ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ توسط شایگان

خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 5]

خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل انتخاب بسترهای متنوع در دنیای دیجیتال بمنظور معرفی یک برند، خدمت یا محصول صورت می پذیرد.  روشهای مختلفی برای ارائه این خدمات وجود دارد، اما نوع اجرای خدمات بر روی نتیجه ی آن بسیار تاثیر گذار است. اینکه چطور و از کجا خدمات مارکتینگ را شروع کنید و چه اهداف و استراتژی هایی را پیش بگیرید می تواند روی نتیجه ی کار بسیار تاثیر گذار باشد. حال با توجه به این موضوع این سوال پیش می آید که “چطور متوجه این شویم که نتیجه ی اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند ما مثبت خواهد بود؟

یادم هست سال 1390 با پیشرفت روز افزون تعداد سایتها رقابت در نتایج جستجو، جدی تر شده بود و سازمانها سعی داشتند با انجام کارهایی در سئوی سایتشان به نتایج اول گوگل دست پیدا کنند. در واقع مفهوم دیجیتال مارکتینگ موقعی شکل گرفت که اکثر شرکتها و سازمانها دیدند مشتریانشان در فضای مجازی هستند پس برای افزایش سهم بازار و مشتری از بسترهای دیجیتال استفاده کردند.

این بسترها با همه گیر شدن شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و اینستاگرام بزرگتر شد و امروزه شاهد بسترها و ابزارهای مختلفی برای تبلیغات در اینترنت هستیم. در این مطلب ما قصد داریم ابزارها و بستر های دیجیتال را به شما معرفی کنیم.

راهکارهای دیجیتال مارکتینگ

شاید در مرحله اول وقتی به کلمه راهکارهای بازاریابی دیجیتال فکر می کنید به یاد سایت یا اینستاگرام بیافتید. اما اینها راهکار نیستند، بلکه ابزارهای دیجیتال مارکتینگ هستند.

راهکار با برنامه ریزی بدست می آید و برنامه ریزی با تدوین استراتژی با توجه به موارد زیر :

 • وضعیت بازار در صنعت مربوطه
 • تحلیل رقبا و رفتارهای آنها
 • تحلیل مشتریان بالقوه برند و رفتارهای آنها
 • شناسایی نقاط ضعف و قدرت و پتانسیل های برند

دیجیتال مارکتینگ بخشی از مارکتینگ است. اصول اولیه انجام بازارایابی تقریبا در تمامی حوزه ها یکسان است. برای درک بهتر اینکه چطور مارکتینگ کنیم پیشنهاد می کنم مقاله مارکتینگ چیست را مطالعه بفرمایید.

در مارکتینگ روشهای بنیادی زیادی وجود دارد که معروف ترین آنها روش 3m و 5m است. راحترین روش 3m است که اشاره دارد برای بازاریای می بایست روشهای زیر را ه ترتیب اجرا کنید:

 1. Market که هدف شناسایی بازار است
 2. Message که هدف انتخاب محتوای تبلیغای و ساخت آن است.
 3. Media انتخاب رسانه با توجه به دو گزینه یک و دو.

اصل روش 3M بر این استوار است که مراحلش باید به ترتیب اجرا شوند. اما اکثر شرکتها و افراد برای تبلیغ کردن و جذب مشتری، بدون توجه به اهداف و شناسایی بازار و پیام تبلیغاتی، سریعا به سراغ رسانه مثل اینستاگرام یا گوگل می روند و همین باعث شکست می شود.

داشتن استراتژی برای حضور در رسانه های دیجیتال می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان و چشم اندازی که پیش رویتان است کمک کند. اما بدون این استراتژی معمولا رسیدن به اهداف تبلیغاتی غیر ممکن است.

وقتی شما به دنبال یک شرکت یا فرد هستید تا کار دیجیتال مارکتینگ شما را انجام دهد توجه به این نکته که ایشان چطور برای رسیدن به هدف شما برنامه ریزی می کند بسیار مهم است.

انتخاب درست یک شرکت دیجیتال مارکتینگ

در اینجا مشخصات شرکتهایی را اعلام می کنیم که قابلیت و توانایی اجرای کمپین های موفق دیجیتال را دارند.

انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ درست و مناسب

خصوصیات یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق:

 1. داشتن سابقه کاری موفق در زمینه های تبلیغاتی
 2. ارائه راهکارهای مارکتینگ قابل پیش بینی و قابل لمس
 3. تدوین استراتژی مارکتینگ با توجه به اهداف و رقبا و مشتریان
 4. داشتن تیم اجرایی موفق با توجه به نمونه کارهای اجرایی

پیشنهاد مطالعه : خصوصیات بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ

شما در دیجیتال مارکتینگ به چه خدماتی نیاز دارید؟

ما در اینجا خدماتی که می توانید در حوزه بازاریابی دیجیتال دریافت کنید را لیست کرده ایم. هر کدام از این بخش ها می تواند یک سرویس جدا باشند اما تجمیع آنها برای رسیدن به یک هدف می تواند پلن مارکتینگی شود که شما به دنبال آن هستید:

خدمات طراحی سایت یا بازطراحی سایت

داشتن یک سایت موفق می تواند کسب و کار شما را در اینترنت به بهترین شکل ممکن معرفی کند! این جمله را شاید بارها شنیده باشید. اما واقعا یک سایت خوب چه تاثیری دارد؟ یک سایت حرفه ای می تواند اعتماد کاربران را جلب کند، آنها را به سمت استفاده از خدمات ببرد و در آخر آنها را به مشتریان بالقوه شما تبدیل کند. آمارها نشان می دهد که سایتی که با گرافیک و تصاویری درست و لینک ها و اکشن باکس هایی استاندارد طراحی شده باشد نسبت به یک سایت معمولی 10 برابر بازخورد بهتری دارد. پس اگر شما هم قصد دارید یک سایت با بازخورد بالا و فروش مناسب داشته باشید باید یک سایت حرفه ای طراحی یا بازطراحی کنید. طراحی سایت یکی از خدمات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ است که برای این کار ما به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه طراحی سایت در کرج ما مراجعه کنید و از این خدمت ارزنده بهره ببرید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

اینکه فقط یک سایت حرفه ای داشته باشید کافی نیست. شما برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارید. بهترین مکان برای دیده شدن در اینترنت فضاهایی است که بیشترین ترافیک کاربران در آنجا قرار دارد. جالب است بدانید بیش از 60 درصد ترافیک اینترنت مربوط به جستجوهای گوگل است و 10 درصد دیگر در یاهو و بینگ! یعنی موتورهای جستجو بیش از 70 درصد ترافیک اینترنت را برای خود کرده اند و 30 درصد باقی مانده برای دیگر سایتهاست. حال در نظر بگیرید یک سایت اگر بخواهد در اینترنت دیده شود باید کجا تبلیغ شود؟ مسلما در موتورهای جستجو. یکی از بهترین روشها برای دیده شدن در موتورهای جستجو سئو است. سئو به هر عملی گفته می شود که در جهت بهینه سازی سایت برای نمایش بهتر در نتایج موتورهای جستجو انجام گیرد. سئو یکی دیگر از خدمات دیجیتال مارکتینگ که توسط شرکت شایگان ارائه می شود. سئو علم پیچیده ای است و شما باید برای انجام سئو به سراغ سئوکاران حرفه ای بروید. برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم از خدمات سئو حرفه ای ما بهره ببرید.

خدمات مربوط به تبلیغات اینترنتی در سایت های هدف و پر بازدید

یکی دیگر از راه های تبلیغاتی که در بالا هم بدان اشاره کردیم این است که شما در سایت های هدف و پربازدید اقدام به تبلیغات کنید تا کاربران سایتهای دیگر را به سمت سایت خود روانه کنید. اینکه چه سایتهایی را باید برای تبلیغات انتخاب کنید بسیار مهم است. سایت های انتخاب شده باید با نوع کسب و کار شما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط باشند تا امکان انتقال کاربران هدف بیشتر باشد. این خدمات هم به صورت ویژه در شرکت تبلیغاتی شایگان انجام میگیرد. خدمات تبلیغاتی در حوزه دیجیتال را با شایگان تجربه کنید.

خدمات ساخت تیزر های تبلیغاتی، موشن گرافیک و انیمیشن

ویدئو دیگر بخش مهمی از معرفی یک سازمان یا برند در اینترنت است و هر شرکتی باید یک ویدئوی معرفی یا تبلیغاتی از خود داشته باشد. کاربران با ویدئوها ارتباط بیشتری برقرار می کنند، پس شما هم اگر به دنبال افزایش اعتماد مخاطبان خود هستید باید دست به کار شوید و از ویدئوهای تبلیغاتی به سود خود استفاده کنید. ما در اینجا چند راهکار خوب برای شما داریم. می توانید با مراجعه به سایت شایگان و رفتن به بخش خدمات، تیزر تبلیغاتی می توانید از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی و صنعتی، ساخت موشن گرافیک و ساخت انیمیشن بهره ببرید. ساخت ویدئوهای تبلیغاتی خدماتی ارزنده و با نتیجه گیری بالا در بازاریابی دیجیتال است.

خدمات مربوط به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

اگر محصولی دارید، یا برای ارائه خدمات باید محیطی مناسب و درخور داشته باشید، برای ارائه این خدمت یا محصول در اینترنت، نیازمند عکسبرداری حرفه ای هستید. به عکس هایی که به منظور معرفی یک مجموعه و یا یک محصول گرفته می شود عکس صنعتی یا عکس تبلیغاتی گفته می شود. اگر شما قصد دارید از این خدمات بهره ببرید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه عکاسی تبلیغاتی شرکت شایگان مراجعه کنید. عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ شایگان است که با نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف و موفق در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی آماده همکاری با کلیه کارفرمایان گرامی می باشد.

خدمات مربوط به سوشیال مارکتینگ (تبلیغات در شبکه های اجتماعی)

شبکه های اجتماعی یکی از پر مخاطب ترین مکان هاست. در ایران در حال حاضر استفاده از اینستاگرام روی بورس است، البته در تمام دنیا باید بگوییم که فیسبوک در صدر شبکه های اجتماعی از نظر ترافیک قرار دارد. فیسبوک با گرفتن بیش از 6 درصد از کل ترافیک اینترنت، یکی از قوی ترین سایت هاست. به دلیل حضور بیش از حد کاربران در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و اینستاگرام، حضور برندها در آنجا منجر به برندینگ، افزایش اعتماد کاربران و همچنین افزایش فروش و مشتری می شود. اما کار سوشیال مارکتینگ بسیار سخت است و اگر شما قصد داشته باشید که اینکار را با دانش فعلی خود انجام دهید احتمال شکستتان 99 درصد خواهد بود. پس برای اینکه حضوری قدرتمند در شبکه های اجتماعی داشته باشیم باید چکار کنیم؟ ما پیشنهاد می کنیم از خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی مجموعه شایگان برای ارتقای سطح برند خود استفاده کنید.

خدمات مربوط به تبلیغات در رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های عمومی دیجیتال

یکی از مهمترین رسانه ها برای تبلیغات دیجیتال رادیو و تلویزیون هستند. از جمله رسانه های عمومی تبلیغات دیجیتال می توان به تلویزیون های شهری، سینماها، نمایشگرهای مترو و مراکز تجاری و … اشاره کرد. شما اگر قصد تبلیغات در این رسانه ها را داشته باشید بسختی می توانید مستقیما خود با این سازمان ها در ارتباط باشید. برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم برای تبلیغات در رادیو و تلویزیون و رسانه های عمومی دیگر از خدمات ارزنده آژانس تبلیغاتی شایگان استفاده کنید.

خدمات مربوط به برندینگ، طراحی هویت سازمانی و برندینگ اینترنتی

وقتی صحبت از ایجاد یک برند موفق به میان آید در ابتدا باید هویت سازمانی برند طراحی گردد. منظور از ایجاد هویت سازمانی، طراحی آرم و نشان تجاری، طراحی رنگ سازمانی، طراحی ست اداری و نام برند و شعار آن است. در ادامه پس از برندینگ اولیه نوبت به برندینگ اینترنتی (آنلاین) و آفلاین است. برای انجام کلیه خدمات برندینگ خود از ابتدا تا انتها می توانید از خدمات ارزنده ما در زمینه ی برند سازی، طراحی لوگو و برندینگ اینترنتی استفاده نمایید. به جرات می توانیم بگوییم شرکت شایگان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات برندینگ در ایران است.

سرویس های کامل تبلیغات دیجیتال را از ما بخواهید

سرویس های کامل تبلیغات دیجیتال را از ما بخواهید

اگر به دنبال انجام تبلیغات دیجیتال هستید می توانید از پکیج های ما در این زمینه بهره ببرید. جهت انجام خدمات تبلیغات دیجیتالی فقط کافی است به سایت ما مراجعه کنید و از منوی خدمات گزینه ی تبلیغات دیجیتال را انتخاب کنید و بسته به میزان بودجه سازمان خود یکی از بسته های تبلیغاتی در حوزه دیجیتال را انتخاب نمایید. از اینکه تا پایان مطلب ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای با ما همراه بودید نهایت تشکر را داریم. آژانس دیجیتال مارکتینگ شایگان برای شما بهترین ها را آرزو دارد. در انتها می توانید نظرات و پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ  با ایجاد کمپین های تبلیغاتی در رسانه های دیجیتال و خبرسازی تبلیغاتی با جدیدترین راهکارهای دیجیتال مارکتینگ توسط شایگان انجام می شود.

لیست قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ

پکیجی و لیست قیمتی وجود ندارد! دلیلش رو در پایین گفتیم:

برای اکثر برندها و کسب و کارهایی که قصد برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ را دارند مسئله قیمت و تعرفه بسیار مهم است. اما این موضوع را در نظر داشته باشید که خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل دو بخش اصلی یعنی ساخت متریال و محتوای تبلیغاتی و انتخاب رسانه های درست برای نمایش برند، محصول یا سرویس است. اینکه لیست قیمت مشخصی وجود داشته باشد یعنی اینکه ما یک نسخه داریم و می خواهیم برای اکثر برندها بپیچیم که این اصلا منطقی نیست، زیرا که هر برند با توجه به موقعیت و اهدافی که دارد باید آنالیز شود و با توجه به رقبا و مشتریان بالقوه اش برنامه ریزی گردد تا برنامه مارکتینگ و فروش مناسبی برای برند تدوین گردد. از این رو ما در شایگان از ارائه لیست قیمت خدمات دیجیتال مارکتینگ به صورت پکیجی دوری می کنیم.

پیشنهاد شایگان این است : از شرکتهایی که پکیج قیمتی به شما ارائه می دهند دوری کنید.

اما خوب برای اکثر مشتریان شایگان این سوال پیش می آید که تعرفه این خدمات حدودا چقدر است؟ یا اینکه اگر ما بخواهیم وارد دنیای دیجیتال شویم و برند خود را معرفی کنیم باید چقدر هزینه کنیم؟

اول از همه باید اشاره کنیم که دیجیتال مارکتینگ یعنی انتخاب چندین رسانه برای معرفی یک برند، محصول یا سرویس. انتخاب یک مسیر واحد منجر به نتیجه گیری در دنیای دیجیتال نمی شود. پس با توجه به انتخاب چندین رسانه باید در نظر داشته باشید که هزینه های زیادی را برای انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ میبایست اختصاص دهید.

شما به عنوان صاحب یک برند یا مشاور یک برند باید در نظر بگیرید که حضور در رسانه های دیجیتالی شامل هزینه هایی است که باید برای آن بودجه مناسبی کنار گذاشت. متاسفانه شاهد این هستیم که کارفرمایانی که شروع به تولید محصول و یا ایجاد برندی می کنند کلیه هزینه های خود را صرف تولید می کنند و فکر می کنند اگر فلان محصول را داشته باشند مردم برای خرید از آنها صف می کشند. در حالی که اصلا اینطور نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم حتما با مشاورین ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ شایگان تماس باشید.

4 پاسخ
 1. مهرزاد نظرزاد گفته:

  سلام مطلب اموزنده ای بود اما خیلی از این شرکت هایی که تو حوزه تبلیغات و مارکتینگ فعال هستند خدماتشون تضمین شده نیست.

  پاسخ
  • شایگان گفته:

   سلام. منظور از تضمین اگر میزان فروش است که کاملا در اشتباه هستید. شرکتهای مارکتینگ فقط می توانند میزان نمایش را تضمین دهند. خود شما وقتی برندی را ایجاد می کنید مطمئن به فروش آن به صورت قطعی نیستید. آژانس های دیجیتال مارکتینگ اغلب تضمینی روی فروش نمی دهند, البته که فروش مهم است اما مارکتینگ فقط بازار ایجاد می کند و فروش بعد از شناخت مشتری از برند شکل می گیرید. توسط راهکارهای دیجیتال مارکتینگ اغلب مشتریان به سراغ برند شما می آیند. حال اینکه از آنجا به بعد چه اتفاقی می افتد باید بررسی شود. همچنین یک اشتباه بزرگی که کارفرمایان دارند این است که تمام سرمایه و فروش خود را در بازار دیجیتال دنبال می کنند. درست است که بازاریابی دیجیتال بسیار بهتر و فراگیر تر است اما اغلب برندها برای فروش بهتر باید خدمات و محصولات بهتر ارائه دهند. بسته بندی هایشان را ارتقا دهند. نوع برخورد سازمان را با مشتریانی که با آنها تماس میگیرند تغییر دهند. فروش وظیفه شرکت بازاریابی نیست بلکه شرکتهای بازاریابی فقط بخشی از فروش یک سازمان را می توانند تشکیل دهند.

   پاسخ
 2. لیلا گفته:

  از همه دوری کنیم تا به شما برسیم که هر عددی را بدون استناد با قیمت بازار بپرانید درسته ؟

  پاسخ
  • شایگان گفته:

   در دنیای امروز که پر است از تبلیغات, رویکرد حضور معمولی در رسانه ها جز عدم نتیجه گیری پیامد دیگری نخواهد داشت. با توجه به تجربه ما در انجام خدمات و تبلیغات دیجیتال مارکتینگ مجموعه هایی که هزینه های کمی برای انجام این سرویسها در نظر دارند اغلب موارد به نتیجه نمی رسند مگر اینکه تک سرویس کار کرده و بیشتر هزینه ها را بر روی حضور در رسانه خرج نمایند, آن هم فقط در مواردی اندک. باید توجه داشته باشید کار دیجیتال مارکتینگ خیلی گسترده تر از زدن یک وب سایت و سئو و حضور در شبکه های اجتماعی است.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =