افزایش فالوور اینستاگرام بصورت هدفمند و واقعیافزایش فالوور اینستاگرام بصورت هدفمند و واقعی

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

ما در اینجا افزایش فالوور اینستاگرام به صورت کاملا واقعی را به شما آموزش می دهیم. رسانه اینستاگرامی خود را بسازید، با افزایش فالوور اینستاگرام به صورت واقعی کسب و کار خود را بیمه کنید، کلیک کن و یاد بگیر چطور فالوور واقعی جذب کنی.

افزایش بازدیدکننده از هر کسب و کاری در هرکجا، برابر با افزایش فروش خواهد بود. در شبکه های اجتماعی داشتن فالوور اعتباری بزرگ برای کسب و کار است. همچنین اگر بتوان در این شبکه ها مخاطبان را جذب کنید و یا مشتریان خود را ترقیب کنید که پیج یا پروفایل شما را دنبال کنند همیشه می توانید خبرها و رویدادها، آفرها و محصولات و همچنین خدمات جدید خود را به آنها اطلاع رسانی کنید.

ما در این مطلب قصد داریم با توجه به آخرین تغییرات اینستاگرام در مهرماه سال ۹۸ بهترین روشهای افزایش فالوور اینستاگرام را معرفی کنیم. مسلما روشهایی که در خصوص آنها توضیح داده نمی شود روشهایی هستند که توسط اینستاگرام جریمه می شوند. پس با ما همراه باشید تا بهترین روشهای جذب فالوور اینستاگرامی را بشناسیم.

سرمایه گذاری برای کسب رسانه تبلیغاتی

در حال حاضر شبکه های اجتماعی یکی از مهمترین رسانه ها برای برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ به شمار می آیند. کسب و کارهایی که موفق شوند پیج یا پروفایل خود را مملو از مخاطبان کنند می توانند ادعا کنند که رسانه ای را در اختیار دارند که مشتریان بلقوه در آن به صورت فعال وجود دارند. می دانید داشتن چنین رسانه ای چقدر ارزشمند است؟

اگر شما بخواهید تبلیغات خود را در یک رسانه ی هدفمند مانند یک پیج اینستاگرام که بالغ بر ۷۰ درصد مخاطبان آن مشتریان شما هستند اکران کنید باید برای هر بار تبلیغ هزینه ای تقریبی تا ۱ میلیون تومان پرداخت نمایید. حال فرض کنید این رسانه را خود ساخته باشید، برای هر پست ۱ میلیون تومان جلو هستید. به همین سادگی. پس به اهمیت داشتن یک رسانه ی پر مخاطب و هدفمند پی بردید.

جذب فالوور واقعی در اینستاگرام

جذب فالوور واقعی در اینستاگرام با برنامه ریزی هوشمند امکان پذیر است.

اینستاگرام رسانه برتر برندها

حال که فهمیدیم داشتن یک رسانه پر مخاطب چقدر اهمیت دارد باید دید چطور می توانیم چنین رسانه ای را بسازیم. در کشور ما بهترین و بزرگترین شبکه اجتماعی اینستاگرام است. در این شبکه بسیاری از مردم حضور دارند و لحظات شاد و غمگین خود را به اشتراک می گذارند. حضور اکثریت مردم در این فضا باعث شده بیزینس ها به سراغ این فضای جذاب بیایند. اما نکته اینجاست که یک کسب و کار چطور باید خود را در این فضا معرفی کند تا مخاطبان خود را جذب نماید؟

اهمیت فالوور هدفمند اینستاگرامی

در بالا سعی کردیم به اهمیت داشتن مخاطب هدفمند و فعال اشاره کنیم. چرا هدفمند؟ فرض کنید شما ۲۰K (بیست هزار فالوور) داشته باشید اما هیچکدام از آنها مشتری بالقوه شما نباشند، مثلا کار شما کاشت ناخن است اما ۹۵ درصد کاربران شما مرد باشند، مثلا بازدهی پیج شما به شدت پایین خواهد بود، چون مشتریان هدفمندی جذب نکردید.

اینکه شما بتوانید مشتریان هدف را جذب پیج خود کنید از بالاترین اهمیت برخوردار است، بطوریکه اگر ۱۰۰ مشتری هدف جذب کنید بهتر از ۱۰۰ هزار مخاطب غیر هدفمند است. پس در فاز دوم متوجه شدیم که باید روی مخاطب هدف خود برنامه ریزی کنیم، زیرا که داشتن یک عدد چند هزارتایی در بالای پروفایل باعث فروش شما نمی شود.

شروع افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

شاید الان برای شما این سوال پیش بیاید که چه کاری منجر به افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می شود؟ باید بدانید که تنها با انجام یک کار نمی توانید به فالوورهای خود در پیج اینستاگرام اضافه کنید. برای افزودن فالوور چند راهکار وجود دارد. برای نتیجه گیری باید با برنامه ریزی درست و انجام سلسله مراتب کاری هوشمندانه در هر کدام از این راهکارها اقدام کرد. در زیر راهکارهای افزایش فالوور که باید همزمان انجام شوند تا نتیجه مناسب گرفته شود ذکر می گردد (تکرار می کنم که این راهکارها مکمل هم هستند و به تنهایی جواب نمی دهند):

 1. بازاریابی اینستاگرام
 2. تولید محتوای اینستاگرامی
 3. تبلیغات هدفمند در اینستاگرام
خدمات اینستاگرام در شایگان با رویکردهای واقعی و هوشمند

خدمات اینستاگرام در شایگان با رویکردهای واقعی و هوشمند

بازاریابی اینستاگرامی

بازاریابی اینستاگرام به برنامه ریزی به منظور جذب مخاطبین هدف گفته می شود. شما برای جذب مخاطبین هدف باید چکار کنید؟ باید مشتریان خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید بر اساس علایق آنها اقدام به جذب آنها به سمت پیج خود کنید. چطور؟

بهتر است برای اینکه مخاطبین اصلی پیج خود را بشناسید به سوالات زیر جواب بدهید:

 • چه جنسیتی دارند؟
 • در کدام منطقه جغرافیایی (شهر یا استان) زندگی می کنند؟
 • از نظر مالی چه سطحی دارند؟
 • چه علایقی دارند؟
 • بیشتر در چه رده سنی هستند؟
 • بیشتر دارای چه شغل هایی هستند؟
 • بیشتر زمان خود را در خانه می گذرانند یا بیرون از خانه یا محل کار؟
 • چه دغدغه هایی دارند؟
افزایش و جذب فالوور اینستاگرامی

افزایش و جذب فالوور واقعی اینستاگرامی با استراتژی و تدبیر ممکن است.

شاید در بالا شما بتوانید چند سوال دیگر اضافه کنید که به شناخت بیشتر مخاطبانتان کمک کند. هر چقدر بیشتر در خصوص مخاطبین اصلی خود بدانید بهتر می توانید کار بازاریابی را انجام دهید. حال پس از شناسایی مخاطبین هدف باید به سراغ روشهای بازاریابی اینستاگرام برویم:

لوکیشن: با استفاده از لوکیشن در ارسال پست ها می توانید تا حد زیادی مخاطبین محلی خود را جذب کنید. مثلا اگر در کرج و در منطقه جهانشهر حضور دارید با زدن لوکیشن جهانشهر کرج در پست اینستاگرام می توانید توقع داشته باشید که مخاطبین بیشتری از این منطقه جذب کنید.

هشتگ مکانی: استفاده از هشتگ مکان یا استان، شهر یا محله می توانید همانند لوکیشن به جذب بیشتر مخاطبین پیج کمک کنید. مثلا اگر در کرج و منطقه جهانشهر هستید از هشتگ #کرج و #جهانشهر استفاده کنید.

هشتگ های موضوعی: هشتگ های موضوعی بسیار مهم و حیاتی هستند. مثلا اگر کار شما طراحی سایت است باید در پست های خود از هشتگ های #طراحی_سایت و #طراحی_وب و همانند آنها بهره ببرید.

کامنت نویسی: شما می توانید هشتگ ها و لوکیشن های هدف خود را جستجو کرده و در تاپ ترین مطالب اقدام به گذاشتن کامنت تبلیغاتی و جذاب کنید. البته در این کار نباید زیاده روی نمایید و یا اینکه مانند یک ربات کامنت های تکراری پشت سر هم بگذارید.

کپشن نویسی: خط اول کپشن مخصوصا چند کلمه اول (توضیحات پست) بسیار مهم است. شما توسط آن می توانید مخاطبین را درگیر مطلب خود کنید.

برنامه ریزی درج محتوا: شما باید از کلیه ابزارهای اینستاگرام استفاده کنید و در زمان بندی های مناسب اقدام به درج محتوا با مطالب مرتبط با کسب و کارتان نمایید.

آنالیز آمار پیج: بررسی دقیق مخاطبان و تعداد بازدید پروفایل و هر پست و تلاش برای افزایش روزانه این تعداد می تواند منجر به پیروزی شما در بازاریابی اینستاگرام شود.

من وقت و تخصص این کار را ندارم چکار کنم؟

برای انجام بازاریابی اینستاگرام می توانید از خدمات اینستاگرام مارکتینگ شایگان استفاده کنید.

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام جایی است که شما باید بیشترین تلاش را برای آن انجام دهید. شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به دارای قابلیت وایرال بین مخاطبان هستند. برای کسانی که نمی دانند وایرال چیست باید بگویم که منظور از وایرال پستی است که بین مخاطبین شیر (به اشتراک گذاشته) می شود.

جذابیت محتوا باعث می شود این حرکت بین مخاطبین شروع شود و شما توسط آن قادر خواهید بود کاربرانی را به سمت پیج خود بکشانید که شاید با هزاران تبلیغ سمت شما نمی آمدند.

برای وایرال شدن شما نیاز دارید پیج هایی با محتوای جذاب و قابل وایرال بسازید. برای این کار آماده اید؟

شاید بگویید بسیار سخت است که من بتوانم یک محتوای با کیفیت و مطلوب ایجاد کنم. درست است، اما شما برای جذب حداکثری مخاطبین باید به این کار تن دهید. اگر هم زمان آن را ندارید باید برای این موضوع دست به دامن افراد و شرکتهای دیگر شوید.

افزایش فالوور اینستاگرام با ایجاد محتوای وایرال

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با ایجاد محتوای وایرال

چرا باید محتوای جذاب درست کنم؟ شاید به ذهنتان این سوال خطور کند.. شما باید بدانید که احترام به مخاطب در شبکه های اجتماعی با ایجاد پست هایی جذاب و با گرافیک مناسب القا می شود. پس وقتی شما از نرم افزار paint ویندوز برای ادیت تصاویر خود استفاده می کنید بسته به کیفیت پست خود مخاطب جذب می کنید! مسلما ارتقای سطح تولید محتوای شما روی جذب مخاطبین با کیفیت تر نیز تاثیر می گذارد. پس این موضوع را جدی بگیرید.

همچنین در بالا هم اشاره کردم که پست های خوب و با کیفیت و دارای ایده قابلیت وایرال شدن دارند و شما تا وایرال نشوید معروف نمی شوید.

برای نمونه می توانید از پیج شایگان در اینستاگرام به آی دی shayegan_net@ دیدن کنید.

البته مسلما بسیار سخت است که شما بتوانید تولید محتوای مناسبی برای پیج خود به صورت گرافیکی و همه گیر با ایده مناسب داشته باشید. برای این منظور باید از خدمات افرادی که در این زمینه تخصص دارند استفاده کنید. ما پیشنهاد می کنیم به صفحه خدمات بازاریابی اینستاگرام ما بروید (لینک در بالا قرار داده شده است) و از سرویس های ما برای تولید محتوای اینستاگرامی استفاده کنید.

تبلیغات هدفمند در اینستاگرام

یکی از راهکارهای جذاب افزایش فالوور در اینستاگرام تبلیغات است اما نه هر تبلیغاتی. شما باید چند نکته را در تبلیغات اینستاگرامی خود در نظر بگیرید:

 • کجا تبلیغ می دهم؟
 • آیا پیجی که مرا تبلیغ می کند مخاطبان هدف مرا دارد؟
 • آیا پیج مورد نظر با هشتگ های مرتبط کار من در اکسپلور یا پست های تاپ حضور دارد؟
 • آیا نسبت فالوورهای پیج هدف به لایک ها و کامنت ها طبیعی است؟
 • آیا محتوای مناسب برای جذب مخاطبین پیجی که قصد تبلیغ در آن را دارم ایجاد کرده ام؟

اولین نکته در تبلیغات اینستاگرامی این است که شما باید پیج هدف خود را به درستی انتخاب کنید. جواب به سوال های بالا تا حد زیادی به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین پیج را جهت انجام تبلیغات کسب و کار خود پیدا کنید.

در هنگام تبلیغ دادن به ساعت درج تبلیغ توجه کنید. بهترین ساعات درج تبلیغ ۹ شب و ۶ غروب است. البته در برخی از کسب و کارها ساعت های ۳ بعدازظهر و ۱۱ شب هم جواب می دهد.

تبلیغات هدفمند بهترین روش برای جذب مخاطب در اینستاگرام

تبلیغات هدفمند بهترین روش برای جذب مخاطب در اینستاگرام

سعی کنید نسبت به پست های پیج هدف تبلیغ خود را آماده کنید. مثلا اگر پیج هدف شما بیشتر از ویدئو در پست های خود استفاده می کند، از ویدیو برای تبلیغ در آن استفاده کنید. اگر از آلبوم اسلایدی تصاویر استفاده می کند شما هم پست آلبومی برای تبلیغ قرار دهید. اگر از یک تلورانس رنگی خاص در پست ها استفاده می کند شما هم از آن تلورانس برای عکس تبلیغاتی خود استفاده کنید.

روشهای مختلف افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام

در زیر لیست دیگر روش های تبلیغاتی برای جذب فالوور در اینستاگرام آورده شده است:

 • شرکت در کمپین های مسابقه ای و اسپانسر شدن در آنها
 • ایجاد مسابقه توسط خود کسب و کار و خبرسازی گسترده برای جذب مخاطبین
 • تبلیغات توسط افراد شاخص اینستاگرام (اینفلوئنسر مارکتینگ)
 • خبر سازی غیر مستقیم در برند و انتشار آن در پیج های خبری و پر مخاطب
 • تبلیغات توسط خود اینستاگرام که به تبلیغات اسپانسر اینستاگرام معروف است.
 • تبلیغات موبایلی در اپلیکیشن ها، از تبلیغات بنری گرفته تا پوش نوتیفیکیشن و …
 • تبلیغات در موتورهای جستجو برای جذب مخاطب به اینستاگرام (سئو)

شما می توانید با تبلیغات گسترده در اینستاگرام یک رسانه ی قوی برای برند خود ایجاد کنید تا برای همیشه برند خود را برای داشتن مشتری بیمه کنید. ما در این مطلب تمام سعی خود را کردیم که روشهای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

سایر روشها از جمله خرید فالوور به هر تعدادی را منع می کنیم ، زیرا الگوریتم های جدید اینستاگرام با پیج هایی که فالوور و لایک های فیک دارند برخورد جدی می کند. پس اصلا به فکر خرید فالوور نیفتید، حتی اگر تازه شروع کردید و یا برای اعتبارتان مهم است که فالوور بالا داشته باشید. بدانید فالوور عددی یک زهر است که دارید به کسب و کار خود تزریق می کنید.

روشهای دیگر جذب فالوور واقعی اینستاگرام

از مهمترین روشهای دیگر در جذب مخاطب این است که اکانت اینستاگرام خود را با فیسبوک، توییتر و تامبلر وصل کنید تا هر پستی که منتشر می کنید در این شبکه های اجتماعی نیز پخش شود که همین کار منجر به همه گیر شدن برند شما در شبکه های اجتماعی می گردد. همچنین می توانید از سایر شبکه های اجتماعی به اینستاگرام خود اشاره کنید تا کاربران آن شبکه اجتماعی به سراغ پیج شما بیایند. در انتها اگر روشهای دیگری می شناسید معرفی کنید.

سوالات متداول در خصوص افزایش فالوور اینستاگرام

در زیر مهمترین سوالات مطرح شده در خصوص نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام را مشاهده می کنید. این سوالات جزء پر مخاطب ترین سوالات کسب و کارها در خصوص جذب فالوور در اینستاگرام بوده است. خالی از لطف نیست که پاسخ آنها را ببینیم:

سوالات متداول در خصوص افزایش فالوور اینستاگرام

سوالاتی که پاسخ آنها به شما کمک می کند راه درست را از غلط تشخیص دهید:

چطور می توانم ۱۰۰۰ فالوور اینستاگرام داشته باشم؟

معمولا هدف پیج های تازه تاسیس در اینستاگرام جذب ۱۰۰۰ فالوور اول است. برای اینکه بتوانید سریع به این رکورد برسید باید هم تولید محتوای مناسبی داشته باشید، هم بازاریابی اینستاگرامی خود را به خوبی انجام دهید و در آخر باید در پیج های هدف که فکر می کنید مخاطبین اصلی شما در آن حضور دارند تبلیغ بدهید. همچنین از طریق اتصال اینستاگرام به دیگر شبکه های اجتماعی و دعوت دوستان برای فالو پیج می توانید خیلی سریع به این موضوع برسید.

چطور می توانم فالوور های پیج اینستاگرام را بالا ببرم؟

برای بالا بردن پیج اینستاگرام خود باید سعی کنید محتوایی جذاب و قابل وایرال تولید کنید. همچنین باید در پیج های مناسبی که کاربران هدف شما در آنها حضور دارند تبلیغ دهید. در هنگام تولید محتوا از هشتگ ها، لوکیشن و کپشن مناسب استفاده کنید. از کلیه ابزارهای اینستاگرام از جمله هایلایت، استوری و آی جی تی وی برای تولید محتوا بهره ببرید. سعی کنید برای درج محتوا برنامه زمانی داشته باشید. تبلیغات را با توجه به نرخ بازدهی مخاطبین هدف بر اساس insight پیجتان در زمان مناسب انجام دهید. پیج شایگان رو هم دنبال کنید تا از آخرین نکات مطلع شوید:))

چطور می توانم بصورت رایگان فالوورهای اینستاگرام خودم را زیاد کنم؟

راهکار رایگانی وجود ندارد. شما باید زمان زیادی برای این موضوع کنار بگذارید و زمان با ارزش ترین چیزی است که در اختیار دارید. پس اگر پول خرج نکنید به این مفهوم نیست که بصورت رایگان دارید فالوور جذب می کنید. برای جذب فالوور باید سعی کنید محتوایی جذاب برای مخاطبین هدفتان ایجاد کنید، از هشتگ گذاری درست و هدفمند استفاده کنید. در پیج هایی که مخاطبین شما در آن حضور دارند تبلیغ دهید و همیشه برنامه ای برای تبدیل مخاطبین جدید به مشتری داشته باشید.

آخرین روشهای افزایش فالوور در اینستاگرام در سال ۹۹ چیست؟

متاسفانه اینستاگرام با آپدیت های مستمر خود که از تابستان ۹۸ آن را استارت زد دیگر نمی گذارد شما با روشهای ارزان قیمت و ساده بتوانید مخاطبین زیادی برای خود جذب کنید. دیگر نمی توانید از ربات ها استفاده کنید. اینستاگرام با پیج هایی که فالوور فیک و لایک فیک دارند برخورد می کند. طبق پیش بینی ها بزودی کلیه راهکارهای افزایش فالوور فیک و غیرواقعی از بین می رود و شما فقط باید از طریق تولید محتوای جذاب، تبلیغات در پیج های هدفمند و همچنین استفاده صحیح از ابزارهای اینستاگرام از جمله هشتگ ها و لوکیشن دست به افزایش فالوور واقعی بزنید.

برای افزایش فالوور در اینستاگرام چطور تولید محتوا کنم؟

اینستاگرام ابزارهای متعددی را در اختیار ادمین های پیج قرار می دهد. از مهمترین ابزارها پست، استوری و آی جی تی وی است. اگر می خواهید پیج شما توان حداکثری برای جذب فالوور را داشته باشد باید برای همه این جایگاه ها محتوا تولید کنید. محتوای ویدیویی بلند برای آی جی تی وی بگذارید. هر روز استوری بگذارید. بر اساس جذابیت موضوع کسب و کارتان پست تولید کنید و آنها را در ساعات پر مخاطب انتشار دهید. از لایو اینستاگرام حداقل ماهی یک بار استفاده کنید. اینکارها را دوباره تکرار کنید تا به موفقیت برسید.

چه اپلیکیشن هایی برای افزایش فالوور اینستاگرام توصیه می شود؟

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش فالوور به صورت واقعی وجود ندارد. همه ی برنامه هایی که به اسم فالوور واقعی دارند فعالیت می کنند، و یا اینکه لایک و کامنت می فروشند فقط یک عدد را در فالوورهای شما یا در لایک و کامنت های شما ایجاد می کنند و اینستاگرام سریعا این را تشخیص داده و با آن مبارزه می کند. پس بنابراین شما نباید به فکر استفاده از اپلیکیشن های افزایش فالوور باشید، زیرا با استفاده از آنها انگار زهری را به پیج کسب و کار خود در اینستاگرام تزریق کرده اید.

برای جذب فالوور در اینستاگرام پیج شخصی مناسب است یا بیزینسی؟

اگر شما قصد فروش محصول یا ارائه خدمات در اینستاگرام را دارید بهتر است پیج خود را به بیزینسی تبدیل کنید. چرا که اینگونه پیج ها دارای ارزش بیشتری برای اینستاگرام هستند، با بیزینسی کردن پیج شما می توانید آمار هر پست، آمار ورودی هفتگی پروفایل و آمار نمایش استوری های خود را داشته باشید. همچنین می توانید ببینید در چه ساعاتی بیشترین بازدید را داشته اید، یا اینکه مخاطبین شما بیشتر زن هستند یا مرد و یا در کدام شهر هستند. پس وقتی این آمار را داشته باشید بهتر می توانید برای افزایش فالوور برنامه ریزی کنید. پس همین حالا پیج خود را بیزینسی کنید.

چطور در اینستاگرام تبلیغات کنم؟

ابتدا به این سوالات پاسخ دهید: موضوع کسب و کار شما چیست؟ خدمات یا محصولات پیج مخاطبان محلی (مثلا فقط شهروندان تهرانی) دارد یا اینکه امکان ارائه آن به همه فارسی زبانان هست؟ مخاطبیت شنل بیشتر مرد هستند یا زن؟ بیشتر در چه بازه سنی هستند؟ بیشتر چقدر درآمد دارند؟ بعد از پاسخگویی به اینها دنبال پیج هایی باشید که مخاطبینی از این جنس داشته باشند و در آنجا تبلیغ دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تبلیغات در اینستاگرام کلیک کنید.

سخن آخر:

یکی از بهترین روشهای افزایش فالوور استفاده از فالوورهای فعلی پیج است. شما با محتوایی که تولید می کنید می توانید آنها را تحریک کنید محتوای شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. پس ببینید مخاطبان فعلی پیج شما به چه محتوایی علاقه مندند و چه محتواهایی را بیشتر با دوستان خود شیر می کنند. پس راهکار اصلی که می تواند به شما در افزایش فالوور اینستاگرام کمک کند در خود پیج شما نهفته است. این خلاقیت و تفکر شماست که چطور می توانید از این پتانسیل نهفته استفاده کنید. در انتها اگر شما راه های دیگری برای افزایش فالوور واقعی سراغ دارید با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. همچنین سوالی دارید می توانید در بخش کامنت ها عنوان دارید. منتظر نظرات شما هستیم.