طراحی هویت بصری برند

ماژورل

دسته موضوع کارفرما
گرافیک هویت بصری ماژورل
تاریخ برچسب ها
۱۳۹۹ برندسازی   هویت بصری
اتود لوگو کافه رستوران ماژورل مهرشهر

کافه رستوران ماژورل
باغی زیبا پذیرای شما

کافه رستوران ماژورل سال های زیادی است که در مهرشهر کرج پذیرای مهمانانش است. پس از تغییر مدیریتی این رستوران، رویکردی متفاوت در خصوص مارکتینگ و ری برندینگ این مجموعه اتفاق افتاد. این پروژه در قالب یک طرح پیشنهادی به مدیران رستوران پیشنهاد گردید. ماژورل نام باغی در مراکش است که لوگو و طرح سازمانی این مجموعه با توجه به طراحی و درختان این باغ الهام گرفته شده است.

رنگ سازمانی و لوگو ماژورل

فرم استفاده شده در کانسپت ماژورل نرم و دوستانه است. فرم لوگو چشم مخاطب را در محوریت نماد برند نگه می دارد. القای حس آرامش که در اولویت های شخصیت برند است در طراحی و اجرای لوگوی ماژورل، با نوع فونت و همچنین استفاده از برگ های باغ اصلی ماژورل در مراکش به تصویر کشیده شده است. نکته قابل توجه در طراحی هویت سازمانی برند ماژورل القای شخصیت برند ماژورل در تمامی ارکان از جمله لوگو، ست اداری، رنگ سازمانی و … است.

LOGO MOTION

تمامی عناصر نوید یک
رستوران موفق را می دهند!

از طراحی برند تا تجربه برند

هر مجموعه و برندی، نیازمند تعیین برنامه و استراتژی برای بخش های مختلف خود است. این برنامه و تدوین استراتژی کمک می کند تا تمامی موارد به بهترین شکل پیش رود. این مراحل شامل شناخت برند، تدوین استراتژی برند، ایجاد معماری برند، ساخت هویت برند و در آخر تجربه برند خواهد بود. برنامه ریزی برای هر کدام از این موارد را شایگان با شما پیش خواهد برد.