ساخت تیزر تلویزیون

تیزر هایی که با هدف پخش در تلویزیون ساخته می شوند باید کیفیت بالایی از نظر بصری و انتقال پیام داشته باشند. ما در شایگان با ساخت تیزرهای تلویزیونی با کیفیت در خدمت شماییم.

طراحی آگهی های تلویزیونی

در دنیای امروز، نقش رسانه های دیجیتال در تبلیغات بسیار مهم و تاثیر گذار است، به طوری که مردم بیشترین زمان خود را صرف دیدن این رسانه های می کنند و دیگر کمتر به سمت رسانه های چاپی از قبیل مجلات  و روزنامه می روند. شرکت شایگان با توجه به اهمیت رسانه های دیجیتال در معرفی برندها به مخاطبان، خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی خود را برای نمایش در آگهی های بازرگانی تلویزیون گسترش داده است.

یک تیزر تلویزیونی عالی ، نتیجه یک راهکار مناسب، سناریوی خلاق و در نهایت کارگردانی حرفه‌ای و برنامه پخش هوشمندانه است. آنچه که در نهایت باعث دیده شدن هر چه بهتر آگهی شما می شود ، کیفیت بالای تولید و استفاده از ابزاری مناسب جهت ساخت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی است.

نمونه تیزر های ساخته شده برای پخش در تلویزیون

روند ساخت تیزر های تلویزیون

  • ایده پردازی و سناریونویسی

    برای داشتن یک تیزر تبلیغاتی موفق نیاز به یک ایده مناسب جهت انتقال پیام تبلیغ به مخاطبان است. همچنین سناریو پیاده سازی ایده برای ماندگاری در ذهن مخاطب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

  • شروع مرحله تولید

    طراحی کانسپت، استوری بورد و انیماتیک حرفه ای ، انتخاب فضای اجرا، بازیگر یا صدا و…

  • اجرا و تحویل

    اعمال جلوه های ویژه کامپیوتری و صداگذاری ، بررسی بازخورد تیزر، اعمال اصلاحات و تحویل

ساخت تیزر تلویزیون

قیمت ساخت تیزر تلویزیونی

برای استعلام قیمت و تعرفه ساخت تیزر تلویزیونی می توانید با شماره تلفن ۰۲۶۳۴۴۶۹۸۰۱ تماس حاصل نمایید. همچنین در روزهای تعطیل و زمان هایی غیر از ساعات اداری می توانید با شماره همراه ۰۹۱۲۰۵۳۸۷۷۶ تماس بگیرید.