طراحی هویت بصری استارتاپ

الو بنزین

دسته موضوع کارفرما
گرافیک هویت بصری الو بنزین
تاریخ برچسب ها
۱۳۹۹ برندسازی   هویت بصری
طراحی لوگو الو بنزین

الو بنزین

پمپ بنزین سیار!

با افزایش قیمت زمین در شهرهای پر جمعیت ایران، و با توجه به افزایش روز افزون استفاده از وسایل نقلیه خصوصی مبحث تامین سوخت این وسایل بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. الو بنزین یکی از استارتاپ های حوزه نفت و پتروشیمی است که با توجه به درک و نیازسنجی این بخش، اقدام به ایجاد خودروهای سوخت رسان به وسایل نقلیه به صورت سیار نموده است. طراحی هویت بصری استارتاپ الو بنزین با توجه به همین رویکرد توسط آژانس تبلیغاتی شایگان طراحی و تدوین شده است.

معمولا در صنعت سوخت از رنگ های آبی و قرمز در کنار هم استفاده می شود. اما از آنجایی که ما نیاز به ایجاد طراوت و تازگی به عنوان یک استارتاپ در صنعت سوخت کشور داشتیم از رنگ های زرد، توسی و سفید به عنوان رنگ های اصلی استفاده نمودیم. همچنین در طراحی لوگوی الو بنزین نیز با تلفیقی از قطره بنزین و نازل سوخت به طرح اصلی لوگو رسیدیم. در انتخاب فونت سازمانی و تایپوگرافی فارسی و انگلیسی در لوگو نیز نهایت وسواس صورت پذیرفت تا به نتیجه پیش رو برسیم.

برای انجام خدمات برندینگ کلیک کنید

طراحی هویت سازمانی برند الوبنزین

خلق یک برند قوی ابتدا از بخش طراحی شروع می شود. توجه داشته باشید که به منظور طراحی یک برند قوی فقط توجه به المان های بصری مهم نیست. باید ابتدا اهداف، استراکچر، معماری برند تعریف شود و سپس به سراغ طراحی هویت بصری برند بیاییم. در این راستا بخش گرافیک آژانس تبلیغاتی شایگان می کوشد با مشاوره درست، مسیر پیشرفت را به برند نشان دهد، مسیری که در کنار یک هویت بصری مناسب، ساختاری درخور و برندگونه داشته باشد. اگر شما هم به فکر ایجاد یک برند قوی هستید می توانید برای ایجاد آن از خدمات ما استفاده کنید.

مشاهده خدمات برندینگ شایگان

مشاهده دیگر

نمونه کارهای هویت بصری

طراحی هویت بصری توسط آژانس تبلیغاتی شایگان

هویت بصری راویا

طراحی هویت بصری راویا پایکار شرکت معماری با الگوی طراحی با سبکی نو توسط آژانس تبلیغاتی شایگان انجام گرفت. هویت سازی و تشکیل برند را از شایگان شروع کنید

مشاهده هویت بصری راویا

هویت بصری ماژورل

هویت بصری رستوران ماژورل مهرشهر با توجه به نام رستوران که بر گرفته شده یک باغ معروف در مراکش است توسط آژانس تبلیغاتی شایگان طراحی و اجرا شده است.

مشاهده هویت بصری ماژورل

سربرگ اداری رستوران ماژورل در طراحی ست اداری