طراحی سایت حرفه ای را در کرج شروع کن

با طراحی سایت در کرج

افزایش فروش و مشتری را برای خود بهمراه بیاورید

شایگان با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت در کرج می کوشد کلیه کارفرمایان محترم را به اهداف خود در زمینه طراحی سایت و برندسازی اینترنتی برساند.

راهکار ما برای پولدار شدن طراحی سایت به صورت حرفه ای است. تجارت شما می تواند بدون مرز حتی تا مریخ گسترش پیدا کند و این یعنی بزرگ شدن برند شما، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش.

برای این منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم بهترین سایت ممکن را از نظر طراحی و گرافیک طراحی کنید تا هم از نظر مخاطبان خاص بنظر بیایید و هم از نظر گوگل!

گوگل وقتی ببیند کاربران اینترنتی سایت شما را دوست دارند، او هم شما را دوست خواهد داشت و این موضوع فقط با طراحی وب سایت حرفه ای به حقیقت نزدیک می شود.

با طراحی سایت حرفه ای بیزینس خود را متحول کنید

اگر یک وب سایت حرفه ای طراحی کردید حتما منتظر بازخوردهای عالی باشید!

تعامل با مخاطبان

تعامل با مشتریانتعامل با مخاطبان یعنی جلب اعتماد کاربران اینترنتی. جلب اعتماد کاربران می تواند برای شما افزایش مشتری و فروش را به همراه داشته باشد. شایگان با ارائه خدمات ویژه در زمینه طراحی وبسایت در شهر کرج به دنبال موفقیت بیزینس شما و رساندن شما به اهداف برندتان است.

سرویس آنلاین

خدمات آنلاینارائه خدمات آنلاین امروزه به یکی از پر طرفدارترین راهکارها برای ارائه سرویس به مخاطبان بیشتر است. شما به جز اینترنت کدام بستر تبلیغاتی را سراغ دارید که بتواند بازاری بینهایت و بدون مرز و ساعت را به شما معرفی کند؟ با طراحی سایت حرفه ای سهم بازار خود را افزایش بده و تجارتت رو جهانی کن.

تجارت جهانی ۲۴ ساعته

تجارت جهانی آنلاینوقتی یک وب سایت داشته باشی، یعنی دفتری داری که ۲۴ ساعته باز هست و همه مشتریان می تونن در هر زمانی که دوست دارند به دفتر تو بیان و از خدمات یا محصولاتت دیدن کنن! خرید کنند و یا نظراتشون رو با شما در میون بگذارند. پس داشتن وبسایت حرفه ای بهترین گزینه برای پیشرفت تجارت شماست.

فروش اینترنتی

فروش اینترنتی آنلاینشما می توانید یک فروشگاه اینترنتی طراحی و راه اندازی کنید و محصولات خود را با تعیین استراتژی درست بفروشی! البته در طراحی سایت های فروشگاهی باید نکاتی را رعایت کنی که مخاطبی که در سایت شما وارد می شود اعتمادش جلب و حضورش منجر به خرید از سایت فروشگاهی شما بشود.

افزایش مشتری و درآمد

افزایش مشتری و درآمداگر به دنبال افزایش فروش و مشتری هستید باید سایت داشته باشید. اگر سایت دارید و به این موضوع نرسیدید حتما باید سایت خود را بازطراحی کنید و در خصوص استراتژی فروش و خدمات خود تغییر به وجود آورید. ما در شرکت شایگان بهترین راهکارهای تبلیغاتی و فروش را برای افزایش مشتری و فروش شما ارائه می دهیم.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینهاگر قرار باشد شما با کمترین هزینه، به بهترین شکل، و به تعداد زیادی از مردم برند خود را معرفی کنید اولین گزینه تان چه بود؟ تبلیغات اینترنتی! برای شروع تبلیغات اینترنتی باید یک پایگاه قوی برای خود داشته باشید که شما را به بهترین شکل معرفی کند و آن سایت شماست. شما از بستر اینترنت براحتی و با کمترین هزینه برند می شوید!

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج را انتخاب کن

همه چیز برمیگرده به

انتخاب شما

در تمام مسیر زندگی، اتفاقاتی که برای ما می افتند، حاصل انتخابات ماست. شانس، بخت و اقبال یا دعا دردی را دوا نمی کند، شما برای رسیدن به اهدافتون باید خودتون تلاش کنید و هوشمندانه انتخاب کنید.

در اینترنت فاصله مقایسه دو سایت با دو کلیک و گاها در کمتر از چند ثانیه بطول می انجامد. داشتن یک ظاهر مناسب و ایده آل می تواند شما را از نگاه مخاطبان منحصربه فرد کند.

این شمایید که انتخاب می کنید که چطور دیده شوید. وقتی انتخاب درستی را در طراحی سایت خود انجام دهید آنوقت خواهید دید که مخاطبان نیز شما را انتخاب می کنند.

شرکت طراحی سایت شایگان با ارائه خدمات تخصصی طراحی سایت در کرج می کوشد بهترین خدمات ممکن را در این زمینه به مشتریان خود بدهد.

اگر قصد دارید به بهترین شکل ممکن در اینترنت معرفی شوید با ما تماس بگیرید.

۰۲۶۳۴۴۹۲۳۴۲

 • طراحی سایت حرفه ای
  LEVEL C
 • از ۲ میلیون
 • طراحی سایت های حرفه ای در این پارت با توجه به نیاز کارفرما و همچنین اهداف وی و مشتریان بالقوه و بالفعل صورت می پذیرد. در این طراحی بیشتر از تصاویر حرفه ای آماده استفاده می شود. گرافیک این طراحی بسیار عالی است اما از طرح های آماده برای پیاده سازی استفاده می شود و فقط طرح آماده که نزدیک به نیاز کارفرماست برای وی شخصی سازی می گردد.
 • مدت زمان مورد نیاز : ۲۰ روز
 • طراحی سایت حرفه ای Level B
 • از ۸ میلیون تومان
 • طراحی سایت حرفه ای در این بخش با توجه به استانداردهای جهانی و نیاز کاربرد و کارفرما انجام می شود. در این سبک از طراحی وب سایت شاهد ایجاد استراتژی موضوعی برای تدوین مباحث گرافیکی و طراحی، انتخاب رنگ بندی و سبک و هارمونی سایت هستیم. هدف از طراحی سایت های حرفه ای با گرافیک بالا و مناسب ایجاد تعامل دوطرفه بین برند و کاربران است که در این سطح شما به این مورد نائل خواهید شد.
 • مدت زمان مورد نیاز : ۳۰ روز
 • طراحی سایت حرفه ای
  Level A
 • از ۲۰ میلیون
 • در این سطح از گرافیک های سه بعدی برای و پیاده سازی سایت استفاده می شود. شما با ایجاد گرافیکهای موضوعی در خصوص هر خدمت یا محصول می توانید به بهترین شکل ممکن محصول یا سرویسهای خود را ارائه دهید. جذابیت این طرح به دلیل استفاده از گرافیک موشن های سه بعدی بالاست و ذهن و چشم هر مخاطبی را درگیر خواهد کرد. برای طراحی چنین سایتهایی معمولا نیاز به تعامل بالا با کارفرما بمنظور تولید بسترهای گرافیکی است.
 • مدت زمان مورد نیاز: ۵۰ روز

هر آنچه باید در خصوص طراحی وب سایت در شهر کرج بدانید.

طراحی سایت در کرج را با شرکت شایگان شروع کنید

مسلما شما یک کرجی هستید که به صفحه طراحی سایت در کرج شرکت شایگان آمده اید! ما قصد داریم با تیم دپارتمان طراحی سایت مجموعه شایگان، بیزینس های واقع در استان البرز را در اینترنت به بهترین شکل ممکن معرفی کنیم.

طراحی سایت در کرج به صورت حرفه ای با قیمت های مناسب و پشتیبانی یکساله، بهترین سایت را در کرج داشته باشید. طراحی وب سایت حرفه ای و خلاقانه در استان البرز و شهر کرج برای کلیه کسب و کارهای این استان با تخفیفات ویژه و کیفیت عالی را با شایگان تجربه کنید.

چرا باید یک سایت حرفه ای داشته باشیم؟

با پیشرفت روز افزون دنیای تکنولوژی و مخصوصا تکنولوژی های مرتبط با طراحی وب سایت ، دیگر فقط داشتن یک سایت و حضور در اینترنت برای یک کسب و کار کافی نیست! شما باید دیده شوید و البته مهم تر از آن باید خـــــوب دیده شوید!

دیگر داشتن یک وبسایت معمولی کافی نیست! شما باید یک وبسایت خلاقانه داشته باشید. خلاقانه یعنی چه؟ یک وب سایت خلاقانه باید ظاهری یونیک (یکتا و منحصر به فرد) داشته باشد. تصاویری یونیک داشته باشد. رنگ بندی درست داشته باشد. المان های گرافیکی معقول و چشم نواز داشته باشد! تا چه شود؟ اگر اینها را داشته باشد نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری در وبسایت بالا می رود و این یعنی اصل موفقیت در طراحی سایت!

تجربه ای متفاوت را برای مخاطبان خود با ساخت یک وبسایت خلاقانه ایجاد کنید.

تیم دپارتمان طراحی سایت شرکت دیجیتال مارکیتنگ با بهره گیری از کارشناسان مجرب طراحی وب سایت و سئو ،سعی دارد تجربه ای متفاوت را برای مشتریان عزیز بوجود آورد. از این رو خدمات طراحی سایت در کرج این شرکت بدلیل حضور دفتر اصلی در استان البرز به صورت ویژه انجام خواهد پذیرفت. طراحی سایت در کرج و سئو در کرج با شایگان را خلاقانه تجربه کنید.

اینکه شما بتوانید یک وبسایت خلاقانه داشته باشید به شما کمک خواهد کرد تا :

 • بهتر دیده شوید.
 • در بین مخاطبان هدف معروف شوید.
 • در بین همکاران خود معروف شوید.
 • مشتریانتان را هر روز بیشتر از دیروز کنید.
 • درهای جدیدی بسمت بیزینس شما باز خواهد شد.

کسب و کار خود را با طراحی سایت دگرگون کنید

با توجه به گسترش فضای اینترنتی کسب و کارهایی که پویایی و فعالیت بیشتری در این فضا داشته باشند در بازاریابی و افزایش فروش موفق ترند. طراحی سایت در کرج به شما شهروند کرجی کمک می کند تا کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن تعریف کنید تا این معرفی منجر به افزایش فروش و مشتری شود.

از دیگر مزایای داشتن یک وب سایت معتبر و حرفه ای این است که مشتریان و مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برند شما می توانند به سایت مراجعه کنند و توضیحات تکمیلی در خصوص شما را آنجا مطالعه نمایند.

بهترین سایت برای من چیست؟

پاسخ صحیح به این سوال می تواند کسب و کار شما را در یک مسیر درست در تبلیغات اینترنتی بیاندازد، اما پاسخ اشتباه کلیه زمان و هزینه شما را دور خواهد ریخت! سایت حرفه ای است سایتی است که شما را بهتر از آنچه که هستید معرفی کند و منجر شود مخاطبان اینترنتی با دیدن سایت به شما و خدماتتان اعتماد کرده و از خدمات و محصولتتان استفاده کنند.

یکی از بهترین شاخصه های انتخاب یک شرکت طراحی سایت در کرج این است که شما باید ببینید شرکت مورد نظر بیشتر به دنبال برطرف سازی نیاز شماست، یا به دنبال رساندن شما به اهدافتان! این دو کاملا متفاوت است.

بهترین شرکت را برای طراحی سایت در کرج انتخاب کن!

شرکت شایگان با بیش از ۸ سال سابقه در طراحی انواع سایت های کسب و کارهای کرجی یکی از با سابقه ترین شرکتهای طراحی سایت در کرج بوده است. شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای طراحی شده این شرکت به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید.

سایت های طراحی شده توسط این شرکت با جدیدترین متدهای روز طراحی و گرافیک انجام می شود و توجه به رنگ و هارمونی و جزییات باعث شده تا سایتهایی که ما طراحی می کنیم یک سروگردن از دیگر سایتها بالاتر باشد.

قیمت طراحی سایت در استان

طراحی سایت کاملا سئو فرندلی

بودن در صفحات اول گوگل را با شایگان تجربه کنید. دپارتمان تبلیغات و سئو شرکت شایگان با ارائه خدمات ویژه در خصوص بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می کوشد بهترین راهکارهای پیشرفت در نتایج را برای مشتریان خود ارائه دهد.

در همین راستا مجموعه شایگان با داشتن نمونه کارهای فراوان در این زمینه سعی دارد بهترین رویکردهای سئو را به شما ارائه دهد.

خدمات سئو در کرج و استان البرز برای کسب و کارهای حاضر در این استان با خدمات ویژه و قیمت های مناسب ارائه می شود. اگر شما هم جزئی از شرکتها و کسب و کارهای داخل استان البرز و کرج هستید می توانید با تماس با شرکت شایگان از خدمات سئو سایت در کرج و همچنین طراحی سایت در کرج بهره مند شوید.

چرا باید سایت طراحی کنیم؟

اینترنت بستری مناسب برای معرفی هر کسب و کاری است، کسب و کارها برای داشتن یک پایگاه قوی و قابل اعتماد اقدام به طراحی وب سایت می کنند. شما که یک کسب و کار کرجی هستید می توانید با ایجاد یک سایت حرفه ای کسب و کار خود را در اینترنت معرفی کنید که این امر باعث افزایش مشتری و بالا بردن اعتماد مخاطبین فعلی کسب و کار شما می شود.


روند انجام پروسه ی طراحی سایت به چه صورت است؟

برای ارسال درخواست می توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرمی که در همین صفحه برای شما تنظیم شده درخواست خود مبتنی بر طراحی و  ایجاد سایت را ارسال فرمایید.

کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما بهترین پیشنهادهای قیمتی و کاری را به شما می دهند. پس از تایید پیشنهاد، قرارداد کار برای شما ارسال می شود.

پس از تایید پیش پرداخت واریز و کار طراحی سایت شروع می شود و پس از تحویل کامل مابقی هزینه از کارفرما دریافت می گردد.


هزینه طراحی سایت در کرج چقدر است؟

هزینه طراحی سایت بسته به نوع سایت و امکانات مدنظر و همچنین خدماتی که شرکت ما می دهد برآورد می گردد. اغلب هزینه های طراحی سایت از ۱.۵ میلیون تومان شروع و تا ۵ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.

قیمت مهم است، اما باید درست و بجا و در جهت رسیدن به هدف کارفرما هزینه شود. شما اگر اشتباه هزینه کنید، حتی ۱۰۰ هزار تومان هم ۱۰۰ هزار تومان است و آن را دور ریخته اید. پیشنهاد ما این است که ابتدا قبل از انجام هر کاری با متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید.

اینکه هر شرکت یا شخصی یک قیمت به شما ارائه می دهد شاید شما را سردرگم کند که کدام شرکت یا فرد را انتخاب کنید تا کار طراحی سایت شما را در کرج انجام دهد.

معمولا قیمتهای داده شده برای طراحی وب سایت در کرج از ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و تا بالای ۵۰ میلیون تومان خواهد رفت! این بازه نشان می دهد بازار قیمت و کار در طراحی سایت چقدر متفاوت است.

معمولا کسانی که تجربه کم و نمونه کارهای ضعیفی دارند قیمت های پایین، و کسانی که تجربه بالا و نمونه کارهای قوی دارند قیمت بالا می دهند. اما ما در این بازه سعی می کنیم تعادل را حفظ کرده و بهترین قیمت ها را برای داشتن یک سایت حرفه ای به مشتریان بدهیم.

در برآورد قیمت و زمان انجام طراحی وب سایت عواملی همچون نوع سایت که شرکتی باشد یا فروشگاهی، میزان کار سایت، نحوه پشتیبانی از سایت، دیزاین و طراحی ظاهری آن، همه در قیمت دادن تاثیر دارند. بنابراین نمی توان قیمت واحد و معینی قبل از صحبت با شما مشخص کنیم.

برای بررسی قیمت طراحی سایت ارزان به صفحه مورد نظر بروید.

چطور می توانیم از خدمات طراحی وب در کرج بهره ببریم؟

شرکت طراحی سایت شایگان با ارائه خدمات ویژه برای کسب و کارهای واقع در استان البرز و شهر کرج می کوشد بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان بدهد. ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای طراحی سایت در کرج را با شایگان دنبال کنید.

خدمات ویژه شایگان برای طراحی سایت ارائه مشاوره و پشتیبانی رایگان برای کسب و کارهای کرجی در سال اول همکاری است. همچنین در این خدمات، ثبت در نقشه گوگل و ساخت اکانتهای بیزینسی در شبکه های اجتماعی در نظر گرفت شده است.

بهترین خدمات را برای کسب و کارت انتخاب کن

بهترین خدمات را در زمینه طراحی وب سایت در شهر کرج از ما بخواهید. شرکت شایگان با ارائه بهترین متدهای طراحی وبسایت از نظر گرافیکی و کارایی نتیجه ای بسیار عالی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ما در هنگام شروع کار طراحی وب سایت شما به دنبال اهداف شما و توسعه کسب و کارتان از طریق وبسایت هستیم و تمامی راه حل های موجود برای این منظور را با استفاده از توانایی های خود روی سایت اعمال می کنیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید بیشترین استفاده ممکن را از وبسایت خود داشته باشید.

در طرح ریزی یک وب سایت، به جز ایجاد ظاهری مناسب، مواردی همچون کارایی و نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری باید مد نظر قرار داده شود. انتخاب استراتژی درست در تمامی این موارد را به شایگان بسپارید.