سگ متحرک آبی رنگ

بیلبورد شما اینجاست

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک خلاقانه و حرفه ای با بهترین کیفیت، انتقال پیام بالا بهمراه درگیری مخاطب و کارگردانی، استفاده از المان های سه بعدی، سبکی جدید از تیزرهای موشن در شایگان: با ما همراه باشید.

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک خلاقانه و حرفه ای با بهترین کیفیت، انتقال پیام بالا بهمراه درگیری مخاطب و کارگردانی، استفاده از المان های سه بعدی، سبکی جدید از تیزرهای موشن در شایگان: با ما همراه باشید.

موشن گرافیک سطح ویژه

نمونه کار موشن گرافیک سطح ویژه

 • آهنگ سازی و صداگذاری کاملا حرفه ای
 • تلفیقی از گرافیک 2D و 3D
 • طراحی، مدل سازی و انمیت ویژه
 • پرداخت ویژه به جزئیات موضوعی
موشن گرافیک سطح A

نمونه کار موشن گرافیک سطح A

 • طراحی سناریو کاملا اختصاصی و یونیک
 • تصویرسازی حرفه ای و اختصاصی
 • کاراکترسازی حرفه ای متناسب با موضوع
 • موقعیت سازی کاملا دراماتیک
موشن گرافیک سطح B

نمونه کار موشن گرافیک سطح B

 • استفاده از تصویرسازی های 2D
 • صداگذاری متناسب با موضوع
 • طراحی داستان و موقعیت سازی متفاوت
 • قدرت انتقال پیام مناسب
موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک یکی از بهترین روشها برای تولید یک ویدئو و یا تیزر تبلیغاتی به منظور معرفی خدمات و محصولات است.

موشن گرافیک مناسب برای همه

تیم موشن گرافیک شایگان

ساخت موشن گرافیک و مزیت های آن

کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphics به علم ادغام حرکت و صدا در رسانه گفته می شود. یکی از موارد پر استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات می باشد. در واقع، موشن گرافیک، استفاده از عناصر گرافیکی برای توضیح و اطلاع رسانی یک هدف خاص است که گاهی به صورت تمام گرافیک و گاهی با تلفیق با تصویربرداری واقعی اجرا می شود. تکنیک موشن گرافیک در رسانه و ساخت تیزر، کاربردهای زیادی را دارد. از جمله ساخت تیتراژ پایانی فیلم ها، طراحی هویت های سازمانی برای کلیه شرکت ها و کسب و کارها، ساخت ووله های تبلیغاتی، ساخت موشن های جشنواره ای و فستیوالی و … از مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تاثیر گذاری سریع در بیننده
 • انتقال پیام ویدئو در زمان کمتر به بیننده
 • به طبع با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها کاهش می یابد
 • کاربرپسند بودن این تکنیک
 • نتیجه پذیر بودن این تکنیک

تعرفه ساخت موشن گرافیک

قیمت ساخت موشن گرافیک بستگی به نوع پروژه دارد. اینکه شما چه پروژه و هدفی را در ساخت تیزر موشن گرافیک مد نظر دارید، همگی بر روی قیمت و زمان کار تاثیر می گذارد. تعرفه ساخت موشن گرافیک بسته به مواردی همچون نوع گوینده، دوبعدی یا سه بعدی بودن کار، زمان تیزر و نوع سناریو برای پیاده سازی متفاوت خواهد بود.

مجموعه شایگان همیشه سعی دارد با شفاف سازی خدمات و قیمت خود به مشتریان ، رضایت و اعتماد کلیه مشتریان را جلب نماید. اما با توجه به کار پیچیده ساخت تیزر تبلیغاتی و ساخت تیزر موشن گرافیک نمی توان یک قیمت واحد برای آن در نظر گرفت.بنابراین برای برآورد هزینه و زمان ساخت موشن گرافیک می بایست با توجه به هدف پروژه، محل اکران تیزر، نوع ساخت و سناریو قیمت مشخص شود. شما می توانید برای استعلام قیمت تهیه و طراحی موشن گرافیک با شماره 09120538776 تماس بگیرید.

قیمت ساخت موشن

سوالات متداول

همانطور که گفته شد قیمت ها با توجه به پروژه و مدت ثانیه کلیپ مورد نظر ارائه می شود و برای برآورد دقیق هزینه تولید تیزر موشن گرافیک باید با کارشناسان ما تماس بگیرد. برخی شرکت ها با ارائه قیمت های بالا یا پایین شاید شما را گمراه کنند. لازم به ذکر است که معمولا ارائه قیمت پایین در ساخت موشن، معمولا به دلیل استفاده از طرح ها و افکت های آماده انجام می شود. ارائه قیمت های بالا نیز به دلیل کار گروهی که منجر به یک خروجی با کیفیت باشد صورت می پذیرد.

در شایگان ما از طرح های آماده استفاده نمی کنیم و این امر دو نتیجه برای شما بهمراه دارد: یکی اینکه طرح شما کاملا یونیک خواهد بود، دوم اینکه به دلیل انجام طراحی مدت زمان پروژه و هزینه افزایش خواهد یافت.

در یک پروژه موشن گرافیک، ابتدا نویسنده برای اهداف انتقال پیام تیزر، سناریو مد نظر را آماده می کند، پس از تایید کارفرما سناریو در استدیو توسط گوینده خوانده می شود و پس از تایید صدای گوینده، ساخت موارد گرافیکی در موشن گرافیک انجام می شود و پس از صداگذاری کار به مشتری تحویل داده خواهد شد.

خیر، روند اجرای ساخت تیزر را در سوال قبلی پاسخ داده ایم. شما فرض بگیرید اگر مسئول و موسس شرکتی بودید و قرار بود برای هر یک از فعالیت های نام برده شده در روند ساخت موشن گرافیک هزینه ای را پرداخت می کردید چه مقدار باید از مشتریانتان می گرفتید که هزینه ساخت و فعالیت در این حوزه برای شما و مشتری همزمان سود آور باشد؟

در سیستم برد برد ما بدنبال این هستیم که هم مشتری برنده باشد و هم ما! پس با توجه به این سیستم همواره انتظار می رود با توجه به میزان کار و زمان پروژه، هزینه انجام و تولید تیزر موشن گرافیک عددی معقول برای اجرا در بیاید. حال چه تیزر مدنظر ساده باشد چه دارای افکتها و طرحهای مختلف!

ساخت تیزر موشن گرافیک برای معرفی هر نوع محصول یا خدماتی مناسب است. اغلب شرکتها و ارگان های مختلف برای توضیحات آماری به مخاطبان از تیزر موشن گرافیک استفاده می کنند، زیرا به دلیل جذابیت این نوع تیزرها می توان در مدت زمان کم، پیام های بیشتری را به مخاطب داد (در مقایسه با تیزر های رئال).

البته برای ساخت و تولید تیزر موشن گرافیک می توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و با مشاوره رایگان، انتخاب صحیحی از نوع تیزر مدنظر خود داشته باشید.

برای ارسال سفارش شما می بایست با شماره تلفن مندرج در سایت تماس گرفته و درخواست خود را مبتنی بر ساخت تیزر به مجموعه شایگان اعلام دارید. همچنین می توانید از طریق فرم درخواست تیزر موشن، سریعا اطلاعات مدنظر خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی کارشناسان برای هماهنگی با شما تماس بگیرند.

در خصوص مراحل پس از سفارش شایان ذکر است پیش فاکتور در مرحله اول ارسال می شود. پس از تایید پیش فاکتور توسط کارفرما، فاکتور و قرارداد برای وی ارسال شده و پس از امضا کار ساخت پروژه تیزر موشن شروع می شود.

برای شروع کار 50 درصد مبلغ توافق شده بعنوان پیش پرداخت و 50درصد آن در هنگام تحویل پروژه دریافت می گردد. پروژه های ساخت تیزر موشن گرافیک معمولا در بازه های زمانی 10 تا 30 روزه بسته به مدت زمان کلیپ و پیچیدگی آن قابل اجرا خواهد بود.