خدمات سئو

خدمات سئو و بهنیه سازی سایت با شایگان. ارائه تخصصی سرویسهای سئو شامل تدوین استراتژی، مشاوره و برنامه ریزی، انجام سئو سایت حرفه ای، رسیدن به صفحه اول گوگل تضمینی.

چرا سئوی تخصصی؟ سئو راهکارهای تکنیکال و حرفه ای بسیاری دارد و در رقابت های سنگین استفاده از این موارد اهمیت دارد. همچنین آشنایی کامل با رفتار و الگوریتمهای گوگل باعث می شود در هر لحظه راهکاری متناسب با تغییرات روند موتورهای جستجو ارائه شود.

شایگان با تسلط کامل بر روی سئوی تکنیکال و حرفه ای می تواند جایگاه سایت شما را در صفحه اول گوگل تضمین دهد.

80%

کاربران روی تبلیغات کلیک نمی کنند

70%

کاربران فقط لینک اول را می بینند

75%

میزان جستجوی کاربران از گوگل

1.200.000

جستجوی فارسی در گوگل

خدمات تخصصی بهینه سازی سایت با شایگان

استراتژی سئو

استاندارد های الگوریتم های موتورهای جستجو از جمله گوگل روی انجام و روند اجرای سئو تاثیر گذار است. تیم سئوکار شایگان با آشنایی کامل از استانداردهای موتورهای جستجو و تحلیل رفتار آنها می تواند قادر به طراحی و تدوین استراتژی سئوی سایت شماست تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسید. برای تدوین استراتژی سئوی وب سایت خود با شایگان همراه شوید.

مشاوره سئو

مشاوره در هر کاری صاحب کسب و کار را چند پله جلو می اندازد. گاهی کسب و کارها سئوکار دارند اما به نتیجه مطلوب نرسیدند و در این زمان  نیازمند مشاوره دقیق و اصولی در خصوص سئوی سایت خود هستند. یا اینکه فردی با اصول سئو آشناست اما قصد دارد بداند باید چه مسیری را طی کند تا به موفقیت برسد. شما با مشاوره سئو می توانید مسیری سریع و هموار را برای رسیدن به هدف انتخاب کنید.

سئو با کلمات کلیدی

سئو با کلمات کلیدی به منظور کسب لینک یک تا ده در صفحه اول گوگل ، با هر عبارت کلیدی که شما دوست داشته باشید. سئوی سایت بر اساس کلید واژه های مهم و پر جستجو انجام می شود. هیچ کلمه ای جلودار ما نیست. برای کسب جایگاه در صفحه اول و افزایش ورودی و مشتری از گوگل با شایگان همراه باشید، در این مسیر ما بهترین کلمات کلیدی را برایتان انتخاب می کنیم.

لینک سازی

لینک سازی داخلی و خارجی سایت به منظور اولویت بندی صفحات و معرفی سایت در کل اینترنت با توجه به الگوریتم های گوگل، بدون خطر اسپم شدن یکی از مهمترین استراتژی های پیاده سازی سئو است. لینک سازی با استراتژی های مختلفی انجام می شود که تیم تخصصی سئوی شایگان با برنامه ریزی درست و زمان بندی شده می تواند خدمات لینک سازی را به بهترین شکل ایجاد نماید.

انجام سئو تخصصی

وقتی هدف سئو تضمینی با ماندگاری بالا باشد باید کار سئو را به متخصصینی سپرد که برای انجام سئوی سایت شما دل بسوزانند و با نهایت تلاش و انجام کارهای سئو کلاه سفید بتوانند سایت شما را در صدر نتایج گوگل بیاورند. برای این منظور نیاز به یک تیم متخصص با دانش فنی بالاست که این تیم در مجموعه شایگان برای رسیدن شما به صدر وجود دارد.

سوشیال سیگنال

یکی از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی سایت استفاده از شبکه های اجتماعی و ایجاد سیگنال در این شبکه هاست. سیگنال شامل لایک، شیر و کامنت می شود و موتورهای جستجو روی این موضوع بسیار حساس هستند. ایجاد سوشیال سیگنال و سوشیال بوکمارک به همراه شیرینگ بالا در شبکه های اجتماعی کمک خواهد کرد در سئو پیشرفت فوق العاده ای داشته باشید.

بازاریابی محتوا

تولید محتوا با توجه به کسب و کار شما و نوع خدمات یا محصولات  به منظور جذب مخاطبان هدف و تبدیل آنها به مشتری از خدمات اصلی ما در سئو و افزایش ورودی سایت از گوگل و سایر موتورهای جستجو است. شما با تولید محتوای جذاب و استفاده از کپی رایتینگ در معرفی محصولات و خدمات می توانید نرخ کلیک خود را افزایش داده و مشتریان خود را زیادتر کنید.

آنالیز سئو

در رقابت آنالیز رقیبان و دیدن ظرفیت ها و پتانسیل های خود از مهمترین فاکتورها به حساب می آید. در انجام سئوی سایت شما باید با آنالیزی دقیق در خصوص میزان سرچ و جستجوی کلمات کلیدی، آنالیز رقیبان و آنالیز سئوی سایت اصلی خودمان ببینیم در کجا هستیم، چه ضعف هایی داریم، چه کاستی هایی داریم، چه قدرت هایی داریم، از چه مسیرهایی باید برویم و …

افزایش سرعت سایت

یکی از مهمترین فاکتورهای سئو استفاده کاربران از سایت است. سایتی که پر سرعت باشد کاربران علاقه بیشتری به گشت و گذار در آن دارند. یکی از خدمات ویژه ما در زمینه ی بهینه سازی سایت افزایش سرعت سایت، ایجاد کدهای متای گوگل، بهینه سازی تصاویر سایت و استفاده از کش برای افزایش سرعت می باشد.

برخی از مشتریان ما

خدمات سئو حرفه ای وب سایت خود را به ما بسپارید / افزایش فروش ، افزایش بازدید ، تضمینی صفحه یک گوگل

با انجام سئوی سایت به چه دستاوردهایی می رسیم؟

با بهینه سازی سایت خواهیم توانست:

صفحه اول گوگل تضمینی

یکی از مهمترین مولفه های سرویس سئو شرکت شایگان رساندن سایت شما با کلمات کلیدی مد نظر در کوتاه ترین زمان به صفحه اول گوگل بصورت تضمینی است.

برندسازی با سئو

برای یک برند معتبر بودن در صفحه اول گوگل یکی از ارکان مهم برند سازی اینترنتی محسوب می شود. شما هم می توانید با استفاده از خدمات سئو شرکت شایگان برندسازی اینترنتی خود را تکمیل کنید.

افزایش بازدید

ما در شرکت سئو شایگان با انجام خدمات سئو و بازاریابی موتورهای جستجو باعث افزایش بازدید و محبوب شدن سایت شما برای موتورهای جستجو خواهیم شد.

بهترین قیمت سئو را از ما بخواهید

تعرفه خدمات سئو شرکت شایگان، با توجه به تحقیقات جامع کارشناسان ما ، هم رافع نیازهای مشتریان تهیه شده است. شما با توجه به میزان رقابت و قدرت کلمات کلیدی مدنظرتان می توانید پکیج های سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یکساله سئو شایگان را انتخاب کنید. بهترین خدمات و قیمت  سئو تضمینی را از شایگان بخواهید.

آژانس تبلیغاتی شایگان
چرا از خدمات سئو استفاده کنیم؟

چرا از سرویس سئو استفاده کنیم؟

به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سئو می گویند. یعنی سایت طوری بهینه سازی شود تا با کلمات کلیدی و هدف، در صدر نتایج جستجو قرار گیرد. سئو یکی از راهکارهای افزایش مشتری و فروش است. برای اینکه در صدر نتایج گوگل دیده شوید شما نیاز به سئو دارید. این امر را می توانید با استفاده از خدمات SEO شرکت شایگان بدست آورید.

سئو کلاه سفید، کلاه خاکستری و کلاه مشکی سه روشی است که سئو کاران برای سئو سایت از آن بهره می برند. سئو کلاه سفید سئو واقعی است و ماندگاری بیشتری دارد ولی سئو کلاه مشکی و کلاه خاکستری بر اساس الگوریتم های مشخص شده گوگل نبوده و سعی به فریب گوگل در جهت نشان دادن سایت در صدر نتایج را دارد. خدمات SEO شایگان با متدهای روز و با بهره مندی از دانش بالا نسبت به شناخت الگوریتمها و رفتار موتورهای جستجو با روش کلاه سفید انجام می شود. جهت بهره مندی از سرویسهای سئو سایت با شرکت شایگان تماس بگیرید.

مثلث سئو سه رکن اصلی سئو است. تولید محتوا، بازدید، لینک سازی. شما باید این سه را همزمان با هم پیش ببرید تا به جایگاه خوبی برسید. ما در شایگان با بهره گیری از این سه اصل مهم و با بررسی روزافزون الگوریتم ها و رفتار موتورهای جستحو، سعی در ارائه بهترین خدمات SEO در ایران را داریم.

سئو

علم سئو دارای الگوهای رفتاری بسیاری است. این الگوها در عین سادگی دارای پیچیدگی هایی در اجرا هستند که برای انجام صحیح کار می بایست فرد سئو کننده از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. پس ما پیشنهاد می کنیم که حتما از یک مشاور و سئو کار با تجربه، بمنظور سئو سایت خود استفاده کنید. البته می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بهینه سازی سایت و SEO با شایگان تماس بگیرید.

بسته به نوع سایت، اهداف و بودجه شما باید مشخص شود که می توانید چه خدماتی را برای سئوی سایت داشته باشید. مسلما هر چقدر توانایی شما نسبت به پرداخت قیمت سئو بیشتر باشد امکان انجام سئو در زمان کمتر با نتیجه بهتر بیشتر است. پس برای استفاده از خدمات بهیه سازی وب سایت شما باید ابتدا رویکرد، هدف و بودجه خود را مشخص کنید. برای این منظور از جدول قیمت همین صفحه تعرفه خدمات سئوی سایت موردنظرتان را انتخاب کنید.

سئو همان چیزی است که خیلی از شرکت ها در فضای مجازی بدان احتیاج دارند. کاری که SEO برای شما انجام می دهد هیچ روش بازاریابی ای برای شما انجام نخواهد داشت. شما اگر هزاران بازاریاب حرفه ای هم داشته باشید نمی تواند به اندازه ی سئو کردن سایت برای شما تاثیر داشته باشد. سئو می تواند حرفه ای ترین بازاریاب شما باشد. بازاریابی که وقتی مشتری به محصول یا خدمات در لحظه نیاز دارد شما را به وی معرفی می کند و این بزرگترین حسن سئو است.

در علم بازاریابی این نکته مطرح است که شما اگر بتوانید تبلیغ و یا پیشنهاد استفاده از خدمات یا محصولات را در لحظه ای که مشتری به آن نیاز دارد به وی بدهید احتمال فروش بسیار بالا می رود. در تبلیغات و بازاریابی سئو جزء معدود روش هایی است که اینگونه بازاریابی را برای شما انجام می دهد.

سئو منجر به برندسازی می شود. سئو باعث می شود برند شما در موضوع کسب  و کارتان معروف شود. هم بین مشتریان، هم بین همکاران.  پس الان متوجه شدید که سئوی سایت چقدر می تواند روی کسب و کارتان شما تاثیر بگذارد.

با شرکت سئوی شایگان همراه شوید.

سرویس های محبوب در سئو اعم از تولید محتوا، ساختارسازی مناسب سایت، ایجاد متا تگ های موثر، تدوین استراتژی سئو، مشاوره در خصوص نحوه انجام سئوی وب سایت، سئوی خارجی و داخلی، لینک سازی داخلی و خارجی، خدمات مربوط به سئوی محلی یا لوکال سئو، تولید محتوای گرافیکی و ویدئویی جزء مهمترین بخش های خدمات سئو محسوب می شوند.

مراحل انجام خدمات سئو سایت

آنالیز سئو سایت

آنالیز سئو سایت

چرا باید سایت خود را از نظر سئو آنالیز کنیم؟

در آنالیز سئو مشخص می شود شما بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو همچون گوگل، طراحی سایت خود را انجام داده اید یا خیر! شما هرچقدر سایتی با نمره سئو بالاتر داشته باشید می توانید جایگاه بهتری در نتایج جستجو بدست آورید.

روند آنالیز سئو به چه شکل است؟

ابتدا پس از ارسال درخواست مبنی بر سئو سایتتان، با توجه به نوع کسب و کار، کلمات کلیدی و رقیبان، بررسی هایی با توجه به استانداردهای الگوریتم های جستجو انجام می شود.

روند بررسی و آنالیز سئو شما توسط بهترین کارشناسان ما انجام می گردد، خدمات آنالیز سئو سایت به صورت کاملا رایگان انجام می شود. شما می توانید جهت آنالیز وب سایت خود آدرس دامنه خود را در فرم زیر وارد نمایید. این اولین مرحله از مراحل انجام خدمات سئوی وب سایت است.

آنالیز سئو

تدوین استراتژی سئو

هر راهکاری که باعث شود سایت شما از نظر جایگاه در نتایج جستجو بهتر شود، یک استراتژی سئو است. استراتژی های سئو با توجه به نوع کسب و کار متفاوت است.

مثلا استراتژی سئو برای سایت های مجله خبری با سایت های مجله فناوری و مجله خودرو متفاوت است. یعنی اگر شما یک سایت مجله فناوری را با یک روال و استراتژی به صدر نتایج جستجو بیاورید، تضمینی وجود ندارد که با تکرار همان استراتژی بتوانید سایتی با موضوع مجله خودرو را به صدر بیاورید.

مهمترین اصل در تعیین استراتژی سئو، درآوردن کلمات کلیدی و پر کاربرد در جستجو یک کسب و کار است. همه سئو کاران دیگر می دانند که برای سئو با کلمات کلیدی مجورند از کلمه مترادف و پرکاربرد مرتبط آن کلمات کلیدی نیز استفاده کنند. برای رسیدن به نتیجه و هدف باید سئو اصولی را پیش گرفت و این با تدوین استراتژی ممکن است.

ما در شایگان با توجه به تجربه بالای خود در سئو سایت های مختلف خبری، شرکتی، پرتالی، فروشگاهی و … بهترین خدمات سئو اصولی را برایتان انجام خواهیم داد.

سئو محلی

خدمات سئو داخلی

انجام سئو داخلی سایت یا همان On Page SEO مربوط به بهینه سازی کلیه مطالب داخل سایت و لینک سازی داخلی آن است.

با توجه به الگوریتم های گوگل شما باید کلیه مطالب سایت خود را بهینه کنید تا جایگاه خوبی در موتورهای جستجو بدست آورید.

انجام سئو داخلی سایت شما شامل موارد زیر خواهد بود:

1-آدرس های کاربر پسند، تایتل های مهم در عنوان و تگ H1 ، 2-استفاده از کلمات با ارزش که عنوان مطلب شما را جذابتر کند ، 3-استفاده از توضیحات متای کاربرپسند و مناسب ، 4-استفاده از کلمات کلیدی و مترادف های آن در متن ، 5-طراحی ریسپانسیو سایت ، 6-لینک سازی داخلی بین مطالب سایت ، 7-افزایش سرعت لود سایت بهمراه بهینه سازی تصاویر سایت ، 8-محتوا گذاری مناسب در صفحات هدف (لندینگ پیج)

در کل هدف از سئو داخلی باید ترکیبی از سلسله مراتب بالا و طراحی وب سایت مناسب سایت برای ایجاد بازدیدکننده به مشتری است.

سئو خارجی

خدمات سئو خارجی

انجام سئو خارجی که همان Off Page SEO است به مجموع معرفی سایت و برند در سطح اینترنت گفته می شود.

سئو خارجی شامل مواردی است که توسط شرکت شایگان با کیفیت بالا انجام می گردد:

1-سئو محلی

2-ساخت پیج تجاری در شبکه های اجتماعی

3-ایجاد صفحه در دایرکتوری های مهم داخلی و خارجی

4-ایجاد پروفایل در کلیه سایت های مهم داخلی و خارجی

5-بک لینک سازی از سایت های معتبر و مرتبط

6-وبلاگ نویسی در سایت های ارائه دهنده خارجی و داخلی سرویس وبلاگ

سئو خارجی یکی از مهمترین بخش های سئو است که باید با دقت زیاد انجام شود.

زومینگ کلمات

خدمات زومینگ کلمات کلیدی

زومینگ کلمات شاید جزئی از سئو داخلی باشد، اما به دلیل اهمیت بالایش، ما آن را یک رویکرد جداگانه در نظر خواهیم گرفت.

زومینگ کلمات شامل بررسی نگاه مشتریان یک کسب و کار و بدست آوردن کامل کلماتی است که آنها برای رسیدن به خدمات یا محصولاتشان سرچ می کنند.

پس از بررسی این کلمات در هر سرویس یا محصول، کلماتی بدست می آید. حال باید با توجه به میزان سرچ آن کلمات و ورودی های سایت با آن کلمات، آنها را در صفحه مربوطه استفاده کرد.

اینکار باعث افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو شده و ترافیک زیادی را برای سایت بهمراه خواهد داشت. به اینکار تبلیغات سئو نیز گفته می شود.

زومینگ کلمات کلیدی کاری بسیار پیچیده و زمانبر است و برای نتیجه گیری باید ماه ها زمان صرف کنید و روی سئو سایت کار کنید تا با این تکنیک به نتیجه برسید. اما مطمئن باشید ارزشش را دارد.

ما پیشنهاد می کنیم برای این منظور از خدمات سئوسایت شایگان بهره بگیرید.

گزارش گیری سئو

خدمات گزارش گیری

گزارش گیری در هر کاری یکی از عوامل موفقیت است. شما با گزارش گیری می توانید میزان کار انجام شده را مشاهده کرده و برای ادامه راه نقشه های خود را پیاده سازی کنید.

در امر بهینه سازی سایت نیز گزارش گیری بسیار مهم است. گزارش گیری سئو باعث خواهد شد روند انجام سئو، دقیق تر و سریعتر انجام شود.

گزارش گیری در خدمات سئو شامل موارد زیر است:

  1. بررسی جایگاه سایت در ماه های گذشته
  2. نمودار پیشرفت سایت
  3. کارهای در دست اقدام
  4. کارهایی که در آینده قصد انجام آن را داریم
  5. نتایج کارهای انجام شده
  6. بررسی رقبا و کارهایی که انجام داده اند.

شما می توانید با همراهی شرکت سئو شایگان، با قدرت در صدر نتایج گوگل دیده شوید.

۰۲۶۳۴۴۹۲۳۴۲

برای مشاوره در خصوص انجام سئو و بهینه سازی سایت با ما تماس بگیرد