راه اندازی سایت شایگان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

سایت تخصصی شرکت پیشگام اندیشه شایگان به همت گروه متخصص برنامه نویسی و طراحی سایت مجموعه و با بهره گیری از دپارتمان گرافیک برای ایجاد بسترهای ظاهری مناسب طراحی و پیاده سازی شد و کار آن در ابتدای سال 95 استارت خورد.

هدف اصلی شرکت شایگان ایجاد بستر و خدماتی نوین در بستر وب است که با ویژگی های بخصوصی بتواند هم نیاز مشتریان این حوزه را مرتفع سازد و هم بتواند جلب رضایت کلیه مشتریان خود را بدست بیاورد.

کلیه خدمات شرکت پیشگام اندیشه شایگان با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی، برای کلیه مشتریان و درخواست کنندگان خدمات به صورت 100 درصد حضوری در محل کار شما انجام خواهد پذیرفت. شما از پشت میز خود درخواست خدمات را از طریق ایمیل و یا فرمهای موجود در سایت ارسال می کنید و یا از طریق تلفن به کارشناسان فروش شرکت شایگان اعلام می دارید.

بعد از بررسی اولیه نیازها توسط کارشناس ، مسئول قراردادها، مدیر پروژه و مدیرفروش با تعیین وقت قبلی در کنار شما خواهند بود تا با بررسی کامل کسب و کار شما بتوانند بهترین راه کارها را برای ایجاد یک امپراطوری در وب برای شما ایجاد کنند.

هدف شرکت شایگان ، همکاری با مشتریان در جهت ارتقای بخش مالی و اقتصادی آنهاست تا در انتها به رویکرد برد-برد دوجانبه برسیم.

خوشحالیم که در این مسیر با عزیزانی چون شما همراهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =