گرافیک سایت

هرچقدر هم که از نظر کد نویسی و برنامه نویسی سایت شما در ردیف بهترین ها قرار داشته باشد و شما از تمامی مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی در طراحی سایت خود بهره جسته باشید، باز امتیاز نهایی سایت شما با گرافیک خوب یا بد آن تعیین می شود.
گرافیک وب یکی از مباحث نو و تازه در دنیاست و در کشور ما نیز به جرات می توان گفت هنوز چندان شناخته شده نمی باشد و بقدر کافی به آن پرداخته نشده است.
یک وب سایت خوب وقتی خلق می گردد که حوزه طراحی گرافیک با حوزه برنامه نویسی وب در هم آمیزد و شما بتوانید سایتی با گرافیک خوب و اصول برنامه نویسی درست را پیش روی خود داشته باشید.
گرافیک وب، نحوه و ترکیب استفاده از رنگ ها، چیدمان عناصر تصویری در سایت، نوع و سایز قلم ها، رنگ قلم ها، نمایش تصاویر و در کل موضوعاتی از این دست را شامل میشود. برخی هم گرافیک وب را منحصر به طراحی لوگو و بنرهای تبلیغاتی در سایت می دانند که از نظر ما اینها بخش ناچیزی از گرافیک وب است و در دل آن جای دارد.

خدمات ما در حوزه ی گرافیک سایت شامل طراحی طرح PSD وب سایت ، طراحی بنرهای تبلیغاتی دیجیتال ، طراحی تصاویر سایت با توجه به نیاز سایت، عکس برداری از محصولات شما برای قراردادن در سایت ، تبدیل طرح های PSD قالب به پوسته های سیستم های مختلف و …

گرافیک وب سایت

خدمات طراحی گرافیکی وب سایت برای چه کسانی مناسب است؟

daneshjoo
متخصصان
karmand
صاحبان مشاغل
پرسش
پزشکان
پرسش
مهندسان
hame
مدیران

ما اعتقاد داریم هر کسب و کاری در دنیای واقعی، می تواند بر روی بستر اینترنت پیاده سازی شود. پس برای ساختن امپراطوری خود در دنیای مجازی با ما همراه شوید.

فرقی نمی کند شما در چه سطح و شغلی مشغول به کار هستید.

مهم نیست در دنیای واقعی و بازار کجا هستید.

معادله ها در بازار مجازی متفاوت است و راه های موفق دشوار.

ما در کنار شما هستیم تا شما را در کسب و کار خود بهترین کنیم.

shayegan

برای ارتباط با شرکت پیشگام اندیشه شایگان فقط کافی است از طریق لینک روبرو کلیک کرده و با استفاده از شماره تلفن های مندرج و فرم تماس درخواست های خود را برای ما ارسال کنید

جهت ارسال هر گونه سفارش می توانید از طریق لینک روبرو به صفحه سفارشات رفته و درخواست خود را از طریق فرم ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره تلفن های موجود تماس حاصل نمایید.