژ، دیزاین نمایشگاهی، گرافیک‌های هویتی، محیط‌های پویا، دیزاین شهری…

گرافیک چاپ

گرافیک چاپی گرافیک چاپ

طراحی انواع لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی بروشور و کاتالوگ ، طراحی بنرهای تبلیغاتی ، استن و بیلبورد و …

گرافیک چاپ

گرافیک چاپ به معنی اثر هنری، کار هنری است که به عنوان ارزش زیبایی شناسی تولید شده یا در نظرگرفته شده باشد. درواقع در گرافیک چاپ ، کار هنری همان چیزی است که آماده ارسال برای چاپ است.

خدمات گرافیک چاپ شرکت شایگان ، با هدف رضایتمندی کلیه مشتریان و ایجاد راه کارهای جدید دیداری در نمایش خدمات و محصولات ، ازجمله ارائه گرافیک چاپ به منظور تبلیغات یک کسب و کار، هر روز بیش از دیروز در تلاش و پیشروی است. و این پیشروی از زمان همراهی شما با ما، تا بی نهایت ادامه خواهد داشت…

برخی از خدمات گرافیک چاپ شایگان :

طراحی لوگو
طراحی بروشور تبلیغاتی ، کاتالوگ تبلیغاتی ، بولتن ،
طراحی ست اداری (سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت ) ، فولدر
طراحی بسته بندی و برچسب (label) محصولات
طراحی بنر ، طراحی بیلبورد ، طراحی استن و تمام فعالیت های گرافیکی در این حوزه

گرافیک چاپی
گرافیک محیطی

گرافیک محیطی

طراحی گرافیک محیطی برای برقراری  ارتباط هر چه بیشتر بازدیدکنندگان با محیط و کسب و کار رونق بسازایی یافته است. دیزاین محیطی به مجموعه کارهایی اطلاق می شود که بتواند حسی اعم از اعتماد، آرامش، لمس و تخیل را به با یک طرح گرافیکی به وجود بیاورد.

گروه گرافیک مجموعه شایگان با پشتوانه چندین ساله مدیران ارشد این مجموعه و بهره گیری از اساتید مجرب حوزه طراحی و گرافیک، تجربه ای بی نظیر را در ارتباط بازدیدکنندگان با شما ایجاد خواهند کرد.

از جمله فعالیت های حوزه ی گرافیک محیطی و گرافیک شهری مجموعه شایگان عبارت است از :

  • طراحی سيستم‌های راهیابی
  • گرافیک‌های معمارانه، سایناژ
  • دیزاین نمایشگاهی
  • گرافیک‌های هویتی
  • محیط‌های پویا
  • دیزاین شهری
  • دیزاین فروشگاهی، نقشه و برندسازی محیطی

گرافیک سایت

هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.
گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.
یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید.
گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر ما اینها بخش ناچیزی از گرافیک وب است و در دل آن جای دارد.

خدمات ما در حوزه ی گرافیک سایت شامل طراحی طرح PSD وب سایت ، طراحی بنرهای تبلیغاتی دیجیتال ، طراحی تصاویر سایت با توجه به نیاز سایت، عکس برداری از محصولات شما برای قراردادن در سایت ، تبدیل طرح های PSD قالب به پوسته های سیستم های مختلف و …

گرافیک وب سایت

برای ارتباط با شرکت پیشگام اندیشه شایگان فقط کافی است از طریق لینک روبرو کلیک کرده و با استفاده از شماره تلفن های مندرج و فرم تماس درخواست های خود را برای ما ارسال کنید

جهت ارسال هر گونه سفارش می توانید از طریق لینک روبرو به صفحه سفارشات رفته و درخواست خود را از طریق فرم ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل نمایید.