طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به منزله توسعه کسب و کار شما و افزایش مشتری و فروش است

شرکت های خصوصی در هر زمینه ای از کسب و کار با در اختیار داشتن یک وب سایت حرفه ای می توانند خدمات و محصولات خود را در گستره ی اینترنت به همگان معرفی کنند. معرفی خدمات و محصولات در اینترنت این مزایا را نسبت به یک دفتر دارد که در آن محدودیت زمانی و مکانی معنایی ندارد. هرکسی از هرکجای دنیا و در هر ساعتی می تواند با شما از طریق وب سایت شرکتتان ارتباط برقرار کند. امروزه داشتن یک سایت برای معرفی خدمات و محصولات و معرفی خود جزء الزامات است. اگر به آمار گوگل در جستجوهای فارسی نگاه بیاندازیم میبینیم روزانه بیش از یک میلیون جستجو به زبان شیرین فارسی انجام می شود.

تا حالا با خود فکر کرده اید می توانید سهمی از این جستجوها را به خود اختصاص دهید؟

یکی دیگر از مزایای داشتن طراحی سایت حرفه ای این است که بازارهای هدف یک کسب و کار به صورت قابل ملاحظه ای ارتقا پیدا می کنند. اگر یک سایت با هدف برنامه ریزی و طراحی شود این امر به افزایش فروش و افزایش مشتری و ارتباطات منجر خواهد شد و این آغازی است برای یک موفقیت بزرگ.

راه کارهای نوین وب را در خصوص افزایش مشتری و فروش از ما بخواهید.

از هدف گذاری ها برای سایت های شرکتی ایجاد وب سایتی با توجه به معیارهای موتورهای جستجو از جمله گوگل است. وب سایتی که با کلمات مناسب در صفحات اول گوگل نمایش داده شود. اگر وب سایت با توجه به این معیارها طراحی شود شرکت به سرعت می تواند به بازارهای هدف بیشتری دست پیدا می کند. بازارهای هدف را باید خوب نشانه بگیرید. اینترنت مکانی است که حتما باید در آن حضور قدرتمندانه ای داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

برآورد هزینه و زمان طراحی سایت شرکتی :

برای برآورد هزینه و زمان سایت های شرکتی ، ابتدا باید نوع عملکرد سایت مورد بررسی قرار بگیرد. باید دید کارفرما چه امکاناتی را از سایت خود انتظار دارد و می خواهد در چه جایگاهی در اینترنت باشد. همه ای اینها زمان و قیمت طراحی سایت شرکتی را مشخص می کنند.

برای برآورد هزینه و زمان با شماره تلفن 02634492342 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از طریق صفحه تماس درخواست خود را ارسال کنید.

طراحی سایت شرکتی

برای حضور در دنیای مجازی به صورت کاملا حرفه ای و قدرتمندانه آماده هستید؟

البته در طراحی سایت حرفه ای برای شرکت ها و کسب و کارهای مختلف ، دید مشتری و کاربران هدف از سایت نیز مهم است. باید سایت طوری طراحی شود که باعث گردد کاربرانی که به سمت سایت سرازیر می شوند، تبدیل به مشتری شوند. این نوع طراحی وب سایت امروز با کمک تصاویر مناسب، تیترهای جذاب به همراه صفحه بندی هوشمندانه صورت می پذیرد.

ما به دنبال آنیم تا خدماتی را ارائه دهیم که معرف بهترین نوع از کسب و کار باشد. برای بهترین شدن با ما همراه باشید و از اینکه بر روی قله ی موفقیت بنشینید هراسی نداشته باشید.

طراحی سایت های شرکتی خلاقانه

وقتی صحبت از طراحی سایت به صورت خلاقانه و حرفه ای می شود باید کار را به تیمی سپرد که عنصر تجربه را در کنار خلاقیت و انرژی داشته باشند. در تیم طراحی سایت شایگان با بهره گیری از متخصصین با تجربه و پر انرژی در زمینه ی طراحی سایت به دنبال ایجاد طرح هایی کاملا خلاقانه و حرفه ای هستیم تا بهترین اثر ممکن در موضوع کسب و کار شما را ما ایجاد کرده باشیم تا شما صاحب بهترین سایت حوزه ی کاری خود شوید.

اثری می تواند خلاقانه و ماندگار باشد که بتواند ویژگی های عمومی را به صورت کامل در خود داشته باشد و از ویژگی های خصوصی قابل توجهی برخوردار باشد. ما در شایگان سعی می کنیم کلیه سایت های طراحی شده از جمله سایت های شرکتی را مانند نقاشی که در حال خلق یک اثر هنری است انجام دهیم. در زیر برخی خصوصیات سایت های طراحی شده توسط مجموعه شایگان را بررسی می کنیم.

قیمت های طراحی سایت شرکتی ما را می توانید با مراجعه به صفحه ی مورد نظر طراحی سایت در کرج ملاحظه فرمایید. در انتها می توانید سوالات متداول خود را در خصوص طراحی سایت های شرکتی از ما بپرسید.

ویژگی هایی که شما را منحصر به فرد می کند

طراحی سایت به صورت واکنش گرا (ریسپانسیو)

وقتی سایت شما به صورت ریسپانسیو طراحی می شود یعنی ساختار محتویات آن در هر نمایشگری اعم از تبلت و موبایل قابل انعطاف و تغییر است. این بهینه سازی که به Responsive Design معروف است باعث افزایش رضایت مندی کاربران از سایت شما می شود.

طراحی صفحات سایت به صورت اختصاصی

مهم نیست که ما در طراحی سایت خود از چه سیستمی استفاده می کنیم، چه اختصاصی و چه آماده ما طرح صفحات شما را به صورت گرافیکی و اختصاصی طراحی می کنیم تا بهترین بازخورد را نزد مخاطبان و کاربران اینرتنتی داشته باشید. صفحات سایت شما به صورت اختصاصی ساختارچینی و طراحی می گردد.

طراحی سایت کاملا بر اساس سئو

با توجه به حضور دپارتمان سئو در شرکت شایگان کلیه سایت های طراحی شده در این مجموعه در فاز اول از نظر سئو بررسی شده و کاملا برای این منظور بهینه می شوند. طراحی سایت منطبق بر سئو یکی دیگر از خدماتی است که ما در طراحی سایت های شرکتی آن را انجام می دهیم.

سرعت بالا و بهینه سایت های طراحی شده

ما در طراحی سایت های خود سایت هایی با سرعت بالا و بهینه شده طراحی می کنیم تا هم بتوانیم رضایت کاربران اینترنتی را داشته باشیم هم رضایت موتورهای جستجویی که می خواهند سایت شما را به مخاطبانی که سرچ می کنند نشان دهند.

سوالات متداول در زمینه طراحی سایت

سایت های شرکتی اغلب برای معرفی شرکتها، انتشار اخبار و مطالب آنها و همچنین نمایش نمونه کارها و خدمات شرکت ها استفاده می شود. در سایت های شرکتی مهمترین بخش های ممکن، بخش اخبار، صفحات، نمونه کارها و خدمات است که معمولا در پکیج های سایت های خبری موجود می باشند.

در مرحله اول توضیحات لازم و اهداف کارفرما بررسی می شوند. در مرحله ی دوم پروتوتایپ یا شکل ساختاری اولیه آماده شده و به سمع و نظر مشتری می رسد. پس از تایید رنگ بندی مورد نظر را با کارفرما بررسی می کنند و بعد از تایید این دو مرحله کار طراحی سایت و جاگذاری اطلاعات مشتری در سایت شروع می شود.

طراحی سایت های شرکتی در حال حاضر که در ابتدای سال 98 هستیم از 3 میلیون تومان شروع شده و تا 10 میلیون تومان با سیستم مدیریت محتوای وردپرس قابل انجام می باشد.

تقریبا اکثر کسب و کارهایی که در اینترنت فقط نیاز به معرفی خود و خدماتشان دارند می توانند کار خود را با راه اندازی یک سایت شرکتی شروع کنند. پس اگر شما هم یک بیزینس هستید و قصد دارید از طریق سایت خود را به مخاطبان معرفی کنید می توانید از طراحی سایت شرکتی استفاده کنید.

همین حالا سایت موردنظر خود را سفارش دهید!

برای شروع، کافی است فرم درخواست طراحی سایت در صفحه سفارش را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

طراحی سایت

آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

با یک تماس تلفنی، سوالات خود را مطرح کنید و بهترین و کامل ترین پاسخ را از تیم شایگان دریافت کنید.