چطور کمپین ویدئویی خود را بسازیم ؟

چطور کمپین ویدئویی خود را بسازیم ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

در این مطلب می خواهیم بررسی کنیم چطور کمپین ویدئویی خود را بسازیم ؟ با مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی و بازاریابی ویدئو آشنا شویم و ببینیم که ویدئو مارکتینگ تا چه مقدار می تواند بر روی معرفی ما و ایجاد حس خوب در مخاطبان تاثیر بگذارد.

کلیه شرکت ها، کارخانجات و کلیه کسب و کارها امروزه به دنبال این هستند تا با روشهای جدید تبلیغاتی بتوانند مخاطبان جدیدی را جذب کنند. به همین منظور کمپین های تبلیغاتی بسیاری را در زمینه های مختلف اعم از تبلیغات محیطی ، تبلیغات دیجیتال و تبلیغات در اینترنت انجام می دهند.

یکی از روشهای مهم در تبلیغ این روزهای برندهای معتبر، استفاده از تبلیغات ویدئویی در بازاریابی دیجیتال و بازاریابی اینترنتی است.

تبلیغات ویدئویی یک راه اصولی و مطمئن برای جذب مخاطب و بدست آوردن اطمینان وی است، مخصوصا اگر اکران ویدئوها در رسانه های پر مخاطب و قابل اطمینان تر انجام شود.

اما هر ویدئویی نمی تواند بهترین تاثیر را بر روی مخاطبان بگذارد. در این رابطه می توانید مقاله ویژگی های تیزر تبلیغاتی موفق  را مطالعه فرمایید.

برای هدفمند کردن تبلیغات شما می توانید با ساخت یک کمپین ویدئویی مناسب بالاترین بازخورد را داشته باشید. حال سوال اینجاست که:

چطور کمپین ویدئویی خود را بسازیم ؟

اول از همه باید بدانیم که منظور از کمپین چیست؟ منظور از کمپین در ساخت ویدئو ، ایجاد یک سناریو به منظور معرفی هر چه بهتر محصول یا برند در ویدئو با هدف ماندگاری بیشتر تبلیغ در ذهن مشتری و همچنین تاثیر بالای آن در جذب مخاطب می باشد.

با توجه به جواب سوال بالا می توان دریافت که هدف از یک کمپین ویدئویی در زیر خلاصه می شود:

  • جلب اعتماد بیننده با بالاترین درصد
  • ماندگاری بیشتر نام و محصول برند در ذهن بیننده
  • ترقیب بیشتر و هدفمند تر بیننده به استفاده از محصول یا خدمات برند
چط.ور کمپین ویدئویی بسازیم

چطور کمپین ویدئویی بسازیم

در این مقوله پروسه برندسازی و آشنایی با آن نیز می تواند به شما کمک شایانی ببخشد.

باید به این موضوع توجه ویژه داشت که مخاطبان بیش از پیش محتوای بصری را نسبت به تصویر ثابت و متن انتخاب می کنند. بازار دارد به سمت نمایش ویدئو می رود. در شبکه های اجتماعی بیشتر از هر پستی ویدئوها دیده می شوند. حال با توجه به این مسائل و نکات مهم در ساخت کمپین ویدئویی باید تصمیم اصلی در خصوص چگونپی ساخت کمپین را بگیریم:

 

ویدئو خلاقانه با توجه به مکان پخش آن بسازیم!

اول از همه باید سعی کنیم ویدئویی با سناریویی خلاق بسازیم. ساختن یک سناریو خلاق می تواند در جذب مخاطب و اعتماد بینندگان به خدمات برند تبلیغ شده بسیار موثر باشد. در مرحله دوم با توجه به مکان اکران ویدئو شما باید نوع ساخت ویدئو تان را تغییر دهید. در شبکه های اجتماعی خودمانی تر و فان و در سایت ها و رسانه های تصویری معتبر به صورت حرفه ای و متمایز!

حتما بخوانید : 14 مرحله طراحی کمپین تبلیغاتی موفق

کمپین ویدئویی شما باید مخاطب محور باشد

من خیلی از ویدئوهای تبلیغاتی را دیدم که طرف آماده است کارخانه و پرسنل و وسعت آن را نمایش داده! این هم خوب است اما واقعا با این نمایش می خواهید در بین مخاطبان خود به نتیجه برسید یا از نظر رقیبان بزرگتر نمایش داده شوید!؟

ویدئویی که شما می سازید باید هم رافع نیاز های بینندگانتان باشد نه صرفا معرفی خودتان و مجموعه تان. مگر اینکه هدف شما از تبلیغ به رخ کشیدن امکانات شما برای رقیبان باشد! مخصوصا وقتی برند شما نام معروفی ندارد بهتر است اصلا به سراغ ساخت ویدئوهای معرفی از مجموعه نداشته باشید.

انتخاب شعار مناسب برای کمپین ویدئویی

شما باید با یک شعار کمپین ویدئویی خود را شروع کنید یا پایان ببخشید. این شعار با توجه به مطلب قبل باید برای مخاطبان شما جذاب تر باشد تا برای خود شما و رقیبان!

تاثیر گذاری ویدئو

در نهایت تمامی اصول ذکر شده برای نتیجه گیری بهتر کمپین ویدئویی است. تاثیر گذاری ویدئو تا 50درصد به رعایت موارد بالا و در 50 درصد به نحوه ساخت و اجرای تیزر تبلیغاتی بستگی دارد.

امیدواریم با خواندن این مقاله توانسته باشید تصمیماتی بهتر در خصوص اینکه چطور کمپین ویدئویی خود را بسازیم بگیرید. درضمن می توانید برای ساخت تیزر تبلیغاتی با ما تماس بگیرید. همچنین اگر قصد راه اندازی کمپین تبلیغاتی دارید کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دوازده =