مشاوره تبلیغاتی

مشاوره تبلیغاتی

انتخابی مسیر درست برای رسیدن به هدف

هدف مشخص است، اما مسیر مشخص نیست! مشاوره کمک می کند با مسیر رسیدن به هدف آشنا شوید. مشاوره تبلیغاتی یعنی ایجاد رویکردی مناسب با فرهنگ و لحن برند در تولید محتوای تبلیغاتی و اکران آن در رسانه های درست. ما در این مسیر کنار شما هستیم تا برنامه ای درست را برای شروع تبلیغات تدوین کنیم. محتوایی متناسب با صدا و جنس برند بسازیم و آن را در رسانه هایی که مخاطبین بالقوه برند حضور دارند اکران نماییم. در این مسیر در بحث بازاریابی (Marketing) هم با مشاورین حرفه ای شایگان همراه خواهید بود.

خدمات مشاوره

خدمات مشاوره ای در بازاریابی و تبلیغات

مشاور تبلیغاتی

تبلیغات هدفمند و با برنامه، نیازمند استفاده از تجارب بالا در این زمینه است. هر برند نیازمند حضور یک مشاور تبلیغاتی با تجربه و حرفه ای در کنار خود است تا هم بتواند بهترین مسیر را برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی مشخص کند، و هم بتواند رویکرد و صدای برند را به بهترین شکل به گوش مخاطبان برساند. در این راستا تیم تبلیغاتی شایگان مشاور و همیار شما خواهد بود.

مشاور مارکتینگ

بازاریابی اصل قبل از فروش است. شما برای فروش نیاز به بازاریابی موثر دارید و انجام چنین بازاریابی ای نیازمند حضور یک تیم یا فرد قوی در زمینه ی بازاریابی یا مارکتینگ است. مشاوره در زمینه ی بازاریابی و مارکتینگ به منظور کمک به برندها برای شناسایی بازار هدف و رسانه های هدف است. در این مسیر تیم مارکتینگ شایگان همیار و مشاور شما خواهد بود.

مشاور برند سازی

ساخت یک برند و انتقال معنا و نام آن در ذهن مخاطب کار ساده ای نیست. اینکار با برنامه ریزی های متعدد در بازاریابی و تبلیغات صورت می گیرد. برای اینکه بتوانید برنامه ای ایده آل برای برند سازی خود داشته باشید می توانید از یک تیم مشاوره در زمینه ی برندینگ استفاده کنید. در همین راستا تیم دیجیتال مارکتینگ شایگان همیار و مشاور شما در برندینگ شما خواهد بود.

مشاوره تبلیغاتی با شایگان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشاوره تبلیغاتی با ما تماس بگیرید

برای موفقیت آماده ای؟

کسب و کارت رو با کمپین های همه جانبه شایگان دگرگون کن

راه اندازی کمپین تبلیغاتی

طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی گسترده

کمپین دیجیتال

تبلیغات و بازاریابی در فضای دیجیتال

کمپین اینستاگرام

اجرای کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی در موتورهای جستجو

با کمپین گوگل در صدر نتایج دیده شوید!