چرا پرتال های تجاری را انتخاب کنیم؟

شما با ایجاد پرتال های تجاری می توانید کلیه خدمات و یا محصولات خود را به صورت آنلاین در اینترنت به فروش برسانید.

یک پرتال تجاری حرفه ای ، دفتر کسب و کار دوم شماست! با این قابلیت که می تواند هنگامی که شما خواب هستید نیز کار کند و محصولات و خدمات شما را به فروش برساند.

ایجاد پرتال های تجاری کاربر محور با هدف ارائه خدمات دیگران به تعداد بالا می تواند هم نیاز کاربران را به خرید و فروش محصولات و خدمات مرتفع سازد و هم به مجموعه ی سایت سود بسیاری بدهد.

هنگامی که شما کسب و کار خود را در قالب پرتال های تجاری اینترنتی راه اندازی می کنید، می توانید حداقل تا میزان دو برابر بیشتر از دنیای واقعی ، کسب درآمد داشته باشید.

منظور از پرتال و انواع آن

پرتال چیست؟ این اولین سوالی است که برای شما به وجود می آید. منظور از “پرتال تجاری وب” ، وجود بستری بر روی اینترنت برای کسب درآمدهای چندجانبه است.

سایت های پرتالی ، به سایت هایی گفته می شوند که دارای سیستم فروش به صورت مستقیم و یا واسطه ای باشند. به طور کلی منظور از یک پرتال تجاری ، ایجاد وب سایتی است که بتواند خدمات و یا محصولاتی را به صورت آنلاین به فروش برساند ; همانند یک فروشگاه اینترنتی…

حال این خدمات و یا محصولات فروشی می تواند برای صاحب سایت باشد که در این حالت تمامی فروش متعلق به مدیریت است، و یا می تواند برای افرادی با نام کارگزار باشد که در این صورت سیستم پرتال به آنها اجازه می دهد خدمات و یا محصول خود را در پرتال درج کرده و به فروش برسانند و مدیریت پورسانتی از هر فروش دریافت نماید.

ما اعتقاد داریم هر کسب و کاری در دنیای واقعی، می تواند بر روی بستر اینترنت پیاده سازی شود. پس برای ساختن امپراطوری خود در دنیای مجازی با ما همراه شوید.

فرقی نمی کند شما در چه سطح و شغلی مشغول به کار هستید.

مهم نیست در دنیای واقعی و بازار کجا هستید.

معادله ها در بازار مجازی متفاوت است و راه های موفق دشوار.

ما در کنار شما هستیم تا شما را در کسب و کار خود بهترین کنیم.

shayegan
طراحی پرتال های کسب درآمد اداری و تجاری

طراحی پرتال

دپارتمان طراحی شرکت پیشگام اندیشه شایگان با بهره گیری از آخرین متدهای روز طراحی و با رعایت آخرین استانداردهای طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر وب ، افتخار دارد خدمات ویژه ی خود را در خصوص طراحی سایت های پرتالی و سامانه های جامع کسب درآمد در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

در طراحی پرتال های کسب درآمد ، تمامی سعی گروه برنامه نویسی و اجرای شایگان، ایجاد بستری واقعی و کاربردی به منظور استفاده آسان کاربران اینترنتی و بدست آوردن درآمد مناسب از خدماتی است که در بستر پرتال ارائه می شود.

هدف گذاری ما در بخش پرتال های کسب درآمد به موارد زیر خلاصه می شود:

  • ایجاد بسترهای مناسب برای حمایت از کارآفرینان و ایده گذاران
  • ایجاد پرتال های جامع کاربردی با هدف های مشخص و ریسک پایین
  • سرمایه گذاری بنیادی در ایده های پرتالی اینترنتی از جانب شایگان

دپارتمان فنی شایگان با کمک مدیران فروش خود و با بهره گیری از گروه تحقیق و توسعه شرکت ، تمامی مراحل ایجاد یک پرتال موفق را (قبل از اجرای هر کاری) برای شما به تصویر خواهند کشید (business plan) .

داشتن یک نقشه تجاری مناسب با رویکردی کاربردی با استفاده از تجربیات چندین ساله افراد متخصص در این حوزه شما را به سمت موفقیت میل خواهد داد و راهتان را در رسیدن به موفقیت هموار خواهد ساخت.

طراحی پرتال های تجاری برای چه کسانی مناسب است؟

daneshjoo
متخصصان
karmand
صاحبان مشاغل
پرسش
پزشکان
پرسش
مهندسان
hame
مدیران

برای ارتباط با شرکت پیشگام اندیشه شایگان فقط کافی است از طریق لینک روبرو کلیک کرده و با استفاده از شماره تلفن های مندرج و فرم تماس درخواست های خود را برای ما ارسال کنید

جهت ارسال هر گونه سفارش می توانید از طریق لینک روبرو به صفحه سفارشات رفته و درخواست خود را از طریق فرم ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل نمایید.

طراحی اپ موبایل

طراحی و اجرا انواع اپ های موبایل به صورت حرفه ای و اختصاصی و یا با استفاده از اپ سازهای حرفه ای

طراحی وب سایت

طراحی حرفه ای وب با توجه به آخرین معیارهای طراحی سایت و بهره وری از جدیدترین متدها و استانداردهای روز

طراحی پرتال

طراحی انواع پرتال های کسب درآمد اینترنتی اعم از فروشگاه ها ، سایت های دایرکتوری و انواع پرتال های جامع کاربری