چرا پرتال های تجاری را انتخاب کنیم؟

فروش محصول و خدمات

شما با ایجاد پرتال های تجاری می توانید کلیه خدمات و یا محصولات خود را به صورت آنلاین در اینترنت به فروش برسانید.

دفتر کار ۲۴ ساعته

یک پرتال تجاری حرفه ای ، دفتر کسب و کار دوم شماست! با این قابلیت که می تواند هنگامی که شما خواب هستید نیز کار کند و محصولات و خدمات شما را به فروش برساند.

ایجاد بسترهای کسب درآمد اینترنتی

ایجاد پرتال های تجاری کاربر محور با هدف ارائه خدمات دیگران به تعداد بالا می تواند هم نیاز کاربران را به خرید و فروش محصولات و خدمات مرتفع سازد و هم به مجموعه ی سایت سود بسیاری بدهد.

ایجاد درآمد مضاعف

هنگامی که شما کسب و کار خود را در قالب پرتال های تجاری اینترنتی راه اندازی می کنید، می توانید حداقل تا میزان دو برابر بیشتر از دنیای واقعی ، کسب درآمد داشته باشید.

منظور از پرتال و انواع آن

پرتال چیست؟ این اولین سوالی است که برای شما به وجود می آید. منظور از “پرتال تجاری وب” ، وجود بستری بر روی اینترنت برای کسب درآمدهای چندجانبه است.

سایت های پرتالی ، به سایت هایی گفته می شوند که دارای سیستم فروش به صورت مستقیم و یا واسطه ای باشند. به طور کلی منظور از یک پرتال تجاری ، ایجاد وب سایتی است که بتواند خدمات و یا محصولاتی را به صورت آنلاین به فروش برساند ; همانند یک فروشگاه اینترنتی…

حال این خدمات و یا محصولات فروشی می تواند برای صاحب سایت باشد که در این حالت تمامی فروش متعلق به مدیریت است، و یا می تواند برای افرادی با نام کارگزار باشد که در این صورت سیستم پرتال به آنها اجازه می دهد خدمات و یا محصول خود را در پرتال درج کرده و به فروش برسانند و مدیریت پورسانتی از هر فروش دریافت نماید.