طراحی هویت بصری گروه

مشاوران مشاهده

دسته موضوع کارفرما
گرافیک هویت بصری مشاهده
تاریخ برچسب ها
۱۳۹۹ برندسازی   هویت بصری
گروه مشاورین مشاهده

گروه مشاورین مشاهده

حل مشکلات کسب و کار!

استفاده از تجربه دیگران، اطلاع از مسیر پیش رو یا داشتن یک راه بلد، می تواند رسیدن به هدف را با درصد بیشتری برای کسب و کار تضمین کند. در نیازسنجی، ایجاد و فروش یک کسب و کار، نکاتی وجود دارد که باید توسط صاحبین آن مورد بررسی قرار گیرد. نکاتی که در اکثر مواقع و در نقطه شروع صاحبین کسب و کار بدان واقف نیستند. از این رو نقش افراد و گروه های مشاوره ای در کسب و کار بیش از پیش مشاهده می شود. گروه مشاوره مشاهده بعد از سالها فعالیت، به منظور بهبود برندینگ خود اقدام به باز طراحی هویت سازمانی خود کرد و در این راه با شایگان هم مسیر شد.

استفاده از رنگ های آبی و سرمه ای به منظور افزایش اعتماد در این طرح در دستور کار قرار گرفت. به دلیل ماهیت نام مشاهده، از الگوی چشم با محوریت کمک به کسب و کارها الهام گرفتیم. ایده و الگویی مناسب برای یک سرویس آموزش محور که بیشتر با بیزینس های دیگر در ارتباط است تا مخاطبان مصرف کننده عمومی. اگر شما هم به دنبال ایجاد هویتی ماندگار در ذهن مخاطبان خود هستید حتما از خدمات شایگان در این زمینه استفاده کنید.

برای انجام خدمات برندینگ خود کلیک کنید

طراحی هویت بصری گروه مشاورین مشاهده توسط آژانس تبلیغاتی شایگان

باز طراحی هویت سازمانی

همیشه بر این باوریم که باز طراحی سخت تر از طراحی ابتدایی است. رسیدن به حالتی ایده آل تر، بهتر، ماندگارتر، شکیل تر و قابل اطمینان تر بودن در باز طراحی باید در اولویت باشد. زیرا دلایل باز طراحی همین ها هستند. در باز طراحی هویت بصری گروه مشاورین مشاهده این رویکرد در باز طراحی لوگو، رنگ و فونت سازمانی، استراکچر و چینش المان های گرافیکی در دستور کار بود. قوی شدن برند در قدم اول با همین ها نمایان می شود. پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال ایجاد یک برند قوی هستید حتما از خدمات طراحی هویت بصری شایگان استفاده کنید.

برای مشاهده خدمات برندینگ شایگان کلیک کنید

مشاهده دیگر

نمونه کارهای هویت بصری

طراحی هویت بصری توسط آژانس تبلیغاتی شایگان

هویت بصری راویا

طراحی هویت بصری راویا پایکار شرکت معماری با الگوی طراحی با سبکی نو توسط آژانس تبلیغاتی شایگان انجام گرفت. هویت سازی و تشکیل برند را از شایگان شروع کنید

مشاهده هویت بصری راویا

هویت بصری ماژورل

هویت بصری رستوران ماژورل مهرشهر با توجه به نام رستوران که بر گرفته شده یک باغ معروف در مراکش است توسط آژانس تبلیغاتی شایگان طراحی و اجرا شده است.

مشاهده هویت بصری ماژورل

سربرگ اداری رستوران ماژورل در طراحی ست اداری