سئو ارگانیک

سئو ارگانیک چیست و چطور می توان آن را پیاده سازی کرد

در این مقاله قصد داریم در خصوص سئو ارگانیک صحبت کنیم. قبل از توضیح سئو ارگانیک اگر در خصوص سئو اطلاعات زیادی ندارید می توانید بخش مقالات سئو ما را مطالعه فرمایید.

سئو ارگانیک ( به انگلیسی Organic Serp ) به نوعی همان سئو کلاه سفید است. توضیحات زیادی در خصوص سئو ارگانیک وجود دارد. اغلب سئو ارگانیک را به مجموعه کارهایی که به صورت واقعی باعث شود تا سایت شما به خوبی سئو شده و در صفحات اول موتورهای جستجو بیاید.

Serp = Search Engine Resualt Page

سئو خود زیر مجموعه بازاریابی دیجیتال است.

چرا سئو ارگانیک مهم است؟

باید بدانید در سئو از تکنیک های مختلفی استفاده می شود. برخی از سئو کاران برای گرفتن نتایج در بازه زمانی سریعتر دست به انجام کارهایی می زنند که نباید بزنند!

یعنی سعی دارند با انجام یک سری کارها الگوریتم های گوگل را گول بزنند و سایت را بالا بکشند!

این روال در سئو ارگانیک کاملا خط خورده است و سئو ارگانیک این موضوع را نفی می کند. در سئوی ارگانیک باید با توجه به الگوریتم های موتورهای جستجو، رفتاری منطقی و سئویی درست را انجام داد تا بازدید کننده واقعی بدست آوریم.

در ادامه می خواهیم در خصوص بهترین روشهای سئوی ارگانیک صحبت کنیم؟

روشهای درست در سئو ارگانیک

ما در سئو ارگانیک دو کار اصلی را به شما پیشنهاد می کنیم. البته به جز این دو مورد می توانید کارهای بیشمار دیگری انجام دهید، ولی این دو مورد تاثیر گذارترین راهکار برای سئوی ارگانیک است.

  1. تولید محتوا ارزشمند و یونیک در خصوص کار و کسب و کار خود
  2. کار بر روی شبکه های اجتماعی

باز هم سوال برایتان به وجود آمد؟ درسته اینکه چطور تولید محتوا کنیم و چطور با کار در شبکه های اجتماعی بر روی سئوی ارگانیک سایتمان تاثیر مستقیم بگذاریم؟

برای این منظور و آشنایی با مفاهیم تولید محتوا می توانید مقالات چطور تولید محتوا کنیم؟ و ۱۰ نکته کلیدی در تولید محتوا و بازاریابی محتوا  را مطالعه فرمایید.

منظور از کار در شبکه های اجتماعی استفاده از این سایت ها به منظور انتشار مطالب سایت در وب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقالات بازاریابی شبکه اجتماعی  مراجعه کنید.

سئو ارگانیک چیست

سئو ارگانیک چه مزایایی برای سایت ما دارد؟

اگر شما از روشهای سئو ارگانیک سایت خود را سئو کنید، ماندگاری سایت شما با آن کلمه در صفحه اصلی بیشتر خواهد بود. همچنین احتمال اینکه به لینک های بالایی صفحه اول گوگل بروید بالاتر خواهد بود. حالا می توانید انتخاب کنید که چرا باید از سئو واقعی استفاده کنیم. پس به طور خلاصه مزایای سئوی ارگانیک عبارت است از:

  • ماندگاری بیشتر در صفحه اول
  • احتمال بیشتر آمدن به لینک های اول صفحه اول گوگل

آیا خودم می توانم سایتم را به صورت ارگانیک سئو کنم؟

جواب این سوال خیر نیست، اما بله هم نیست! برای سئوی ارگانیک شما مجبورید :

  • الگوریتم های گوگل را به خوبی بشناسید
  • بدانید گوگل چه سایتهایی را دوست دارد
  • روشهای سئو ارگانیک را بشناسید
  • بتوانید در زمانبندی ها مشخص کارهای سئو سایت را انجام دهید
  • نسبت به نوع کسب و کار سایت اطلاعات کافی برای درج مطالب داشته باشید.

به نظر من که شما فقط گزینه آخر را دارید. من فکر می کنم اگر شما روی کارتان تمرکز کنید بیشتر سود می کنید تا اینکه خودتان بخواهید با آزمون خطاهای بسیار سایت خود را سئو کنید.

 

هدف سئو ارگانیک چیست؟

هدف اصلی از انجام سئو به صورت ارگانیک جذب بازدیدکننده واقعی است. شما اگر بتوانید بازدیدکننده واقعی داشته باشید هیچ وقت بازار را از دست نخواهید داد!

چگونه سئوی ارگانیک انجام می دهیم؟

شما برای انجام سئوی ارگانیک می توانید از خدمات سئو شرکت شایگان استفاده کنید. ما با توجه به آخرین بروزرسانی های الگوریتم های گوگل، سئو تضمینی را برای شما انجام خواهید داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 15 =