سئو

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

analytics

چرا سایت خود را سئو کنیم؟ شما اگر در کار خود خبره باشید، اما دیده نشوید، کسی از خدمات و حرفه شما استفاده نخواهد کرد.

اگر می خواهید در بازار وب شناخته شوید باید هزینه های مختلفی پرداخت کنید.بهینه سازی یکی از بهترین روش ها برای معرفی شما به موتورهای جستجو است.

چرا سایت خود را سئو کنیم؟!

این مهم نیست که چه کسب  و کاری دارید!

چه شرکت بزرگی باشید چه کوچک، همواره نیاز به افزایش مشتری و افزایش فروش دارید.

برای این منظور همواره باید دیده شوید.

بهینه سازی سایت سئو

سئو چیست؟

و چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

سئو به (انگلیسی SEO) مخفف کلمه Search Engine Optimization است و به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (همانند گوگل) است. در کل به مجموعه کارهایی که در راستای معرفی هرچه بهتر سایت به موتورهای جستجو انجام می گیرد و در کنار آن به نیاز بازدیدکنندگان اینترنتی توجه می شود را علم سئو می گویند.

در خصوص سئو، باید به این نکته توجه ویژه داشت که انجام سلسله کارهایی که در قالب بهینه سازی یک سایت صورت می گیرد بسیار زمان بر است. معمولا انجام سئوی یک سایت بین یک تا چهار ماه زمان می برد و برای دیدن نتیجه شما باید چهار تا هشت ماه منتظر باشید. این زمان برای سئو، یک زمان ایده آل برای سئوی واقعی است.

چرا سایت خود را سئو کنیم؟

سئو به شما کمک خواهد کرد تا جستجوکنندگان شما را پیدا کنند، و این یعنی بازدید بیشتر = مشتری بیشتر

پس اگر شما به دنبال این هستید که از سایت خود درآمد به دست بیاورید، باید بازدیدکننده به سایت خود جذب کنید تا بازدیدکنندگان به مشتریان شما تبدیل شوند. توجه به این نکته که بازدیدکنندگان برای جستجوی خدمات و محصولات از موتورهای جستجو همانند گوگل استفاده می کنند، این امر را مهمتر می کند که سایت شما از نظر موتورهای جستجو بهینه باشد. هر چه سایت از نظر امتیاز سئو بالاتر باشد، در صفحات اول نمایش داده می شود. در این راه می توانید با گروه شایگان همراه باشید.

در ادامه به خدماتی که گروه شایگان برای سئوی سایت شما ارائه می دهد، می پردازیم…

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

صفحه اول گوگل همانند یک بیلبورد تبلیغاتی در شلوغ ترین مکان شهر است.

در روز بیش از ۱۲ میلیون عبارت فارسی در گوگل سرچ می شود.

شما می توانید با بهینه سازی سایتتان، در صفحه اول گوگل باشید.

تبلیغات آنلاین و محلی

مهمترین راهکار آنلاین استفاده از تبلیغات اینترنتی است.

شما با تبلیغات هدفمند می توانید بازخوردی عالی برای فروش و افزایش مشتری داشته باشید.

تبلیغات آنلاین می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند.

فعالیت در صفحات شبکه های اجتماعی

نزدیک به نیمی از مردم جهان در شبکه های اجتماعی فعالند!

این یعنی شما می توانید کسب و کار خود را به تمامی آنها معرفی کنید.

ما در این مسیر، راهکارهای بسیار خوبی داریم.

felesh

مشتریان بیشتر

راهکار شما برای افزایش مشتری چیست؟

بازار اینترنت را در دستان خود بگیرید!

برای این منظور بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

راهکارهایی جامع و اصولی برای افزایش مشتریان شما.

با ما همراه باشید.

برند شما را در وب معرفی می کنیم

سئو محلی سایت شما به همراه معرفی برند شما در وب و نقشه گوگل

googlesearch

در گوگل محبوب شوید. در چشم مشتریان خود بدرخشید. در اینترنت یک برند ۵ ستاره باشید. همه اینها را می توانید با شایگان تجربه کنید

آنالیز سئو

همین حالا سایت خود را آنالیز کنید

اگر می خواهید بدانید سایت شما  از نظر موتورهای جستجو در چه وضعیتی است می توانید با آنالیز سئو سایت خود این مورد را بررسی فرمایید.

اگر می خواهید مشکلات نمایش سایت شما در صفحات اول گوگل خود را بدانید و به رفع آنها بپردازید می توانید با مراجعه به صفحه آنالیز سایت و پرکردن فرم مربوطه کار خود را آسان کنید.

بررسی و آنالیز بهینه سازی سایت شما به صورت کاملا حرفه ای توسط کارشناسان دپارتمان سئو شایگان انجام می شود.

در بررسی سایت شما تمامی عوامل جدید و الگوریتم های نوظهور گوگل را دخیل می کنیم.

همچنین در بررسی روند بهینه سازی سایت شما کلماتی که قصد دارید با آنها سئو شوید نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

آنالیز و بررسی سئو سایت شما

مهمترین بخش سئو استراتژی سئو است!

نداشتن استراتژی یعنی شکست بدون بازگشت!

سئو، هم دوست، هم دشمن!

خیلی از دوستان خود را همه کاره می دانند! بسیار دیده شده که مشتریانی با ما تماس گرفته اند و ازعان داشته اند که بک لینک زده اند، محتوا تولید کرده اند و در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت داشته اند، ولی نتیجه نگرفته اند و بدنبال پاسخ می گردند.

در چنین مواردی کار سئو یک سایت طولانی تر می شود. زیرا اقدام به انجام کارهای غلط از جمله سئو کلاه سیاه نه تنها باعث می شود که سایت شما در نتایج جستجو جایگاه خوبی پیدا نکند بلکه باعث جریمه شدن سایت می شود.

مواظب جریمه شدن باشید!

وقتی سایتی جریمه شود زمانی بین دو هفته تا ۳ ماه طول می کشد تا از جریمه خارج شود. پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فقط با شنیدن برخی حرفها خود به دنبال سئو کردن سایتتان با استفاده از تولید محتوا، بک لینک و شبکه های اجتماعی بدون استراتژی مشخص هستید مطمئن باشید عاقبتی اینگونه که توضیح دادم در انتظارتان خواهد بود.

چه کسی یا چه شرکتی سئو کار حرفه ای است؟

یک سئو کار حرفه ای کسی است که حداقل ۲ سال سابقه ی کار دارد. اما همین دو سال برای اینکه بتواند استراتژی سئو بچیند کافی نیست. شما برای چیدن استراتژی سئو باید بتوانید استراتژی تولید محتوا، استراتژی حضور در شبکه های اجتماعی، استراتژی تبلیغات و استراتژی لینک سازی یک سایت را به صورت کاملا درست برنامه ریزی کنید.

دانش طراحی استراتژی در سئو نیازمند تجربه ی بالاست. اگر می بینید سئو کارانی کمتر از ۴ سال می خواهند کار سئو سایت شما را انجام دهند بدانید که آنها قادر به چینش یک استراتژی منسجم در خصوص سئوی سایت شما نیستند.

ما همیشه با دوستان و کارشناسان سئو در شرکت شایگان به بحث و گفتگو در خصوص نوع انجام کارهای سئو می پردازیم، اما فقط چند نفر از اعضا هستند که قادرند نحوه ی درست انجام کارها را طراحی کرده و مدیریت کنند. اغلب این افراد بالای ۴ سال سابقه ی کار دارند. پس اگر به دنبال پیدا کردن یک سئوکار حرفه ای هستید حتما ملاک مدت زمانی که در این تخصص در حال انجام دادن است را مدنظر قرار دهید.

سئو بهترین تبلیغ اینترنتی است

تبلیغات یک علم است و اینکه چطور از طریق این علم بتوانیم کسب و کارمان را گسترش دهیم، یک خلاقیت است. در تبلیغات گفته می شود یک تبلیغ موفق باید در مکان مناسب و زمان مناسب انجام شود. مکان مناسب یعنی جایی که مشتریان شما در آن حضور دارند و زمان مناسب یعنی وقتی که مشتری به خدمات یا محصولات شما نیاز دارد جلوی چشمانش سبز شوید.

یکی از معدود روش های تبلیغاتی که می تواند این دو حالت را به وجود آورد SEO است. وقتی شما سایتتان را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید همیشه در دسترس افرادی که به اینترنت دسترسی دارند هستید و این یعنی تقریبا نصف مردم ایران!

وقتی سایت شما با کلمات کلیدی در صدر نتایج گوگل باشد در هنگامی که مشتری به شما نیاز دارد جلوی چشمانش هسیتد و به این شکل امکان فروش شما به شکل خارق العاده ای بالا می رود و این یکی از بهترین اتفاق هایی است که می تواند برای یک کسب و کار بیافتد.

سئو در بازاریابی یا همان مارکتینگ چه تاثیری دارد؟

سئو یک روش برای بیشتر دیده شدن سایت یک کسب و کار در اینترنت است. در حال حاضر موتور جستجوگر گوگل بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده است. به طوری که طبق آخرین آمار در روز به زبان فارسی ۱۲ میلیون جستجو انجام می شود.

با توجه به این تعداد جستجو، شما اگر بر روی سئو سایتتان سرمایه گذاری کنید حتما در آینده ی نزدیک به موفقیت چشم گیری مواجه خواهید شد.

سئو همان چیزی است که همه ی صاحبان مشاغل دنبالش هستند. سئو ترکیبی از شناخت، عمل ، زمان بندی و تلاش زیاد است که در فضای اینترنت انجام می شود تا یک وب سایت بتواند با کلمات کلیدی اش در صفحه اول گوگل دیده شود.

با توجه به توضیحات داده شده در میابید که سئو یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی برای جذب مشتری بیشتر است.

اگر سوالی در خصوص سئو و نحوه انجام آن دارید پیشنهاد می کنم به لینک زیر مراجعه کنید. لینک زیر سایت موز است که یکی از بهترین سایتها در زمینه یادگیری سئو است.

https://moz.com/learn/seo/what-is-seo

تولید محتوا سایت

ایجاد محتوا برای سایت و بروزرسانی اطلاعات سایت با توجه به نیاز سایت